جذب چشمگیر اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان در حوزه عمرانی جهت تکمیل پروژه های ورزشی بروجرد در سال 96
جذب چشمگیر اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان در حوزه عمرانی جهت تکمیل پروژه های ورزشی بروجرد در سال 96 ()
ترابی رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد اعلام نمودند در سال ۹۶ جهت احداث و تکمیل پروژه های ورزشی اعتبارات چشم گیری را از م
لرستان قهرمان مسابقات کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان شد
لرستان قهرمان مسابقات کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان شد ()
مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان (یادواره شهدای منا) با قهرمانی استان لرستان و معرفی نفرات برتر در بر
برگزاری جلسه هیأت اسکیت استان در محل اداره ورزش و جوانان بروجرد
برگزاری جلسه هیأت اسکیت استان در محل اداره ورزش و جوانان بروجرد ()
روز چهارشنبه مورخه هشتم آذرماه 96 جلسه هیأت اسکیت استان در راستای اجرای برنامه های پیش رو وهماهنگی و برنامه ریزی برگزار
دیدار صمیمی محمود ترابی ریاست خستگی ناپذیر اداره ورزش و جوانان بروجرد با ورزشکاران بروجردی مدال آور میادین بین المللی
دیدار صمیمی محمود ترابی ریاست خستگی ناپذیر اداره ورزش و جوانان بروجرد با ورزشکاران بروجردی مدال آور میادین بین المللی ()
روز چهارشنبه مورخه هشتم آذرماه 95 محمود ترابی ریاست اداره ورزش و جوانان بهمراه جمعی از کارکنان این اداره به دیدار قهرما
کسب مدال طلا پرس سینه امیر امیدعلی و مدال نقره تک لیفت حمید قاسمی در مسابقات جهانی روسیه ۲۰۱۷
کسب مدال طلا پرس سینه امیر امیدعلی و مدال نقره تک لیفت حمید قاسمی در مسابقات جهانی روسیه ۲۰۱۷ ()
کسب مدال طلا پرس سینه امیر امیدعلی و مدال نقره تک لیفت حمید قاسمی در مسابقات جهانی روسیه ۲۰۱۷ را به جامعه ورزشی بروجرد تب
دعوت امیر محمد پور نعمتی از بروجرد به اردوی طرح ملی استعداد یابی تنیس روی میز کشور
دعوت امیر محمد پور نعمتی از بروجرد به اردوی طرح ملی استعداد یابی تنیس روی میز کشور ()
به گزارش روابط عمومی هیات تنیس روی میز لرستان ، امیر محمد پورنعمتی به اردوی طرح ملی استعداد یابی کشور دعوت شد . دومی
کسب مدال طلای وزن 60 کیلوگرم مسابقات آسیایی سنگاپور درسبک شیتورو شوکوکای یونیون توسط سرکار خانم نسرین موسیوند بانوی کاراته کای بروجردی
کسب مدال طلای وزن 60 کیلوگرم مسابقات آسیایی سنگاپور درسبک شیتورو شوکوکای یونیون توسط سرکار خانم نسرین موسیوند بانوی کاراته کای بروجردی ()
تيم منتخب سبك شيتوريو شوكوكاي يونيون عنوان قهرماني مسابقات آسيايي سنگاپور را از آن خود كرد.
مصاحبه با محمود ترابی ریاست اداره ورزش و جوانان بروجرد درخصوص قهرمانی اخیر سجاد مهرابی در مسابقات بوکس قهرمانی کشور (سنندج)
مصاحبه با محمود ترابی ریاست اداره ورزش و جوانان بروجرد درخصوص قهرمانی اخیر سجاد مهرابی در مسابقات بوکس قهرمانی کشور (سنندج) ()
آقای ترابی در خصوص قهرمانی مجدد و بازگشت مقتدرانه و کسب مدال طلا مسابقات قهرمانی کشور (سنندج) توسط سجاد مهرابی این بوکس
کسب مقام اول محمد میراحمدی در وزن ۶۱ کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور
کسب مقام اول محمد میراحمدی در وزن ۶۱ کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور ()
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور روز پنج شنبه و جمعه 96/7/27 لغایت 96/7/28 د
دیدار ریاست و کارکنان اداره ورزش و جوانان بروجرد با غلامرضا هدایتی دارنده مدال برنز پرش از ارتفاع مسابقات پیشکسوتان آسیا در کشور چین
دیدار ریاست و کارکنان اداره ورزش و جوانان بروجرد با غلامرضا هدایتی دارنده مدال برنز پرش از ارتفاع مسابقات پیشکسوتان آسیا در کشور چین ()
روز شنبه پانزدهم مهرماه 96 محمود ترابی ریاست اداره ورزش و جوانان بهمراه کارکنان اداره با حضور در منزل غلامرضا هدایتی که

مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان (یادواره شهدای منا) با قهرمانی استان لرستان و معرفی نفرات برتر در بروجرد پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجرد،در پایان چهل و چهارمین دوره مسابقات کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان (یادواره شهدای منا) که با حضور 150 کشتی گیر از 22 استان در سالن ورزشی طالقانی بروجرد برگزار شد ، استان لرستان در دو بخش آزاد و فرنگی به مقام قهرمانی دست یافت ، در کشتی فرنگی استان اصفهان دوم شد و استان البرز به مقام سوم دست یافت ، در کشتی آزاد نیز استان های کرمانشاه و مازندران بر سکوهای دوم و سوم ایستادند.
 

نفرات برتر نیز به شرح ذیل معرفی شدند :

« کشتی آزاد »

وزن 57 کیلوگرم : 1- پویا بذری قلعه (سمنان)   2- سید صادق ابوالوفائی (لرستان)  3- خشایار قیصری (مازندران) و فرشاد محمدی(کرمانشاه)

وزن 61 کیلوگرم : 1- فرود حجتی (کرمانشاه)   2- ناصر قربان پور (گلستان)  3- حسین حقی (آذربایجان شرقی) و امیرمحمد سیاه پوش (لرستان)

وزن 65 کیلوگرم : 1- امیر صمدی (کرمانشاه)   2- حشمت رشیدی (لرستان)   3- محمد زارعی (همدان) و ولی اله خان بابایی (قزوین)

وزن 70 کیلوگرم : 1- محمد حسین حاجی (تهران)   2- مسعود زمان زاده (گیلان)  3- مهران الفتی (کرمانشاه) و علی کریمی (لرستان)

وزن 74 کیلوگرم : 1- حمیدرضا کنعانی (مازندران)  2- میلاد خال کبودی (کرمانشاه)  3- میلاد دهقانی (یزد) و علی رضایی (تهران)

وزن 79 کیلوگرم : 1- سعید یونسی (اردبیل)  2- علی مرادی (لرستان)  3- علی عباسپور (اصفهان) و پوریا طبیانی (مازندران)

وزن 86 کیلوگرم : 1- محسن منوچهر (زنجان)  2- هوشنگ پوری (لرستان)  3- سجاد ثابتی نیا (اصفهان) و علی اکبر اکبریان (مازندران)

وزن 92کیلوگرم : 1- محمد رسول قمرپور (البرز)  2- سعید رحمانی (قزوین)   3- بهنام زائر (اذربایجان شرقی) و علی شکیبازاده (اذربایجان غربی)

وزن 97 کیلوگرم : 1- علیرضا غیاثوند (قزوین)  2- مهدی ملکوتی (اردبیل)  3- محمدرضا دهقانی ( همدان) و احمد فهیمیان (مازندران) 

وزن 125 کیلوگرم : 1- محمد خسروبیگی (لرستان)  2- سعید فروتن نژاد (همدان)  3- میثم شریفی (البرز) و مهدی کاروان بوم (کرمانشاه)

« کشتی فرنگی » 

وزن 55 کیلوگرم : 1- عارف غلامی (اصفهان)  2- پوریا رضائی (لرستان)  3- احمد علیزاده (البرز) و مهدی آقامردی (آذربایجان شرقی)

وزن 60 کیلوگرم : 1- مهدی صدری (آذربایجان شرقی)  2- محمد جواد یوسفی (مازندران)  3- رضا کاه کوهی (لرستان) و رضا اسماعیلی (تهران)

وزن 63 کیلوگرم : 1- حامد زارعی (لرستان)  2- علیرضا کاظمی (قزوین)  3- رضا یخکشی (مازندران) و مهدی رستمی (لرستان)

وزن 67 کیلوگرم : 1- علی فراهانی (مرکزی)  2- علی کریمی (آذربایجان شرقی)   3- مجتبی اولادقباد (لرستان) و مازیار قوتی (گیلان)

وزن 72 کیلوگرم : 1- پیمان صحرائی (لرستان)  2- ناصر کرمی (کرمانشاه)  3- مجتبی جوانمرد (لرستان) و حمید تقی پور (تهران)

وزن 77 کیلوگرم : 1- مصطفی قبادی (لرستان9  2- مجید توکلی (اصفهان)  3- علی آرائی (مازندران) و بهنام محمودلو (البرز)

وزن 82 کیلوگرم : 1- حجت رحیمی (اصفهان)  2- شیرزاد محکی (لرستان)  3- سید شهاب نادری (البرز) و جاسم مهدی پور (چهارمحال و بختیاری)

وزن 87 کیلوگرم : 1- حسین سیف لو (آذربایجان غربی)  2- مجید نظر زاده (اصفهان)  3- علی جعفری (مازندران) و احمد امینی (لرستان)

وزن 97 کیلوگرم : 1- علیرضا صادق نژاد (تهران)  2- محمد غریبی نژاد (اصفهان)  3- بهزاد سرلک (لرستان) و محمد افرادی (اردبیل)

وزن 130 کیلوگرم : 1- هاشم بیابانی (گیلان)  2- زین العابدین علی پور (مازندران)  3- محمود سلیمانی (اصفهان) و امیرحسین فرید نژاد (البرز)
 


تاریخ ایجاد:1396/09/25,09:14| نویسنده:پویا مرآت|

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور روز پنج شنبه و جمعه 96/7/27 لغایت 96/7/28 در شهرستان کرج استان البرز برگزار گردید.
در این رقابتها محمد میراحمدی کشتی گیر آینده دار و با استعداد بروجردی در وزن 61 کیلوگرم به مقام قهرمانی دست یافت.
تاریخ ایجاد:1396/07/30,10:18| نویسنده:پویا مرآت|

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور روز پنج شنبه 26 مردادماه در سالن شهید پورشریفی شهر تبریز برگزار شد و در پایان کشتی گیران بروجردی با یک مقام اولی و یک مقام دومی بکار خود پایان دادند.
در وزن 35 کیلوگرم محمدرضا شاکری کشتی گیر نونهال بروجردی به مقام اول دست یافت.در وزن 38  کیلوگرم حسیم قدمی دیگر کشتی گیر بروجردی تیم لرستان به مقام دوم این دوره از مسابقات دست یافت.


ده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

رده بندی انفرادی:

32 کیلوگرم: 1- علی اکبر منوچهری (گلستان) 2- علی خرمدل (تهران) 3- رضا ملکی (توابع تهران) و ابراهیم خواری (مازندران) 5- محمدرضا داداشی (قزوین) و احمدرضا ناصری (لرستان) 7- محمدصادق دیمه کار (فارس) 8- سیاوش یاری (ایلام) 9- محمدرضا حسینی (البرز) 10- علی امانی (آذربایجان شرقی)
35 کیلوگرم: 1- محمدرضا شاکری (لرستان) 2- علی کرم پور (توابع تهران) 3- پرهام نادری (البرز) و امیررضا زالی حصاری (تهران) 5- امیرمحمد یزدانی نیا (هرمزگان) و امیرحسین مقصودی (کرمانشاه) 7- مرتضی افغانی پور (کرمان) 8- امین حاجت پور (خوزستان) 9- ابوالفضل رفیعی (مازندران) 10- حجت مرادی (آذربایجان شرقی الف)
38 کیلوگرم: 1- علی عرب فیروزجایی (مازندران) 2- حسین قدمی (لرستان) 3- سید معین حسینی زاهدی (تهران) و امد محمدنژاد جوان (خراسان رضوی) 5-کیارش عزت آبادی (کرمان) و رسول قادری (توابع تهران) 7- محمدامین صفری پور (فارس) 8- امیرمحمد میان محله (مرکزی) 9- مصطفی مازنی نوکنده (گلستان) 10- محمد اعظمی دلفانی (کرمانشاه)
42 کیلوگرم: 1- امیر خیالی (آذربایجان شرقی) 2- سید علیرضا موحدی راد (مازندران) 3- علی قلی زادگان کلوخی (توابع تهران) و شاهین خادمی (تهران) 5- محمد قنبری (کردستان) و امیرمهدی آبنوس (کیش) 7- علی منصوریان (سمنان) 8- میلاد احمدی (البرز) 9- مهدی فرخی (خراسان شمالی) 10- امیرحسن حسن زاده (خراسان جنوبی)
47 کیلوگرم: 1- حسین بوداغی (مازندران) 2- یوسف جابری (توابع تهران) 3- محمدامین هاشمی (قزوین) و محمدامین حسن پور (تهران) 5- نیما مطلب زاده (آذربایجان شرقی الف) و امیرحسین اشترابه (گیلان) 7- مهدی شوندی (قم) 8- علیرضا عزیزی (لرستان) 9- محمد محمدی (زنجان) 10- امیررضا مشعلی (خوزستان)
53 کیلوگرم: 1- سبحان رحمانی (مازندران) 2- علی رضایی (همدان) 3- محمد میرشاهی (گلستان) و احمد فیروز روز ولاشدی (تهران) 5- حسین محمد آقایی (البرز) و مهدی سلیمی بهمن آباد (توابع تهران) 7- رسول ابوالفتحی (لرستان) محمد مهدی شیخلر (مرکزی) 8- پوریا محمدیان (خراسان شمالی) 10- امیررضا امحمدی (کرمانشاه)
59 کیلوگرم: 1- شایان میربیگ (خوزستان) 2- داود خانی رشیدی (کرمانشاه) 3- سید امیرمهدی حسینی (مازندران) و امیرعلی سابوته (تهران) 5- سجاد حسین آبادی (خراسان رضوی) و محمدحسین محمودی (اصفهان) 7- امیرحسین ستوده نیا (کرمان) 8- مهدی مهدوی (توابع تهران) 9- عرفان پوری (لرستان9 و علی رضا چوپان (سمنان)
66 کیلوگرم: 1- بهنام عبدالهی (تهران) 2- سیدرضا هاشمی (مازندران) 3- محمد حسام یاراحمدی (لرستان) و اسلام هادی بیگی (کرمانشاه) 5- سهراب بابایی (خراسا نرضوی) و علیرضا افلاکی کمسری (توابع تهران) 7- طاها پاسند یساقی (گلستان) 8- هادی مهمدی (خوزستان) 9- سالار عالی (آذربایجان شرقی الف) 10- امیرمحمد خانکی (مرکزی)
73 کیلوگرم: 1- محمدمبین عظیمی (کردستان) 2- سید ابوالفضل میرباقری (توابع تهران) 3- حسین عزیزی (تهران) و فرزاد همتی (خراسان رضوی) 5- عارف هاشمی نسب (کرمانشاه) و اصغر باباچی (اصفهان) 7- حسین اصغری (مازندران) 8- فرزاد زندی (مرکزی) 9- سعید بهمن منش (فارس) 10- محمد علی خواجه بهرامی (کرمان)
85 کیلوگرم: 1- ابوالفضل حاجیوندی (فارس) 2- امیرحسین محمدی (تهران) 3- امیرعلی پولادی (مازندران) و ابوالفضل ارجمند (کرمان) 5- ایمان سبزمکان (البرز) و امیرحسین حیدری (کرمانشاه) 7- کیانوش رضایی (خوزستان) 8- شروین رحیم پناه (گیلان) 9- جواد دهقان (لرستان) 10- سهیل جاویدانی یگانه (همدان)
100 کیلوگرم: 1- امیررضا روشنعلیزاده (مازندران) 2- علاس خلج امیر حسینی (تهران) 3- امیرحسین احدی (البرز) و حسین رضایی (کرمانشاه) 5- توحید زرین (کردستان) و امین مختاری (قزوین) 7- ابوالفضل جعفرپور چکاب (خراسان رضوی) 8- حسین میرابی (آذربایجان غربی) 9- سینا نیک پی (گیلان) 10- فرحان تقوی (آذربایجان شرقی الف)


رده بندی تیمی: 1- تهران 93 امتیاز 2- مازندران 88 امتیاز 3- توابع تهران 64 امتیاز 4- کرمانشاه 45 امتیاز 5- لرستان 44 امتیاز 6- البرز 33 امتیاز 7- خراسان رضوی 32 امتیاز 8- گلستان 24 امتیاز 9- کرمان 23 امتیاز 10- کردستان 22 امتیاز
تاریخ ایجاد:1396/06/01,08:08| نویسنده:پویا مرآت|

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد خردسالان قهرمانی کشور روز 23 مردادماه در سالن شهید پورشریفی شهر تبریز برگزار شد و در پایان کشتی گیران بروجردی با یک مقام دومی و دو مقام سومی بکار خود پایان دادند.
در وزن 32 کیلوگرم امیر مهدی نجاتی زاده کشتی گیر خردسال بروجردی به مقام دوم دست یافت.در وزن های 38 و 42 کیلوگرم آریا مقدسی و حسین چلویی دیگر کشتی گیران بروجردی تیم لرستان به مقام سوم این دوره از مسابقات دست یافتند.

اسامی نفرات و تیم های برتر به شرح زیر است:

رده بندی انفرادی:

30 کیلوگرم: 1- ادریس بوربور (تهران) 2- علی کشاورز (فارس) 3- امیرحسام نوری (کرمانشاه) و عماد جمشیدی (البرز) 5- سید ابوالفضل شهناز (خراسان رضوی) و محمدجواد ابوطالبی (قم) 7- علیرضا صالحی (توابع تهران) 8- ابوالفضل یبلویی (اصفهان) 9- شهرام عزیزی (آذربایجان شرقی الف) 10- محمد خرم کاه (مازندران)
32 کیلوگرم: 1- سینا خلیلی (مازندران) 2- امیرمهدی نجاتی زاده (لرستان) 3- محمدحسین حیدری (خراسان رضوی) و متین مهرآور (فارس) 5- علی عبدالملکی (کردستان) و امیرمحمد گرجی (همدان) 7- سید امیررضا عبدالهی موسوی (خوزستان) 8- محمدمهدی نجاری  (آذربایجان غربی) 9- میعاد عسگریان (تهران) 10- محمدمهدی خاقانی (آذربایجان شرقی الف)
35 کیلوگرم: 1- محمدرضا اسدی (تهران) 2- امیرحسین غلامی (توابع تهران) 3- ابوالفضل مرشدی (همدان) و علی صباغی (مازندران) 5- مصطفی ملانوکنده (گلستان) و سجاد پیردایه (لرستان) 7- سعید فاتحی (آذربایجان شرقی الف) 8- محمد جعفری وارسته (کرمانشاه) 9- مهدی مصطفی زادگان (آذربایجان غربی) 10- امیرمهدی مقدم داودلی (خراسان رضوی)
38 کیلوگرم: 1- ابوالفضل حسینی (مازندران) 2- آرین مرادی (کرمانشاه) 3- علیرضا جلفایی (اصفهان) و آریا مقدسی (لرستان) 5- ابوالفضل شیرنژاد (مرکزی) و امیرسیف فیض الهی (همدان) 7- علی کاظم لو (قزوین) 8- مهدی شایسته (خراسان رضوی) 9- مانی عبدالملکی (کردستان) 10- محمد امین رحیمی (خوزستان)
42 کیلوگرم: 1- امیرعباس دارابی (همدان) 2- احمد حیدریان (خراسان رضوی) 3- حسین چلوی (لرستان) و عرشیا سیرایی (البرز) 5- علیرضا حبیبی (گیلان) و احسان عباسی (آذربایجان شرقی الف) 7- حسام ابراهیمی ورمله (تهران) 8- محمدحسین کشاورز زامی (توابع تهران) 9- ابوالفضل ضیایی (کردستان) 10- عرفان سنچولی (گلستان)
47 کیلوگرم: 1- محمدامین دارایی (تهران) 2- سجاد اسماعیل زاده (اصفهان) 3- مانی سیار (توابع تهران) و محمد احمدی (کرمانشاه) 5- مهدی پاک نهاد (مازندران) و نیما احمدی (آذربایجان غربی) 7- رضا همایی (مرکزی) 8- محمدمهدی صحرایی (خوزستان) 9- سینا محمدی (لرستان) 10- مانی بابویه دارابی (بوشهر)
53 کیلوگرم: 1- حامی شاهی (تهران) 2- امیرحسین کیایی (مازندران) 3- پارسا سیدرضایی (البرز) و شاهین پیکر (چهارمحال و بختیاری) 5- فاضل فدایی (خراسان جنوبی) و محمدامین رضایی (گلستان) 7- مهدی دهقان (یزد) 8- عرفان جهانی گلستان (توابع تهران) 9- امین زارع (فارس) 10- بهنام اکبری (خراسان رضوی)
59 کیلوگرم: 1- ابوالفضل فضیلت (فارس) 2- مهدی سلطان نژاد (مازندران) 3- نوید محمدپور (اردبیل) و علی زارع گاریزی (توابع تهران) 5- حمیدرضا حاتمی (خراسان رضوی) و امیررضا دلیری (کرمانشاه) 7- حسین زند وکیلی (کرمان) 8- جواد حسن پور (گلستان) 9- ابوالفضل فیروزی فر (سمنان) 10- سید نیما قریشی (گیلان)
66 کیلوگرم: 1- امیربهادر خرمی (لرستان) 2- میررضا سلیمانی (آذربایجان شرقی الف) 3- محمدحسین محمدی (اصفهان) و محمدرضا لطفی (مازندران) 5- محمد مهدی مهدی زاده (خراسان رضوی) و ابوالفضل سیدی (خوزستان) 7- علیرضا شایق (فارس) 8- امیرسالار رمضانی (تهران) 9- امیرمسعود جانباز (مرکزی) 10- رضا محمدحسینی (کهگیلویه و بویراحمد)
73 کیلوگرم: 1- اشکان بهادرفر (خراسان رضوی) 2- محمدحسین تیرگری (کرمان) 3- ابوالفضل جمال (گلستان) و ابوالفضل قدمی (قم) 5- امیرمحمد جلیلی (مازندران) و متین رستمی (کرمانشاه) 7- امیرمهدی خسروشیری (توابع تهران) 8- آروین شیرمردی (خوزستان) 9- امیرحسین لازمی (البرز) 10- امیرحسین مومنی (اصفهان)
85 کیلوگرم: 1- حسین دلاوری (مرکزی) 2- نیما طاهری (تهران) 3- علی رجب لو (گلستان) و عباس لشگری (البرز) 5- علیرضا انصاری (خوزستان) و غلامعلی یخکشی (مازندران) 7- شایان بهمن پور (فارس) 8- امیررضا میرآخورلی (سمنان) 9- امیرمحمد حسنی (گیلان) 10- فرهاد کولیوند (همدان)


رده بندی تیمی: 1- مازندران 73 امتیاز 2- تهران 58 امتیاز 3- خراسان رضوی 50 امتیاز 4- لرستان 43 امتیاز 5- کرمانشاه 40 امتیاز 6- توابع تهران 39 امتیاز 7- فارس 37 امتیاز 8- البرز 34 امتیاز 9- گلستان 32 امتیاز 10- همدان 31 امتیاز
تاریخ ایجاد:1396/05/26,09:27| نویسنده:پویا مرآت|

مسابقات کشتی آزاد نونهالان قهرمانی استان روز جمعه ششم مرداد ماه 96 به میزبانی خرم آباد برگزار گردید .تیم کشتی آزاد نونهالان بروجرد با درخشش ورزشکاران خود موفق شد با اقتدار به مقام قهرمانی دست یابد و دو تیم خرم آباد و دورود به ترتیب دوم و سوم شدند.
نفرات برتر تیم بروجرد در این مسابقات بشرح ذیل می باشند:
32 ک :
محمدرضا معظمی گودرزی دوم
35 ک :
محمدرضاشاکری اول
 یونس آجرلو دوم
38 ک :
حسین قدمی اول
رضا سبزعلی دوم
42 ک :
حسین گودرزی دوم
47 ک :
علیرضاعزیزی اول
حمیدرضا معظمی گودرزی دوم
53 ک :
رسول ابوالفتحی اول
عباس محمدی سوم
59 ک :
سیناپارسا سوم
73 ک :
احمدرضا معظمی گودرزی دوم
85 ک :
علیرضا عزیزی دوم
مربیان تیم بروجرد:حامد شاهوردی-محمدرضا دزفولی-علی زیار
سرپرست : ولی کوشکی
نتیجه تیمی:
1- بروجرد با 90 امتیاز مقام اول
2- خرم آباد با 88 امتیاز دوم
3- دورود با 79 امتیاز سوم
تاریخ ایجاد:1396/05/08,09:28| نویسنده:پویا مرآت|

از مسابقات لیگ کشتی نوجوانان کشور در رشته های آزاد،فرنگی و پهلوانی و از گروه سوم این رقابت ها روز چهارشنبه ۱۳۹۶/۴/۲۱ دو تیم لرستان و کرمانشاه به میزبانی بروجرد در خانه کشتی این شهرستان به مصاف هم رفتند که در پایان نتایج ذیل بدست آمد:
رشته آزاد:
لرستان ۴ ..... کرمانشاه ۶
رشته فرنگی:
لرستان ۷ ...... کرمانشاه ۳
رشته پهلوانی:
لرستان ۳ ...... کرمانشاه ۰
لازم به ذکر می باشد مسابقات کشتی لیگ کشور در ۸ گروه برگزار می گردد که از هر گروه یک تیم به مرحله بعدی راه می یابد.
 تیم لرستان بهمراه تیم های کرمانشاه،کردستان و ایلام در گروه ۳ این رقابتها قرار دارد.
تاریخ ایجاد:1396/04/22,07:51| نویسنده:پویا مرآت|

روز دوشنبه نوزدهم تیرماه 96 اعضاء هیأت کشتی، ورزشکاران و پیشکسوتان کشتی بروجرد با حضور در منزل پیمان یاراحمدی کشتی گیر توانمند بروجردی که به تازگی در مسابقات انتخابی تیم ملی بزررگسالان جهت حضور به مسابقات جهانی 2017 فرانسه با اقتدار تمامی مدعیان وزن 74 کیلوگرم کشور را شکست داد و به مقام قهرمانی دست یافته است از زحمات نامبرده تقدیر بعمل آوردند.
تاریخ ایجاد:1396/04/20,08:36| نویسنده:پویا مرآت|

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی روزهای  پنج شنبه و جمعه پانزدهم لغایت شانزدهم تیرماه  در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار گردید.
در این رقابت ها پیمان یاراحمدی کشتی گیر قهرمان و ارزنده بروجردی با شکست دادن تمامی رقیبان خود به مقام قهررمانی دست یافت و مسافر رقابت های جهانی ۲۰۱۷فرانسه در وزن ۷۴ کیلو آزاد لقب گرفت.
نتایج پیمان یاراحمدی در این مسابقات بشرح ذیل می باشد:

 پیمان یاراحمدی در یک دیدار یک طرفه مصطفی قیاسی هم استانی خود را بانتیجه ۱۱ بر ۰ شکست داد.

 پیمان یاراحمدی  در یک کشتی دیدنی و یک طرفه حسین الیاسی از مازندران را با نتیجه ۱۲ بر ۲ شکست داد.

 پيروزي ٧ بر ٣ پيمان يار احمدي مقابل اميد حسن تبار از مازندران

پيروزي ٦ بر ٣ پيمان ياراحمدي از لرستان مقابل بهمن تيموري از كرمانشاه در وزن ٧٤ كيلوگرم

پيروزي ١٢ بر ٢ پيمان ياراحمدي مقابل حسين الياسي در فینال



 
تاریخ ایجاد:1396/04/17,08:36| نویسنده:پویا مرآت|

اردوی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان برای حضور در رقابت های بین المللی جام یادگار امام (ره) روزهای 31 خرداد تا 5 تیرماه در خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:
42 کیلوگرم: مهدی ویسی (مازندران) مجتبی عرفانی(خراسان رضوی) عباس ابراهیم زاده (مازندران)حسین رضوانیان (کرمان) 
46 کیلوگرم: عرفان جعفریان(مازندران)مجتبی سلطان زاده(مازندران) علی شهبازی (کرمانشاه)هانی معقولی(گلستان) امیر حسین کثیرلو(زنجان)
50 کیلوگرم: محمد ابراهیمی (مازندران) محمدخدابخشی (مازندران) حسن عبادی (مازندران)محمد رضا سادات (لرستان/بروجرد) سپهر اسماعیلی (مازندران)امیرحسین راستگردانی(مرکزی) 
54 کیلوگرم: مهدی عشقی (مازندران)علی حیدری گورزی (لرستان/بروجرد)علی قپانوری(همدان) امین طاهر لو (همدان)مهران عسگری (مرکزی) 
58 کیلوگرم: مرتضی پور مرتضوی(تهران) سجاد ترغو(خراسان رضوی)رضا مقدسی(خراسان رضوی)امیر محمد یزدانی(مازندران)مبین گراوند(ایلام ) 
63 کیلوگرم: امیر حسین مقصودی(تهران)محمد کریمی (مازندران)سوران احمدی(کردستان)علی جهانیان فر (گلستان)
69 کیلوگرم: سید مبین حسینی (تهران)سجاد مقصودی(تهران) هادی شرفبیانی(کردستان)محمد نخودی (مازندران)محمد حقیقت پناه(اصفهان) مجید دوستعلی (گیلان)
76 کیلوگرم: میثم زارع(کرمانشاه)محمد مهدی بیگدلی (البرز)عبداله شیخ اعظمی(مازندران)مهدی اکبرزاده (ایلام)
85 کیلوگرم: عباس فروتن(مازندران)سیاوش ملکی فر (لرستان) امیربهادر ترابی(البرز)محمد رضا قیاسی(کرمانشاه)مجتبی شهسواری (فارس) 
100 کیلوگرم: سید مهدی هاشمی(مازندران)علیرضا عبدالهی (تهران)امیر حسین زارع(مازندران)موسی الرضا تاتاری(گلستان)

سرمربی: غلامرضا محمدی 
مربیـان: صادق گودرزی ـ محمد رضا چایچی ـ تقی داداشی ـ ابراهیم مهربان و یک مربی به معرفی هیات کشتی استان های مازندران ، تهران، گیلان ، لرستان 
سرپرست: مصطفی علیزاده 
سومین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) روز 7 تیرماه در سالن دو هزار نفری منطقه آزاد چابهار برگزار می شود.
تاریخ ایجاد:1396/03/31,08:11| نویسنده:پویا مرآت|
تاریخ ایجاد:1396/03/23,09:06| نویسنده:پویا مرآت|

 کشتی رده بندی وزن 63 کیلو مسابقات بین المللی باکو بین دو کشتی گیر ایرانی بنامهای اشکان کوشکی و امیرحسین مقصودی  برگزار گردید که در خاتمه اشکان کوشکی کشتی گیر بروجردی تیم ملی موفق شد با پیروزی مقابل  "امیر مقصودی کاپیتان تیم ملی کشتی" گردن آویز برنز را تصاحب کند.
مسابقات بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام فدراسیون جمهوری آذربایجان با نایب قهرمانی ایران به پایان رسید.
در این رقابت ها دو کشتی گیر شایسته و آینده دار بروجردی با یک مدال برنز و یک مقام پنجمی به کار خود پایان دادند.
در وزن۶۳ کیلوگرم اشکان کوشکی ابتدا کشتی گیرانی از گرجستان و آذربایجان را شکست داد اما در دیدار نیمه نهایی به حریف آذربایجانی باخت و راهی دیدار رده بندی شد.، در همین وزن امیر حسین مقصودی ابتدا حریف گرجستانی را برد اما در دور بعد به نماینده آذربایجان باخت اما با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، وی راهی گروه شانس مجدد شد و در این مرحله با غلبه بر حریف گرجستانی به دیدار رده بندی راه یافت تا برای کسب مدال برنز به مصاف کوشکی برود. در دیدار رده بندی کوشکی با برتری مقابل مقصودی صاحب مدال برنز شد.
در وزن ۵۴ کیلوگرم علی حیدری گودرزی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم حریف آذربایجانی را برد اما در دور سوم مقابل دیگر نماینده میزبان باخت و راهی دیدار رده بندی شد. وی با شکست در این مسابقه به مقام پنجم رسید.
تاریخ ایجاد:1396/01/27,07:45|
 

🔶اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان روزهای 7 تا 17 اسفندماه در خانه کشتی قزوین برگزار می شود.

🔷به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:

42 کیلوگرم: مهدی ویسی ( مازندران) سجاد بنیادی ( تهران) مهدی قربانی آذر( گیلان) حسین رضوانیان( کرمان)

46 کیلوگرم: محمد خدابخشی (  مازندران) علی شهبازی ( کرمانشاه) هانی معقولی ( گلستان) امیر حسین کثیرلو (زنجان)

50 کیلوگرم: مهدی عشقی ( مازندران) علی قیانوری ( همدان) امیر حسین راستگردانی ( مرکزی ) محمد کاید خورده(خوزستان)

54 کیلوگرم: ♦️علی حیدری گودرزی( لرستان)🔷 سجاد ترقو( خراسان رضوی ) رضا انتظاری ( کردستان) مهران عسگری ( مرکزی )امیرمحمد یزدانی ( مازندران)

58 کیلوگرم: مرتضی پور مرتضوی ( توابع تهران) امیر حسین مقصودی ( تهران) مبین گراوند( ایلام) مجتبی حسین وند ( خوزستان)

63 کیلوگرم: سید مبین حسینی ( تهران) سجاد مقصودی ( توابع تهران)♦️ اشکان کوشکی ( لرستان)🔷 محمد شهباززاده ( آذربایجان شرقی ) حسین قاسمی ( خوزستان)

69 کیلوگرم: نیکزاد علیزاده ( همدان ) ابوالفضل نورافشان ( خراسان رضوی ) مجید دوستعلی ( گیلان) محمد رضا غلامی ( البرز)
 
76 کیلوگرم: میثم زارع (کرمانشاه ) محمد مهدی بیگدلی ( البرز) مهدی اکبرزاده ( ایلام ) یوسف سجادی ( خوزستان)

85 کیلوگرم: عباس فروتن ( مازندران) محمد رضا قیاسی ( کرمانشاه) زمان قاسم زاده ( گیلان ) مجتبی شهسواری ( فارس)

100 کیلوگرم: سید مهدی هاشمی ( مازندران) علیرضا عبدالهی( تهران) موسی الرضا تاتاری ( گلستان ) امیر عباس نوروزی ( اصفهان )
سرمربی: غلامرضا محمدی  
مربیان ادواری: ابراهیم مهربان ـ  صادق گودرزی ـ  تقی داداشی و یک مربی به معرفی هیات کشتی استان کرمانشاه
سرپرست تیم: مصطفی علیزاده

🔶آدرس: استان قزوین  ـ مینودر ، هتل ورزش ، خانه کشتی
تاریخ ایجاد:1395/12/05,10:30| نویسنده:پویا مرآت|

نفرات برتر پنج وزن نخست رقابت های عمومی کشتی آزاد نوجوانان کشور مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های عمومی کشتی آزاد نوجوانان کشور از صبح دوشنبه دوم اسفند ماه در خانه کشتی تهران آغاز شده است و عصر سه شنبه سوم اسفندماه 95 با مشخص شدن نفرات برتر به پایان می رسد.

مسابقات پنج وزن نخست این رقابت ها امروز برگزار شد که اسامی نفرات برتر به شرح زیر است:

42 کیلوگرم: 1- مجتبی سلطان زاده (مازندران) 2- افشار رحمانی یگانه (بروجرد) 3- مجتبی عرفانی (خراسان رضوی) 4- حسین فتحی بالا بگلو (تهران) 5- علیرضا دهقانی (خوزستان) 6- سید آرش نگهداری (فارس) 7- امیرحسین طاهری (خوزستان) 8- مهدی احمدی (توابع تهران) 9- احمدرضا حسنی (تهران) 10- احمدرضا زارعی (اصفهان)
50 کیلوگرم: 1- محمد ابراهیمی (مازندران) 2- سید حسن عبادی (مازندران) 3- شایان شاهسون (تهران) 4- امید سرلک (لرستان) 5- علیرضا حیدری (کردستان) 6- محمدحسین سپهرنیا (کرمانشاه) 7- میثم قوچی پور (البرز) 8- امین رحمانی (همدان) 9- عباس قربان پور (مازندران) 10- عرفان نجف نژاد (آذربایجان شرقی)
58 کیلوگرم: 1- رضا مقدسی (خراسان رضوی) 2- عزت لشگربلوکی (گلستان) 3- رضا رستمی (کرمانشاه) 4- اشکان جعفری (البرز) 5- ابراهیم محمدنیا (توابع تهران) 6- مهدی گنج گلی (مرکزی) 7- امیرحسین متقی (خراسان رضوی) 8- امیرحسین سیاوشی (مازندران) 9- بهزاد سلمان نژاد (تهران) 10- مجتبی بازچی (مازندران)
69 کیلوگرم: 1- عبداله شیخ اعظمی (مازندران) 2- هادی شرفبیانی (کردستان) 3- محمد نخودی (مازندران) 4- سالار زمانی (آذربایجان شرقی) 5- علی عسگری (البرز) 6- امیر علیدخت (آذربایجان شرقی) 7- حسن هادی باسمنج (آذربایجان شرقی) 8- علی خیری قلابی (لرستان) 9- امیرحسین اصغری (خراسان رضوی) 10- علی کرمی (توابع تهران)
85 کیلوگرم: 1- سیاوش ملکی فر (لرستان) 2- امیربهادر ترابی (البرز) 3- علیرضا قاسمی (مازندران) 4- نیما فغانی (مازندران) 5- علیرضا پیری (زنجان) 6- علی سلطانی (کرمان) 7- امیرحسین قربانعلی زاده (خراسان رضوی) 8- پیمان مرادی (اردبیل) 9- رضا خانی (توابع تهران) 10- علی رحمانی (قزوین)
تاریخ ایجاد:1395/12/03,10:12| نویسنده:پویا مرآت|

تیم کشتی آزاد خردسالان و نونهالان بروجرد در مسابقات دوستانه چندجانبه کشتی آزاد یادواره شهدای آتش نشان که در روز های پنجشتبه و جمعه مورخه 28/11/95 لغایت 29/11/95 در شهرستان ساوه برگزار گردید شرکت نمود که در پایان با درخشش کشتی گیران خردسال خود با اقتدار به مقام قهرمانی دست یافت و تیمهای مازندران،فردیس و ساوه به ترتیب دوم تا چهارم شدند.
 
تاریخ ایجاد:1395/12/02,14:32| نویسنده:پویا مرآت|

تيم ايران به عنوان قهرماني چهل و پنجمين دوره رقابت هاي جام جهاني كشتي آزاد در كرمانشاه رسيد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، رقابت هاي جام جهاني كشتي آزاد در سال 2017، از صبح ديروز (پنج شنبه) با حضور 8 تيم برتر جهان، در سالن امام خميني (ره) شهر كرمانشاه آغاز شد و عصر امروز با مشخص شدن تيم هاي برتر به پايان رسيد.

ديدار فينال اين رقابت ها بين تيم هاي ايران و آمريكا برگزار شد كه در پايان تيم ايران در يك ديدار حساس و نزديك با نتيجه 5 بر 3 از سد تيم قدرتمند آمريكا گذشت و ششمين قهرماني متوالي خود در اين رقابت ها را بدست آورد.

 

با اين قهرماني تيم ايران ششمين قهرماني متوالي خود در رقابت هاي جام جهاني كشتي آزاد را به ترتيب 2012 باكو آذربايجان، 2013 تهران، 2014، 2015 و 2015 لس آنجلس آمريكا و 2017 كرمانشاه، بدست آورد.

پیمان یاراحمدی کشتی نوانمند و آینده دار بروجردی در عین شایستگی در مقابل ستاره کشتی جهان جوردن باروز در یک رقابت بسیار نزدیک با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد.

 

تيم ايران پيش از اين دو بار در جام جهاني 1996 تهران و 2006 ساري عنوان قهرماني اين رقابت ها را بدست آورده بود.

نتايج مسابقات جام جهاني كرمانشاه، به شرح زير است:

رده بندي نهايي: 1- ايران 2- آمريكا 3- آذربايجان 4- تركيه 5- روسيه 6- مغولستان 7- گرجستان 8- هندوستان

ديدار فينال: ايران 5- آمريكا 3
ديدار رده بندي: آذربايجان 7- تركيه يك
مقام پنجم: روسيه 7- مغولستان يك
مقام هفتم: گرجستان 7- هند يك
ديدار فينال:
ايران 5- آمريكا 3
٥٧ كيلوگرم : حسن رحيمي، برنده 6 - آنتوني راموس صفر
٦١ كيلوگرم : مسعود اسماعيل پور6 - لوگان استيبر 2
٦٥ كيلوگرم : ميثم نصيري، برنده 5- فرانك مولينارو 4
٧٠ كيلوگرم : مصطفي حسين خاني، برنده 2 - جيمز گرين صفر
٧٤ كيلوگرم : پيمان ياراحمدي 2 - جردن باروفس، برنده 3
٨٦ كيلوگرم : حسن يزداني 4 - ديويد تايلور، برنده 8 ضربه فني
٩٧ كيلوگرم : امير محمدي صفر - كايل اسنايدر، برنده 6
١٢٥ كيلوگرم : كميل قاسمي، برنده 5 - نيك گويازدوفسكي صفر

ديدار رده بندي:
آذربايجان 7- تركيه يك (اسامي تيم آذربايجان در ابتدا آمده است)
57 كيلوگرم: گئورگي اديراشويلي، برنده 8- سزار آكگول 7
61 كيلوگرم: علي رحيم زاده، برنده – چنگيز اردوغان (حاضر نشد)
65 كيلوگرم: حاجي علي اف، برنده 12- صفا آكسوي 2
70 كيلوگرم: داويد سوينيوچخانوف، 2- ياكوپ گور، برنده 10
74 كيلوگرم: مراد سليمان اف، برنده 5- اسلام كيليچ صفر
86 كيلوگرم: شريف شريف اف، برنده 2 – سليم ياشار يك
97 كيلوگرم: اصلان بك آلبوروف، 9 برنده – فاروك آكويون يك
125 كيلوگرم: جمال الدين ماگومدوف، برنده 4 ضرفه فني- سليم اركان صفر

ديدار براي كسب مقام پنجم:
روسيه 7- مغولستان يك
57 کیلوگرم: زليم خان آباكاروف، برنده 10 – سودنومداش باتبولد صفر
61 کیلوگرم: جمال اوتار سلطان اف، برنده 4- تولگا توموراوچیر يك
65 کیلوگرم: آلان گوگايف، برنده 9-  باتمانگای باتچولون 2
70 کیلوگرم: ماگومدحبيب كادياماگمدوف 7 - مانداراخان گانزوریک، برنده 14
74 کیلوگرم: آتساماز ساناكويف، برنده 12- آنخبایار باتچولون يك
86 کیلوگرم: احمد ماگامايف، برنده 10- اونوربات پوریوجاو  صفر
97 کیلوگرم: رسول ماگومودوف، برنده 11 - باتزول اولزیسایخ 3
125 کیلوگرم: ولاديسلاو بايتسايف، برنده 6 - زولبو ناتساگسورن صفر

ديدار براي كسب مقام هفتم:
گرجستان 7- هند يك
57 کیلوگرم: اوتاري گوگاوا، برنده- بدون نماينده
61 کیلوگرم: گئورگي ريوازيشويلي، برنده 12 - هارپول 11
65 کیلوگرم: ايوريكو جولاكيدزه 6- باجرانگ، برنده 16
70 کیلوگرم: لوان كليخاشويلي، برنده 7 - آميت كومار دهانخوار 6
74 کیلوگرم: جاكوب ماكاراشويلي، برنده 5 - جيتيندر 3
86 کیلوگرم: داتو مارساگيشويلي، برنده 10 – ديپاك صفر
97 کیلوگرم: زوياد مترولي، برنده 8 - روبلجيت رانجي صفر
125 کیلوگرم: گنو پترياشويلي، برنده – كريشهان (كشتي نگرفت)

نتايج رقابت هاي مقدماتي به شرح زير است:

دور اول:


گروه A:
آذربايجان 4، برنده – روسيه 4 (دو تيم در امتياز مثبت مساوي شدند اما امتياز فني تيم آذربايجان 32 به 29 بود)
آمريكا 7- گرجستان يك
گروه B:
ايران 8- تركيه صفر
مغولستان 7- هند يك

دور دوم:
گروه A:
آمريكا 6- روسيه 2
آذربايجان 5- گرجستان 3
گروه B:
ايران 8- هند صفر
تركيه 5- مغولستان 3

دور سوم:
گروه A:
روسيه 5- گرجستان 3
آمريكا 4 برنده- آذربايجان 4 (امتياز مثبت 20 به 14)
گروه B:
ايران 7 – مغولستان يك
تركيه 7- هند يك

نتايج انفرادي ديدارهاي مقدماتي روز نخست (پنج شنبه) به شرح زير است:

دور اول:

گروه A:

آذربايجان، برنده 4- روسيه 4 (اسامي تيم آذربايجان در ابتدا آمده است)
57 كيلوگرم: گئورگي اديراشويلي 2- آرتم گبكوف، برنده 5
61 كيلوگرم: علي رحيم زاده، برنده 6- جمال اوتار سلطانوف 6
65 كيلوگرم: حاجي علي اف، برنده 2- آلان گوگايف يك
70 كيلوگرم: داويد سوينيوچيخانوف 6- ماگومدحبيب كاديماگمدوف، برنده 10
74 كيلوگرم: جبرئيل حسن اف، برنده 6- راديك وليف 2
86 كيلوگرم: شريف شريف اف يك – ولاديسلاوف واليف، برنده 2
97 كيلوگرم: ماگومد گادژيف يك- رسول ماگومدوف، برنده 2
125 كيلوگرم: جمال الدين ماگومدوف، برنده 8- ولاديسلاو بايتسايف يك

آمريكا 7- گرجستان يك (اسامي تيم آمريكا در ابتدا آمده است):
57 كيلوگرم: آنتوني راموس، برنده 6- اوتاري گوگاوا يك
61 كيلوگرم: لوگان استيبر، برنده 7- شوتا فارتنادزه 4
65 كيلوگرم: فرانك مولينارو، برنده 10- ايوريكو جولاكيدزه يك
70 كيلوگرم: جيمز گرين، برنده 10- لوان كليخاشويلي صفر
74 كيلوگرم: جردن باروز، برنده 2- جامبر كويلاشويلي 2
86 كيلوگرم: ديويد تايلور، برنده 8- داتو مارساگيشويلي 3
97 كيلوگرم: كايل اسنايدر، برنده 11- زويادي مترولي صفر
125 كيلوگرم: زاچ ري صفر – گنو پترياشويلي، برنده 13

گروه B:
ايران 8- تركيه صفر
57 كيلوگرم: حسن رحيمي 6 – سزار آكگول صفر
61 كيلوگرم: بهنام احسان پور 7- چنگيز اردوغان 5
65 كيلوگرم: ميثم نصيري 5- صفا آكسوي 2
70 كيلوگرم: مصطفي حسين خاني 4- ياكوپ گور صفر
74 كيلوگرم: پيمان ياراحمدي 12- اسلام كليچ 10
86 كيلوگرم: حسن يزداني 11- سردار بوكه يك
97 كيلوگرم: امير محمدي 10- فاروك آكويون صفر
125 كيلوگرم: كميل قاسمي 10 – سليم اركان صفر


مغولستان 7- هند يك (اسامي تيم هند در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: زانابازار زاندانبود، برنده – بدون نماينده
61 کیلوگرم: تولگا توموراوچیر، برنده 4- هارپول 2
65 کیلوگرم: باتمانگای باتچولون، برنده 3- باجرانگ يك
70 کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک، برنده 4- آميت كومار دهانخوار 3
74 کیلوگرم: آنخبایار باتچولون، برنده 8- جيتيندر 7
86 کیلوگرم: اونوربات پوریوجاو 7 – ديپاك، برنده 8 ضربه فني
97 کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان، برنده 14- روبلجيت رانجي 6
125 کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن، برنده 3 – كريشان صفر

دور دوم:

گروه A:
روسيه 2 – آمريكا 6 (اسامي تيم روسيه در ابتدا آمده است):
57 كيلوگرم: آرتم گبكوف، برنده 6- آنتوني راموس 2
61 كيلوگرم: ويكتور راسادين 4 – لوگان استيبر، برنده 7
65 كيلوگرم: چرمان واليف، برنده 4 – فرانك مولينارو 4
70 كيلوگرم: ماگومد حبيب كاديماگمدوف 6 - جيمز گرين، برنده 8
74 كيلوگرم: آتساماز ساناكويف يك – جردن باروز، برنده 10
86 كيلوگرم: ولاديسلاو واليف 4 – ديويد تيلور، برنده 14
97 كيلوگرم: يوري بلونوفسكي 2 – كايل اسنايدر، برنده 11
125 كيلوگرم: موخاماگاژي ماگومدوف يك – زاچ ري، برنده 4

آذربايجان 5 – گرجستان 3 (اسامي تيم آذربايجان در ابتدا آمده است):
57 كيلوگرم: ماهير اميرارسلان اف 5– اوتاري گوگاوا، برنده 5
61 كيلوگرم: علي رحيم زاده، برنده 12 – گئورگي روازيشويلي يك
65 كيلوگرم: حاجي علي اف، برنده 12  - ايوريكو جولاكيدزه صفر
70 كيلوگرم: داويد سوينيوچخانوف، برنده 7 – كنستانتين خابالاشويلي 5
74 كيلوگرم: جبرئيل حسن اف، برنده 5- جامبر كويلاشويلي صفر
86 كيلوگرم: شريف شريف اف 2- داويت خوتسيشويلي، برنده 2
97 كيلوگرم: اصلان بك آلبوروف، برنده 10- زوياد مترولي صفر
125 كيلوگرم: جمال الدين ماگومدوف 7- گنو پترياشويلي، برنده 13

گروه B:
تركيه 5 – مغولستان 3 (اسامي تيم تركيه در ابتدا آمده است):
57 كيلوگرم: سزار آكگول، برنده 6 ضربه فني – سودنومداش باتبولد 6
61 كيلوگرم: چنگيزخان اردوغان، برنده 4 - نيام اوچير انخسايخان 2
65 كيلوگرم: صفا آكسوي، برنده 9 - باتمانگای باتچولون 3
70 كيلوگرم: ياكوپ گور صفر - مانداراخان گانزوریک، برنده 6
74 كيلوگرم: اسلام كيليچ، برنده 12 ضربه فني - آنخبایار باتچولون يك
86 كيلوگرم: سليم ياشار، برنده 10 - اونوربات پوریوجاو يك
97 كيلوگرم: فاروك آكويون 4 - باتزول اولزیسایخان، برنده 7
125 كيلوگرم: رضا ايلديريم 2 - زولبو ناتساگسورن، برنده 6

ايران 8 - هند صفر
57 كيلوگرم: يونس سرمستي، برنده - نماينده ندارد
61 كيلوگرم: مسعود اسماعيل پور، برنده 4 ضربه فني - هارفول 2
65 كيلوگرم: ميثم نصيري، برنده 9- باجرانگ 2
70 كيلوگرم: مصطفي حسين خاني، برنده 11- آميت كومار دهانخار صفر
74 كيلوگرم: بهمن تيموري، برنده 8 - جيتيندر 2
86 كيلوگرم: عليرضا كريمي، برنده 10 – ديپاك صفر
97 كيلوگرم: حسين شهبازي، برنده 10 – روبليجت رانجي صفر
125 كيلوگرم: كميل قاسمي، برنده – كريشهان (حريف هندي كشتي نگرفت)

دور سوم:

گروه A:
روسيه 5- گرجستان 3 (اسامي تيم روسيه در ابتدا آمده است):
57 كيلوگرم: زليم خان آباكاروف، برنده 10 - بكا بوجياشويلي 2
61 كيلوگرم: ويكتور راسادين، برنده 14 – شوتا فارتنادزه 4
65 كيلوگرم: چرمان واليف، برنده 12- ايوريكو جولاكيدزه 7
70 كيلوگرم: علي بك آكبايف 2- كنستانتين خابالاشويلي، برند ه2
74 كيلوگرم: راديك واليف 2- جاكوب ماكاراشويلي، برنده 4
86 كيلوگرم: احمد ماگامايف، برنده 10 - داويت خوتسيشويلي 2
97 كيلوگرم: رسول ماگومدوف، برنده 4- زوياد مترولي صفر
125 كيلوگرم: ماگومد حاجي ماگومدوف 2- گنو پترياشويلي، برنده 13

آذربايجان 4- آمريكا 4، برنده امتياز مثبت 20 به 14 به نفع آمريكا (اسامي تيم آذربايجان در ابتدا آمده است)
57 كيلوگرم: گئورگي اديراشويلي، برنده 3 – آنتوني راموس 2
61 كيلوگرم: علي رحيم زاده 11 – لوگان استيبر، برنده 12
65 كيلوگرم: حاجي علي اف، برنده 4- فرانك مولينارو يك
70 كيلوگرم: داويد سوينيوچخانوف صفر - جيمز گرين، برنده 10
74 كيلوگرم: مراد سليمان اف 5 - جردن باروز، برنده 4 (سليمان اف سه اخطاره شد)
86 كيلوگرم: شريف شريف اف 2- ديويد تايلور، برنده 12
97 كيلوگرم: اصلان بك آلبوروف، برنده 5- كايل اسنايدر 4
125 كيلوگرم: جمال الدين ماگومدوف، برنده 3- نيكولاس گويازدوفسكي يك

گروه B:
ايران 7- مغولستان يك
57 كيلوگرم: حسن رحيمي، برنده 7- زانابازار زاندانبود 6
61 كيلوگرم: مسعود اسماعيل پور، برنده 4- تولگا تموراوچير صفر
65 كيلوگرم: مهدي يگانه جعفري 3 – باتمانگاي باتچولون، برنده 4
70 كيلوگرم: حامد رشيدي، برنده 10- مانداراخان گانزوريك صفر
74 كيلوگرم: پيمان ياراحمدي، برنده 10- آناخبايار باتچولون صفر
86 كيلوگرم: حسن يزداني، برنده 13- انوربات پروجاو 2
97 كيلوگرم: امير محمدي، برنده 4 ضربه فني – باتزول اولزيسايخان يك
125 كيلوگرم: يداله محبي، برنده 5- زلبو ناتساگسورن صفر

هند يك – تركيه 7 (اسامي تيم هند در ابتدا آمده است)
57 كيلوگرم: سزار آكگول، برنده- بدون حريف
61 كيلوگرم: چنگيزخان اردوغان- هارفول، برنده (به دليل مصدوميت حاضر نشد)
65 كيلوگرم: صفا آكسوي، برنده 10- باجرانگ صفر
70 كيلوگرم: ياكوپ گور، برنده 10- آميت كومار دهانخار صفر
74 كيلوگرم: اسلام كيليچ، برنده 11- جيتيندر صفر
86 كيلوگرم: سليم ياشار، برنده 9- ديپاك 2
97 كيلوگرم: فاروك آكويون، برنده 11 – روبلجيت رانجي 3
125 كيلوگرم: سليم اركان، برنده – كريشهان (به دليل مصدوميت حاضر نشد)
تاریخ ایجاد:1395/11/30,09:55| نویسنده:پویا مرآت|

 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در سال 2017 میلادی، از ساعت 9 صبح امروز (پنج شنبه) با حضور 8 تيم برتر جهان، در سالن امام خميني (ره) شهر كرمانشاه آغاز شده است و عصر فردا با مشخص شدن تيم هاي برتر به پايان مي رسد.
تيم كشتي آزاد ايران در اولين ديدار مقدماتي خود در اين رقابت ها صبح امروز به مصاف تيم تركيه رفت كه در پايان با نتيجه قاطع 8 بر صفر مقابل تيم قدرتمند تركيه به پيروزي رسيد.
پیمان یاراحمدی کشتی با اخلاق و تنومند بروجردی در وزن ۷۴ کیلوگرم با غیرت مثال زدنی خود در حالیکه از حریف قدرتمند ترک خود با نتیجه ۱۰ بر ۳ عقب افتاده بود در پایان در یک کشتی ناب ایرانی موفق شد با نتیجه ۱۲ بر ۱۰ اسلام کلیچ از ترکیه را شکست دهد.
تاریخ ایجاد:1395/11/28,13:36| نویسنده:پویا مرآت|

 
رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور  گروه الف بمناسبت دهه مبارک فجر یادواره شهدای آتش نشان با حضور  ۱۲۰ کشتی گیر از ۱۰ استان:مازندران،تهران،توابع تهران،خراسان رضوی،لرستان،کرمانشاه،البرز،همدان،کردستان و آذربایجان غربی در رشته آزاد و ۱۲۰ کشتی گیر از ۱۰ استان: خوزستان،مازندران،تهران،لرستان،توابع تهران،اردبیل،فارس،قم،چهارمحال و بختیاری واصفهان در رشته فرنگی ششم لغایت هشتم بهمن ماه ۹۵ به میزبانی بروجرد طی ۷ دوره و با انجام ۲۸۰ کشتی در سالن ولایت این شهرستان برگزار  گردید که در پایان نتایج ذیل بدست آمد:
در رشته آزاد تیم مازندران به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های تهران و توابع تهران به ترتیب به مقام های دوم و سوم دست یافتند.تیم لرستان نیز به مقام پنجم دست یافت.
در رشته فرنگی تیم خوزستان به مقام قهرمانی دست یافت و دو تیم مازندران و تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.تیم لرستان نیز به مقام چهارم دست یافت.



 
نتایج کامل مسابقات بشرح ذیل می باشد:



 
از نکات مهم این مسابقات حضور بزرگان کشتی از جمله آقایان:رضا لایق،غلامرضا محمدی،علیرضا لرستانی،مجید ترکان،ابراهیم مهربان و آقای چایچی می توان اشاره نمود.
تاریخ ایجاد:1395/11/09,14:13| نویسنده:مرآت|

در فینال سی و هفتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی که روز جمعه یکم بهمن ماه 95 در  مشهد مقدس برگزار گردید پیمان یار احمدی دلاور بروجردی در وزن ۷۴ کیلوگرم موفق گردید در یک کشتی زیبا حریف خود گریگور گریگوریان از ارمنستان را با نتیجه قاطع ۱۲_۲ شکست دهد و به مدال طلا این دوره از مسابقات دست یابد.
 
تاریخ ایجاد:1395/11/02,09:39| نویسنده:پویا مرآت|

تلاش شبانه روزی و آماده سازی مجموعه ورزشی ولایت توسط نیروهای اداره ورزش و جوانان و اعضای هیئت کشتی شهرستان بروجرد جهت میزبانی مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور در بروجرد
 


 
تاریخ ایجاد:1395/11/02,09:27| نویسنده:پویا مرآت|

در مسابقات چند جانبه کشتی آزاد نوجوانان یادواره زنده یاد جهان پهلوان تختی که در مورخه 17 دی ماه 95 به میزبانی شهریار در این شهرستان برگزار گردید تیم کشتی آزاد نوجوانان بروجرد با کسب 4 مقام اولی، 3 مقام دومی و 2 مقام سومی به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.
تاریخ ایجاد:1395/10/22,11:27| نویسنده:پویا مرآت|

رقابت های گروه الف کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور در مورخه ششم  لغایت هشتم بهمن ماه 95  بمدت سه روز به میزبانی بروجرد در مجموعه ورزشی ولایت این شهرستان برگزار خواهد شد.
 


 
تاریخ ایجاد:1395/10/16,09:22| نویسنده:پویا مرآت|

مسابقات کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی استان روز جمعه بیست و ششم آذرماه ۹۵ با حضور ۱۳۰ کشتی گیر از تیمهای:بروجرد، خرم آباد،ازنا،الشتر،الیگودرز،پلدختر،دورود،چالان چولان،رومشگان،کوهدشت و نورآباد طی ۵ دوره و انجام ۱۵۳ کشتی به میزبانی بروجرد در سالن طالقانی این شهرستان برگزار گردید که در پایان تیم بروجرد با کسب ۵ مقام اولی،۳ مقام دومی و ۷ مقام سومی با ۹۱ امتیاز با اقتدار به مقام قهرمانی استان دست یافت و دو تیم خرم آباد با ۸۶ امتیاز و دورود با ۷۶ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.
نفرات برتر اوزان مختلف بشرح ذیل می باشند:
۴۲ کیلوگرم:
1- امیرحسین سبزعلی (بروجرد) 2- سعید گوهری (خرم‌آباد) 3- علیرضا ایزدی (نورآباد) و افشار رحمانی یگانه (بروجرد)
۴۶ کیلوگرم:
1- محمدرضا سادات (بروجرد)2- محمدرضا علی پور (خرم‌آباد) 3- مصیب شیرزاد (الشتر) و حسین فرهادی مطلق (بروجرد)
۵۰ کیلوگرم:
1-رضا قائدرحمتی (دورود) 2- امیرحسین مقصودی (بروجرد) 3- احمدرضا کرزیر (بروجرد) و امید سرلک (الیگودرز)
۵۴ کیلوگرم:
1-علی حیدری گودرزی (بروجرد) 2- ابوالفضل شرفی (دورود) 3- سروش کوشکی (کوهدشت) و احمدرضا دلیران (بروجرد)
۵۸ کیلوگرم:
1-محمد میراحمدی (بروجرد) 2- علیرضا خدایی (خرم‌آباد) 3- موسی خسروی (دورود) و حسین چراغی (نورآباد)
۶۳ کیلوگرم:
1-اشکان کوشکی (بروجرد) 2- سهراب ادهم خلیلی (خرم‌آباد) 3- امیرحسین آزادبخت (کوهدشت) و رضا عاروان (دورود)
۶۹ کیلوگرم:
1-امیرحسین هادی پور (خرم‌آباد) 2- رضا عبدلی فرد (بروجرد) 3- سید محمد موسوی فر (دورود) و حسین عبابخش (بروجرد)
۷۶ کیلوگرم:
1-علی خیری (خرم‌آباد) 2- فردین کرزبر (بروجرد) 3- محمدرضا خلامی (ازنا) و رضا چلویی (بروجرد)
85 کیلوگرم:
سیاوش ملکی فر (خرم‌آباد) 2- حسین صارمی‌نیا (خرم‌آباد) 3- سیاوش قایدانی (دورود) و محمدباقر پیروز (دورود)
۱۰۰ کیلوگرم:
1-محمد حسنوند (الشتر) 2- پویا نیکو (دورود) 3- مصطفی بیگلری (ازنا) و علی دیناروند (بروجرد)

سرپرست مسابقات : محمد پنجی پور
مسئول برگزاری مسابقات : محمد مهدی یاری
جدول : احسان سلیمی - محمد علی گودرزی
گوینده: مهدی لطیفی
سرپرست داوران: شیرزاد غلامزاده
داوران:
محمدرضا ستوده-فرید بهرامی-علی طاهری-نعمت حسنی نژاد-مهدی سمیعی فر-بهروز خورزمان-اکبر گودرزی-امیر رضایی-مهدی یاسی-محمد حیدری-محمد کاوند


 



 


 
تاریخ ایجاد:1395/09/28,09:58| نویسنده:پویا مرآت|

روز چهارشنبه مورخه ۹۵/۹/۲۵ حضرت آیت اله ترابی امام جمعه ورزشدوست بروجرد،مهندس کورانی فر فرماندار محترم این شهرستان و تعدادی از مسئولین و پیشکسوتان به همراه محمود ترابی ریاست اداره ورزش وجوانان و کارکنان اداره در منزل برادران نعمتی کشتی گیران موفق وقهرمان ناشنوایان المپیک و جهان دیدار داشتند و با اهداء لوح تقدیر به پدر این دو قهرمان  و اهداء جوایز نقدی  به این قهرمانان از ایشان قدردانی نمودند.
 




 
تاریخ ایجاد:1395/09/28,09:46| نویسنده:پویا مرآت|

مسابقات کشتی پهلوانی قهرمانی استان در سه رده سنی:نوجوانان،جوانان و بزرگسالان روز جمعه نوزدهم آذرماه در خرم آباد برگزار گردید.
تیم کشتی پهلوانی بروجرد با حضور در این مسابقات با کسب پنج مقام اولی،چهار مقام دومی و یک مقام سومی در مجموع به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.
نفرات برتر تیم بروجرد در این مسابقات بشرح ذیل می باشند:
رده نوجوانان:
 ۴۵-۵۰ کیلوگرم:
 امیرحسین مقصودی مقام اول
۵۰-۶۰ کیلوگرم:
علی لری مقام اول
۷۰-۸۰ کیلوگرم:
سهراب غفاری مقام دوم
۱۰۰ - ۸۰+ کیلوگرم:
علی دیناروند مقام سوم
رده جوانان:
۵۵-۶۰ کیلوگرم:
رضا پاپی مقام اول
۶۰-۷۰ کیلوگرم:
علیرضا رحمانی مقدم مقام اول
۸۰-۹۰ کیلوگرم:
ایوب سیدی مقام دوم
۹۰-۱۰۰ کیلوگرم:
امیر فرهادپور مقام دوم
۱۰۰-۱۳۰۰ کیلوگرم:
سید عدنان نوشادی مقام اول
رده بزرگسالان:
۶۰-۷۰ کیلوگرم:
امید مهدوی نیکو مقام دوم
مربیان تیم بروجرد:
ولی کوشکی و مهدی خجسته



 
تاریخ ایجاد:1395/09/22,09:09| نویسنده:پویا مرآت|

هیئت کشتی شهرستان بروجرد جهت شناخت تیم خردسالان خود در روز جمعه دوازدهم آذرماه اقدام به برگزاری مسابقات انتخابی کشتی خردسالان در سطح شهر در محل سالن کشتی تختی این شهرستان نمود که در پایان نفرات برتر هر وزن بشرح ذیل می باشد:
۳۰_۲۸ کیلوگرم : پارسا حسنوند
۳۲ کیلوگرم:سجاد پیردایه
۳۵ کیلوگرم : سینا بازگیر
۳۸ کیلوگرم : آریا مقدسی
۴۲ کیلوگرم : حسین چلویی
۴۷ کیلوگرم : پیمان نصرالهی
۵۳ کیلوگرم : ابوالفضل گودرزی
۵۹ کیلوگرم : ابوالفضل محمدی
۶۶ کیلوگرم : حسین نصرالهی
۷۵ کیلوگرم : مهدی عزیزپور
تاریخ ایجاد:1395/09/13,11:09| نویسنده:پویا مرآت|

در رقابت‌های كشتی آزاد قهرمانی كشور در کرمانشاه  لرستان ششم شد،پیمان یاراحمدی آبروداری کرد
تیم لرستان به عنوان ششم رقابت‌های كشتی آزاد قهرمانی كشور در گروه الف دست یافت.
به گزارش پایگاه خبری یافته، رقابت‌های كشتی آزاد قهرمانی كشور در گروه الف که روزهای 21 و 22 آبان ماه در شهر كرمانشاه برگزار شد؛ با قهرمانی مازندران و مقام ششمی لرستان به پایان رسید.
در این رقابت‌ها مازندران قهرمان شد و کرمانشاه و تهران دوم و سوم شدند؛ تیم البرز؛ توابع تهران و لرستان هم چهارم تا ششم شدند.
این مسابقات در دو گروه الف و ب برگزار شد؛ تیم لرستان در گروه الف به دو پیروزی و دو شکست دست یافت.
نتایج کسب شده تیم لرستان در گروه الف این رقابت‌ها:
مازندران 7- لرستان یك
تهران 7- لرستان یك
لرستان 5- گلستان 3
لرستان 5- همدان 3
لرستان در گروه خود سوم شد و برای کسب مقام پنجم در برابر توابع تهران قرار گرفت که با نتیجه 6 بر 2 مغلوب گردید تا در جایگاه ششم قرار گیرد.
در نتایج انفرادی این رقابت‌ها پیمان یاراحمدی تنها کشتی‌گیر موفق لرستان بود که بر سکو قرار گرفت؛ وی موفق شد کلیه حریفان را در وزن 74 کیلوگرم شکست داده و قهرمان شود.
تاریخ ایجاد:1395/08/25,10:53| نویسنده:پویا مرآت|

رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جوانان جام شاهد با حضور 12 کشور دنیا و 27 تیم روزهای ششم لغایت هفتم آبان ماه در محل خانه کشتی شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار گردید.علیرضا رحمانی مقدم کشتی گیر با استعداد و آینده دار بروجردی در وزن 60 کیلو گرم کشتی آزاد به مدال برنز این مسابقات دست یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی در پایان این رقابت ها در رشته کشتی فرنگی تیم ملی کشتی ایران به عنوان قهرمانی رسید و تیم های روسیه و ایران توسعه دوم و سوم شدند.
در کشتی آزاد نیز تیم روسیه عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و تیم های ایران و ایران B به ترتیب دوم و سوم شدند.
تاریخ ایجاد:1395/08/08,12:49| نویسنده:پویا مرآت|

رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان لرستان که روز جمعه با حضور بیش از 110 کشتی‌گیر از شهرها و بخش‌های استان در خرم‌آباد برگزار شد، تیم دورود با کسب 70 امتیاز قهرمان شد.
در این رقابت‌ها تیم‌های کشتی آزاد خرم‌آباد با 69 امتیاز و بروجرد با 45 امتیاز به ترتیب به مقام دوم و سوم دست پیدا کردند.
الیگودرز با 40، کوهدشت با 38 و ازنا با 35 امتیاز در جایگاه چهارم تا ششم ایستادند.
نتایج انفرادی:
وزن 57 کیلوگرم :
1- هادی نصرتی از دورود 2- احمد آسترکی از ازنا 3- احسان کاروان و سالار قیاسوند از دورود
وزن 61 کیلوگرم :
1- فرشاد صفرزاده از خرم‌آباد 2- امین دارابی‌فر از خرم‌آباد 3- فرزاد دالوند از زاغه و عبداله فولادوند دورود
وزن 65 کیلوگرم :
1- مرتضی قیاسی دورود 2- میلاد احمدی جوانمرد از خرم‌آباد 3- عباس دهقان از ازنا و مسلم ناصری از الیگودرز
وزن 70 کیلوگرم :
1- سیاوش حاتموند از خرم‌آباد 2- حسن بیرانوند از خرم‌آباد 3- علی زیار از بروجرد و محمد قائدرحمت از دورود
وزن 76 کیلوگرم :
1- پیمان یاراحمدی از بروجرد
2- محمدرضا آرش از ازنا 3- یونس مرادی و حسین کشوری از خرم‌آباد
وزن 86 کیلوگرم :
1- مصطفی قیاسی از دورود 2- مصطفی کردعیلوند از خرم‌آباد 3- احسن امرایی از رومشکان و مهدی ولی‌پور از بروجرد
وزن 97 کیلوگرم :
1- مرتضی مرادی از کوهدشت 2- مجتبی عزیزی از خرم‌آباد 3- میثم نامداری از دورود و آرش جمعه‌زاده از خرم‌آباد
وزن 125 کیلوگرم :
1- مصطفی نجاتی از کوهدشت 2- مصطفی قائدرحمتی از دورود 3- احسان رضایی از رومشکان و اشکان عسگری از الیگودرز
نفرات برتر این رقابت‌ها از 18 تا 20 آبان در کرمانشاه در مسابقات انتخابی تیم ملی به رقابت خواهند پرداخت.
تاریخ ایجاد:1395/08/08,12:28| نویسنده:پویا مرآت|

روز جمعه شانزدهم شهریور ماه سومین دوره مسابقات چندجانبه کشتی آزاد نوجوانان جام سردار شهید لطف علی کرمی با حضور تیم های: شهریار،کردستان،همدان،لرستان،کرمانشاه الف،کرمانشاه ب،ماهدشت کرج،شفق کرج،شهید کاظمی تهران،نهاوند،شهید معتمدی(آکادمی اکبر فلاح) تهران،کرمان و چهار تیم از بروجرد در محل سالن طالقانی بروجرد برگزار گردید که در پایان تیم بروجرد با 71 امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت و دو تیم شهید معتمدی تهران با 65 امتیاز و کرمانشاه الف با 60 امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.

 
در حین برگزاری مسابقات حاج محمد معظمی مداح اهل بیت به مداحی پرداختند سپس یاسر کرمی فرزند شهید کرمی سخنرانی نمودند واز زحمات کلی کسانی که در برگزاری این مسابقات زحمت کشیدند خصوصا محمود ترابی ریاست اداره ورزش و جوانان بروجرد،محمد مهدی یاری رئیس هیأت کشتی شهرستان بروجرد و .... تشکر و قدردانی نمودند.

 

نفرات برتر اوزان مختلف بشرح ذیل می باشد:
 42 کیلوگرم :
مقام اول : محمدرضا سادات ( بروجرد)
مقام دوم : محمدکاظم خدابنده لو (شفق البرز)
مقام سوم مشترک : مهدی سبزی پور (بروجرد) و حسین رضوانیان (کرمان)
46 کیلوگرم:
مقام اول : علی شهبازی (کرمانشاه الف)
مقام دوم : محمدرضا طاول کتری (شهید معتمدی تهران)
مقام سوم مشترک : علی اصغر قنبری (شفق البرز) و محمد حیدری (شهید کاظمی تهران)
50 کیلوگرم:
مقام اول : علیرضا طهمورثی (شهید معتمدی تهران)
مقام دوم : امیررضا ویسی (کرمانشاه الف)
مقام سوم مشترک : احمدرضا کرزبر (بروجرد) و امید سرلک (لرستان)
54 کیلوگرم :
مقام اول :
علی حیدری (بروجرد)
مقام دوم : پوریا علیزاده مطلق (نهاوند)
مقام سوم مشترک : امین طاهرلو(همدان) و احمد دلیران (بروجرد)
58 کیلوگرم :
مقام اول : رضا رستمی (کرمان)
مقام دوم : محمدمهدی سلیمانی (شهید معتمدی تهران)
مقام سوم مشترک : آرش امانی (شهید معتمدی تهران) و محمدرضا ترک (همدان)
63 کیلوگرم :
مقام اول : محمد جواد قناتی (شهید معتمدی تهران)
مقام دوم : اشکان کوشکی (بروجرد)
مقام سوم مشترک : علیرضا خدایی (لرستان) و محمد میراحمدی (بروجرد)
69 کیلوگرم :
مقام اول : علیرضا رشیدی (کرمانشاه الف)
مقام دوم : هادی شرفیانی (کردستان)
مقام سوم مشترک : امیرحسین هادی پور (لرستان) و علی سبزواری (لرستان)
76 کیلوگرم :
مقام اول : محمدرضا قیاسی (کرمانشاه الف)
مقام دوم : علی ارشدی (شهید معتمدی تهران)
مقام سوم مشترک : سهراب غفاری (بروجرد) و محمدرضا شاه محمدی (همدان)
85 کیلوگرم :
مقام اول : علی سلمانی (شهریار)
مقام دوم : علی سلطان قلی (کرمانشاه الف)
مقام سوم مشترک : سیاوش ملکی فر (لرستان) و محمد مهدی صیادی (کرمانشاه)
100 کیلوگرم :
مقام اول :محمد سعید امیری (کرمانشاه ب)
مقام دوم : سهیل حسینی (شهریار)
مقام سوم مشترک : مسعود محمدی (کرج) و امیرمحمد احمدی (نهاوند)


 
تاریخ ایجاد:1395/07/17,12:37| نویسنده:پویا مرآت|

روز پنجشنبه پانزدهم مهرماه با حضور تیم های: شهریار،کردستان،همدان،لرستان،کرمانشاه الف،کرمانشاه ب،ماهدشت کرج،شفق کرج،شهید کاظمی تهران،نهاوند،شهید معتمدی(آکادمی اکبر فلاح) تهران،کرمان و چهار تیم از بروجرد وزن کشی سومین دوره مسابقات چندجانبه کشتی آزاد نوجوانان جام سردار شهید لطف علی کرمی در سالن کشتی تختی بروجرد برگزار گردید.
لازم به ذکر می باشد این مسابقات روز جمعه شانزدهم مهرماه رأس ساعت 8:30  صبح در محل سالن طالقانی این شهرستان برگزار خواهد شد.

 

تاریخ ایجاد:1395/07/15,24:07| نویسنده:پویا مرآت|

به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، رقابت هاي كشتي آزاد جوانان قهرماني كشور، يادواره شهيدان محمود شهبازي و داريوش ريزه وندي، با حضور 10 تيم برتر كشور،  روزهای 2 و 3 مهرماه  در شهر اسلام آباد غرب استان كرمانشاه برگزار شد.در این رقابت ها علیرضا رحمانی مقدم کشتی گیر با استعداد و آینده دار بروجردی  در وزن 60 کیلوگرم به مربیگری آقایان ولی کوشکی و مهدی خجسته موفق گردید به مقام نایب قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد

رده بندی تیمی در پایان این رقابت ها به شرح زیر است: 1- مازندران 2- توابع تهران 3- تهران 4- البرز 5- لرستان 6- همدان 7- گیلان 8- کرمانشاه 9- مرکزی 10- کردستان

 


 
تاریخ ایجاد:1395/07/05,09:54| نویسنده:پویا مرآت|

 
هیأت کشتی شهرستان بروجرد جهت انتخاب تیم کشتی آزاد نوجوانان خود روز جمعه بیست و ششم شهریورماه اقدام به برگزاری مسابقات کشتی آزاد نوجوانان انتخابی شهر در سالن کشتی تختی این شهرستان نمود که در پایان نتایج ذیل بدست آمد:
42 ک : امیرحسین سبزعلی
46 ک : امیرحسین مقصودی
50 ک : امیرحسین بیرانوند
54 ک : احمد دلیران
58 ک : رضا شاکری
63 ک : اشکان کوشکی
69 ک : حسین عبابخش
76 ک : سهراب غفاری
85 ک : حسام توکلی
100 ک : علی امیرسرداری

داوران :
محمد مهدی یاری-عباس عزیزی-محمد کاوند-امیر رضایی-حسین چوپانی-محسن گودرزی-امید مهدوی نیکو-عباس گاپله
رئیس کمیته داوران : علی دلاوری
دبیر کمیته داوران : بهروز خورزمان
مسئول جدول : محمد علی گودرزی
مسئول کمیته انضباطی : ولی کوشکی
مسئول بازبینی فیلم : علی بیات
سرپرست مسابقات : محمدرضا گندمکار


 


 
تاریخ ایجاد:1395/06/27,09:45| نویسنده:پویا مرآت|

هیأت کشتی شهرستان بروجرد جهت انتخاب تیم کشتی آزاد بزرگسالان خود روز جمعه نوزدهم شهریورماه اقدام به برگزاری مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان انتخابی شهر در سالن کشتی تختی این شهرستان نمود که در پایان نتایج ذیل بدست آمد:

 
57 ک : ایمان رشنو
61 ک : رضا پاپی
65 ک : مجید گودرزی
70 ک : علی زیار
74 ک : حامد شاهوردی
86 ک : مهدی ولیپوری
97 ک : محمد کردی
120 ک : علی یاراحمدی
داوران :
محمد مهدی یاری-عباس عزیزی-محمد کاوند-امیر رضایی-اکبر گودرزی
رئیس کمیته داوران : علی دلاوری
دبیر کمیته داوران : بهروز خورزمان
مسئول جدول : محمد علی گودرزی
مسئول کمیته انضباطی : ولی کوشکی
مسئول بازبینی فیلم : علی بیات
سرپرست مسابقات : محمدرضا گندمکار
تاریخ ایجاد:1395/06/20,10:26| نویسنده:پویا مرآت|

مسابقات کشتی آزاد جوانان قهرمانی استان روزهای پنجشنبه و جمعه مورخه چهارم لغایت پنجم شهریور ماه با حضور کلیه شهرستانهای توابع استان به میزبانی الیگودرز برگزار گردید که تیم کشتی آزاد جوانان بروجرد به مقام قهرمانی دست یافت و دو تیم دورود و الیگودرز به ترتیب دوم و سوم شدند و تیم ازنا به مقام چهارم دست یافت .
 

 

نتایج کشتی گیران بروجرد به شهر ذیل می باشد:
50 ک :
احمد شعبان مقام دوم
55 ک :
ایمان رشنو مقام دوم
رضا پاپی مقام سوم
60 ک :
علیرضا رحمانی مقدم مقام اول
ستار عزیزی و اشکان کوشکی مشترکاً سوم
66 ک :
محمدرضا مقدسی مقام سوم
علیرضا روزبهانی مقام پنجم
74 ک :
حسین همتیان مقام دوم
86 ک :
امیرمهدی بوریایی مقام سوم
96 ک :
امیر فرهادی مقام پنجم
120 ک :
علی یاراحمدی مقام اول
مربیان تیم بروجرد : آقایان محسن مرادی و مهدی خجسته
سرپرست تیم بروجرد : آقای ولی کوشکی


 
تاریخ ایجاد:1395/06/06,09:46| نویسنده:پویا مرآت|

طی نمابری از طرف فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران از دو کشتی گیر بروجردی به نامهای آقایان: افشار رحمانی یگانه در وزن 38 کیلوگرم و احمدرضا کرز در وزن 53 کیلوگرم  بهمراه مربی نامبردگان آقای مهدی خجسته جهت حضور در اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی نونهالان جمهوری اسلامی ایران که از مورخه 14/5/95 لغایت 18/5/95 در خانه کشتی تجدد اصفهان برگزار می گردد دعوت بعمل آورده شد.
تاریخ ایجاد:1395/05/11,12:21| نویسنده:پویا مرآت|

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی پیشکسوتان قهرمانی کشور، یادواره زنده یاد استاد سید جواد ر فوگر، روزهای 31 تیر و اول مردادماه، در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و در پایان در جمع رده بندی گروه های هفتگانه، تیم تهران به عنوان قهرمانی رسید و تیم های اصفهان و کرمانشاه به ترتیب دوم و سوم شدند.
لازم به ذکر می باشد که مجید گودرزی و کیخسرو امیرسرداری دو کشتی گیر فرنگی کار بروجردی در این مسابقات حضور داشتند که در پایان مجید گودرزی در وزن 130 کیلوگرم گروه C و کیخسرو امیرسرداری در وزن 85 کیلوگرم گروه E به مقام سوم این مسابقات دست یافتند.

رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

گروه A

58 کیلوگرم: 1- محمدرضا مستعان (اصفهان) 2- غلامرضا انتظاری (خراسان رضوی) 3- رسول جعفری (گلستان) و مهدی افتخاری (تهران الف)
63 کیلوگرم: 1- امیر اولیاء (تهران الف) 2- مصطفی رزاقی (مازندران) 3- عباس نوری مهر (خراسان رضوی) و روح اله کریم پور (ایلام)
69 کیلوگرم: 1- آزاد علی محمد پور (کردستان) 2- ابوالفضل حجتی نژاد (تهران الف) 3- رضا مرادی (خوزستان) و اکبر نوربخش (اصفهان)
76 کیلوگرم: 1- مرتضی حیدری (چهارمحال و بختیاری) 2- امیرحسن خداکرمی (اصفهان) 3- اسکندر چگینی (مرکزی) و مهدی قنبری (بوشهر)
85 کیلوگرم: 1- شهرام مهدی زاده (تهران الف) 2- محمد باقر زارع (فارس) 3- سید جهاد جعاوله (خوزستان) و محسن شاه محمدی (اصفهان)
97 کیلوگرم: 1- حسین پیررسول زاده (اردبیل) 2- محمد فتحی (همدان) 3- کریم سعادتی فر (آذربایجان شرقی) و عبداله صیدی (ایلام)
130 کیلوگرم: 1- جعفر میرزایی (اصفهان) 2- جلیل چتر سفید (مازندران) 3- غلامرضا مقصودی (فارس) و صادق خشنودی (خراسان شمالی)

گروه B

58 کیلوگرم: 1- علی فسنقری (خراسان رضوی) 2- عادل صادقیان (اصفهان) 3- ابوالفضل نقاشیان (گلستان) 4- علی فلامرزی (فارس)
63 کیلوگرم: 1- حمید محمدی کافی (همدان) 2- بابک نادر پور (اصفهان) 3- رحمان علی حق شناس (مازندران) و داود عسگری پور (تهران الف)
69 کیلوگرم: 1- حمیدرضا حبیبی (خوزستان) 2- رضا سعادت (آذربایجان غربی) 3- علی اصغر دن (تهران الف) و بهزاد خدادای (لرستان)
76 کیلوگرم: 1- عباس امینی (آذربایجان غربی) 2- روانبخش قنبری (فارس) 3- بهنام صفری (گیلان) و نصیراله هاشمیان (ایلام)
85 کیلوگرم: 1- رضا عبدلی (مرکزی) 2- جهانگیر قیطولی (کرمانشاه) 3- سهراب شفیعیان (لرستان) و امیر سعیدی (کردستان)
97 کیلوگرم: 1- مهدی سید صدری (تهران الف) 2- احتشام گودرزی (کهگیلویه و بویراحمد) 3- فرشاد دولتیاری (البرز) و مهدی علی محمدی (مرکزی)
130 کیلوگرم: 1- بهاء الدین کریم زاده (کردستان) 2- عبدالرضا نظرزاده (خوزستان) 3- قربان یوسفی (البرز) و سعید یزدانی (مازندران)

گروه C

58 کیلوگرم: 1- غلامرضا حبیبی (مازندران) 2- یوسف پورموسی (گیلان) 3- جهانبخش رشید (آذربایجان غربی) و علیرضا شریفی (اصفهان)
63 کیلوگرم: 1- حمیدرضا تاج پور (خراسان رضوی) 2- اسماعیل فرضعلی پور (تهران الف) 3- بهمن صادقت طاهر (کردستان) و قربان میرزاخانی (مازندران)
69 کیلوگرم: 1- محمدرضا خرمدل (خوزستان) 2- مجید شاهسوارانی (مرکزی) 3- رحمت سلطانی (البرز) و غلامرضا جهانبخشی (ایلام)
76 کیلوگرم: 1- ناصر کلهر (خوزستان) 2- رحیم تیمورنژاد (مازندران) 3- مهدی ضیغمی (خراسان رضوی) و مسلم جعفرزاده (فارس)
85 کیلوگرم: 1- سلیم لسانی (اردبیل) 2- محمدعلی اسلامی (توابع تهران) 3- حمید صباغی مقدم (خوزستان) و حمیدرضا پوریافر (فارس)
97 کیلوگرم: 1- یوسف نعمت پور (لرستان) 2- بابک ستوده (خوزستان) 3- مجید حیدری (کرمانشاه) و مرتضی یارمطاقی (تهران الف)
130 کیلوگرم: 1- رسول رضایی (کرمانشاه) 2- شاهرخ دباغیان (کردستان) 3- مجید گودرزی (بروجرد) و تورج آریا (همدان)

گروه D

58 کیلوگرم: 1- اسد جلالی (کرمانشاه) 2- جعفر رسولی (فارس) 3- بهرام چراغی (مازندران) و علی اصغر رمزی (مرکزی)
63 کیلوگرم: 1- محمد نیک نژاد (اصفهان) 2- حمیدرضا ضیاپور (مازندران) 3- سید احمد ذوالنوری (کرمانشاه)
69 کیلوگرم: 1- فرهاد رضایی (اصفهان) 2- حمید یعقوبی (تهران الف) 3- فرمان همتی (کرمانشاه) و رحیم ابوالحسنی (مرکزی)
76 کیلوگرم: 1- مجید تابع بردار (بوشهر) 2- ایرج فردی (توابع تهران) 3- قاسم رشید مهرآبادی (تهران الف) و منوچهر حسینی (گیلان)
85 کیلوگرم: 1- بهمن اسفندیاری (اصفهان) 2- ناصر امیدوار (خراسان رضوی) 3- نظرعلی بهرامی (تهران الف)
97 کیلوگرم: 1- جهانشاه علی نقی زاده (خوزستان) 2- مازیار علیمردانی (فارس) 3- جهانروز جعفری (خراسان شمالی) و غلامحسین بیات (لرستان)
130 کیلوگرم: 1- محمد مرزبان (مرکزی) 2- داریوش فاتح (فارس) 3- ابوطالب فتحی (مازندران) و غلامحسین سلامتی (خراسان رضوی)


گروه E

58 کیلوگرم: 1- رحمان قورچیان (تهران الف) 2- جلیل آتش باز (فارس) 3- عبداله گرمه (البرز) و فریدون ابراهیمی (مازندران)
63 کیلوگرم: 1- حسینعلی آزادی (کردستان) 2- فرهاد فقی پور (آذربایجان غربی) 3- اصغر آقایی (تهران ب) و ابراهیم رجبی (تهران الف)
69 کیلوگرم: 1- اسماعیل پوریوسف (توابع تهران) 2- ولی قربان زاده (آذربایجان غربی) 3- منوچهر طهمورثی (سیستان و بلوچستان) و قاسم علی افشاری (اصفهان)
76 کیلوگرم: 1- کیومرث ترکمان (همدان) 2- رحمان دمیرچی (البرز) 3- سیاوش زراری (کردستان)
85 کیلوگرم: 1- هرمز الماسی (تهران الف) 2- علی مراد عزتی (کرمانشاه) 3- کیخسرو امیرسرداری (بروجرد) و علیرضا محمدی (سیستان و بلوچستان)
97 کیلوگرم: 1- اسماعیل عباسی (خوزستان) 2- شمس الدین ستاری (مازندران) 3- محمدکاظم احمدی نیا (تهران الف) 4- سید اسداله حسینی (کرمانشاه)
130 کیلوگرم: 1- حمید محسن پور (اصفهان) 2- صادق نظری (کرمانشاه) 3- ناصر قناعتی (فارس) و سید جلیل جباری (آذربایجان غربی)


گروه F

58 کیلوگرم: 1- عبدالحسین خورشیدی زاده (تهران ب) 2- قاسم عابدینی (تهران الف) 3- شاهپور تیرانداز (کرمانشاه) و محمد استوار (گیلان)
63 کیلوگرم: 1- عبدالرحمن معرفیان پور (خوزستان) 2- سید علی فتاحی (کرمانشاه) 3- احمد مژدگانلو (خراسان رضوی) و سیف اله زارع (فارس)
69 کیلوگرم: 1- نادر اله وردی (تهران الف) 2- احمد حامدی (مرکزی) 3- مصطفی رستم (تهران ب) و عباسعلی اکرم (سمنان)
76 کیلوگرم: 1- قاسم عسگری (تهران الف) 2- علی قربان سوری (همدان) 3- عبداله اکوان (فارس) و علی محمد موسوی (مرکزی)
85 کیلوگرم: 1- کامران هژبری (اصفهان) 2- محمدزاهد هاشمی نسب (کردستان) 3- شعبان دیوسالار (مازندران) 4- علی شکوری (آذربایجان شرقی)
97 کیلوگرم: 1- احمد ساکی (خوزستان) 2- محمد اسماعیلی میرزایی (گیلان) 3- اصغر قاسمی (البرز) و علی مشفقی فر (اصفهان)
130 کیلوگرم: 1- اکبر حکمتی (آذربایجان شرقی) 2- جلال الدین ارجمندی (کرمانشاه)


گروه G

58 کیلوگرم: 1- سعید بیاتی (تهران الف) 2- اصغر صدارت (فارس)
63 کیلوگرم: 1- ابوالقاسم فرهمند (فارس) 2- سید علی موسوی (خوزستان) 3- محمود پناهی (اصفهان)
69 کیلوگرم: 1- محمدجعفر الهامیان (تهران الف) 2- عبدالکریم ایران نژاد (لرستان) 3- نعمت اله صادقی (اصفهان)
76 کیلوگرم: 1- فضل اله دهنوی (خراسان رضوی) 2- علی اکبر پیله ور (مرکزی) 3- خلیل عباسی (فارس)
85 کیلوگرم: 1- حسین خسرونژاد (گلستان) 2- قنبر علی هادیان (اصفهان)
97 کیلوگرم: 1- علی سیاه پشت (مازندران) 2- کریم ایوبی مقدم (مرکزی)
130 کیلوگرم: 1- محرم زارعی (کردستان)

رده بندی تیمی:
1- تهران الف 235 امتیاز
2- اصفهان 191 امتیاز
3- کرمانشاه 171 امتیاز
4- مازندران 159 امتیاز
5- فارس 157 امتیاز
6- خوزستان 154 امتیاز
تاریخ ایجاد:1395/05/03,11:56| نویسنده:پویا مرآت|

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور، یادواره مرحوم استاد سید جواد رفوگر، روزهای 28 و 29 تیرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و در پایان تیم مازندران در مجموع هفت گروه سنی به مقام قهرمانی رسید.
لازم به ذکر می باشد که غلامرضا موبر کشتی گیر آزاد کار بروجردی در این مسابقات حضور داشت که در پایان در وزن 97 کیلوگرم گروه E به مقام سوم این مسابقات دست یافت.
رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

رده بندی انفرادی:

کشتی آزاد گروه A

58 کیلوگرم: 1- علیرضا رستگار (فارس) 2- سعید قاسم نژاد (مازندران) 3- آراس هنرمند (کردستان) و اصغر غفاری (همدان)
63 کیلوگرم: 1- حسین رومیایی (همدان) 2- حسین اکبری (گیلان) 3- سیاوش رهنورد (آذربایجان غربی) و علیرضا شربتی (گلستان)
69 کیلوگرم: 1- وحید دژم خو (آذربایجان شرقی) 2- مهدی سلاح ورزی (ایلام) 3- حسین بهرام نژاد (البرز) و اصغر عزیان زندی (قم)
76 کیلوگرم: 1- داود قلی پور (تهران الف) 2- جواد صمدی روشن (همدان) 3- محمد قاسم جمال لیوانی (گلستان) و سعید ملکی (زنجان)
85 کیلوگرم: 1- رضا پیوندی (همدان) 2- آرش برزگر (خراسان شمالی) 3- محمدعلی بچه سقا (فارس) و عباس اسلامی (مازندران)
97 کیلوگرم: 1- سید ابراهیم اوصیاء (مازندران) 2- یوسف جهانی (آذربایجان شرقی) 3- پیام بارقی (آذربایجان غربی) و محسن زراعتی (اصفهان)
130 کیلوگرم: 1- محمد جواد استواری (کرمانشاه) 2- غلامحسین هادی (آذربایجان شرقی) 3- حجت جهانگیری (آذربایجان غربی) و فریبرز ثمربخش (فارس)

کشتی آزاد گروه B

58 کیلوگرم: 1- احمد نظری (لرستان) 2- جواد مازنی (گلستان) 3- مهرداد امینی (کرمانشاه) و اژدر سوسنی (گیلان)
63 کیلوگرم: 1- بهزاد نعمتیان (سمنان) 2- میکائیل مرادی (تهران الف) 3- وجی علیمی (گلستان) و مصطفی پاشایی (کردستان)
69 کیلوگرم: 1- اسماعیل فتحعلی نژاد (اصفهان) 2- محسن ملکی (مازندران) 3- رضا اکبرزاده وظیفه دان (خراسان رضوی) و حسین شادمانی فر (سیستان و بلوچستان)
76 کیلوگرم: 1- کاظم بابایی (مازندران) 2- حسین هاشمی (قزوین) 3- صارم شیرازی (کرمانشاه) و مرتضی نورستانی (تهران الف)
85 کیلوگرم: 1- محمدرضا عمران (مازندران) 2- سید اشرف رضوی (کردستان) 3- شاپور سعدی نژاد (کیش) و حمیدرضا وثوقیان (خراسان رضوی)
98 کیلوگرم: 1- سهراب رحمت آبادی (کرمانشاه) 2- محمد کمروند (همدان) 3- جواد فرامرزی (کهکیلویه و بویراحمد) و بابک حیدری (سیستان و بلوچستان)
130 کیلوگرم: 1- محمد نیکونژاد (خراسان شمالی) 2- یوسف خداکرمی (آذربایجان شرقی) 3- امید صفار (گلستان) و خسرو اروجی (توابع تهران)

کشتی آزاد گروه C

58 کیلوگرم: 1- نصرت اله صادقی (کهکیلویه و بویراحمد) 2- محمدرضا بهبودی (تهران الف) 3- کیانوش دینوری (سیستان و بلوچستان) 4- حجت اله شیخی (کرمانشاه)
63 کیلوگرم: 1- مصطفی قلعه شاهینی (کرمانشاه) 2-  علی صالحانی (اصفهان) 3- عظیم همتی (سمنان) و حسین آخوندی (مازندران)
69 کیلوگرم: 1- حمید ربیعی کناری (مازندران) 2- نوروز کاویانپور (خراسان شمالی) 3- بهمن سهرابی (کرمانشاه) و ایوب حسینی (سیستان و بلوچستان)
76 کیلوگرم: 1- کاظم نریمانی (مازندران) 2- محمد میری (خراسان شمالی) 3- ابراهیم حسن پسندی (گیلان) و کیوان خسروی (سیستان و بلوچستان)
85 کیلوگرم: 1- علیرضا رحمتی (البرز) 2- مصطفی نظافت (توابع تهران) 3- حسن جعفریان (مازندران) و رحمان فاقدی (آذربایجان شرقی)
97 کیلوگرم: 1- جلیل عبدالملکی (کیش) 2- خسرو زارعی (آذربایجان شرقی) 3- علی محمد مالمیر (همدان) و مسعود حق شناس (کرمانشاه)
130 کیلوگرم: 1- منصور خطیبی (تهران الف) 2- حسین کاظمی (اصفهان) 3- فریبرز امیری (کرمانشاه) و آرش ناصری منش (مرکزی)

کشتی آزاد گروه D

58 کیلوگرم: 1- اسداله احمدی (سیستان و بلوچستان) 2- جواد کلانی (لرستان) 3- مجید عبدالعظیمی (اصفهان) و حسام الدین حسینی (کرمانشاه)
63 کیلوگرم: 1- محمدرضا جعفرلو (تهران الف) 2- ناصر تیماجچی (آذربایجان غربی) 3- جلال نعیمی کمال آبادی (هرمزگان) و حمید خدادای (مرکزی)
69 کیلوگرم: 1- عباس رفیعی (فارس) 2- صمد خانپناه (تهران ب) 3- محمدرضا قائدی (زنجان) و محمدعلی آقایان (گلستان)
76 کیلوگرم: 1- رسول آتشی (اردبیل) 2- حمید میری (کرمانشاه) 3- محمد صمدی (همدان) و یداله داداشی (تهران الف)
85 کیلوگرم: 1- صمد نژادی (کرمان) 2- نصراله چتر سفید (مازندران) 3- بیژن صحرایی (فارس) و جواد بنی نصرت (آذربایجان شرقی)
97 کیلوگرم: 1- داود بنی نصرت (آذربایجان شرقی) 2- عزت اله رنجبر (مازندران) 3- علی خالوندی (توابع تهران) و ساسان اندامی (تهران ب)
130 کیلوگرم: 1- مرتضی زمانی (مرکزی) 2- جبار سلمانی (تهران ب) 3- اسماعیل نقره علی پور (گیلان) و یوسف ترابی (البرز)

کشتی آزاد گروه E

58 کیلوگرم: 1- روح اله مهدوی (لرستان) 2- خسرو رشیدی (کرمانشاه) 3- بهمن علیزاده (مازندران) و مهدی احمدزاده (فارس)
63 کیلوگرم: 1- خیراله فتاحی (کرمانشاه) 2- سلیمان ابوذرزاده (مازندران) 3- قاسم مفوض (همدان) و حمیدرضا رفعتی (فارس)
69 کیلوگرم: 1- شادعلی طاهری (کردستان) 2- داریوش صیدی (کرمانشاه) 3- اسماعیل پوریوسف (مازندران) و سیاوش آفتابی (قزوین)
76 کیلوگرم: 1- عقیل حیدری (مازندران) 2- بهرام اختراعی (کرمانشاه) 3- صادق علیدادی (ایلام) و منوچهر یوسفی (گلستان)
85 کیلوگرم: 1- بهروز الماسی (کرمانشاه) 2- محمدنقی امیدی (ایلام) 3- فرامرز بوداغی (مازندران) و رمضان خلیل پور (اصفهان)
97 کیلوگرم: 1- بختیار خوش تینت (تهران الف) 2- اصغر منوچهری (مازندران) 3- غلامرضا موبر (بروجرد) و رضا قلعه کهنه (کرمانشاه)
130 کیلوگرم: 1- اکبر افراشته (تهران) 2- علی عسگر یزدانی (مازندران)

کشتی آزاد گروه F

58 کیلوگرم: 1- ناصر رحیم زاده (خراسان رضوی) 2- احمد کولیوند (لرستان) 3- حجت اله شهبازی (تهران الف) 4- اکبر نوری (اصفهان)
63 کیلوگرم: 1- حمزه بخشی(گلستان) 2- عبدالباقی ذکبی (مازندران) 3- عباس جان محمدی (تهران الف) و محمدتقی رجا (گیلان)
69 کیلوگرم: 1- صادق لاریجانی (مازندران) 2- جعفر حسین یزدی (تهران الف) 3- خسرو غلامی (کرمانشاه) و حمید رسولی (آذربایجان شرقی)
76 کیلوگرم: 1- علی اصغر احمدی (همدان) 2- علی اکبر کریم پور (مازندران) 3- علی مراد کرد (کرمان) و یوسف علی قربانی (گیلان)
85 کیلوگرم: 1- محمود قنبری (تهران الف) 2- مرتضی جابری (توابع تهران) 3- شهاب الدین بهزادپور (کردستان) و امان اله حقیقی (کرمانشاه)
97 کیلوگرم: 1- محمدعلی پیشوا (کردستان) 2- محمدجواد سمرقندی (کرمانشاه) 3- علی نوشاد حقیقی (گیلان) 4- کریم کریمی (مازندران)
130 کیلوگرم: 1- مجتبی میرجعفری (مازندران) 2- حسین غلامی نژاد (تهران الف) 3- پرویز ارشدی (تهران ب)

کشتی آزاد گروه G

58 کیلوگرم: 1- اکبر عبادی (گیلان) 2- خسرو میمنی (تهران الف) 3- صحبت فرهادی (کرمانشاه) 4- مهدی رئیسی (خراسان رضوی)
63 کیلوگرم: 1- حسین انصاری (تهران الف) 2- علی اکبر بهروش (سیستان و بلوچستان) 3- بهزاد پنجه زاده (کرمانشاه) 4- فتح اله فدایی (اصفهان)
69 کیلوگرم: 1- محمود امیرخانلو (گلستان) 2- سید محمدعلی نوران (یزد) 3- تقی کشاورز (قزوین) و تیمور بابایی (تهران الف)
76 کیلوگرم: 1- احمد مریخی (آذربایجان شرقی) 2- نقدعلی ملکی (زنجان) 3- محمد کریم ثریا آسا (فارس) 4- حسین زاد فلاح (البرز)
85 کیلوگرم: 1- رستم بینا (گیلان) 2- محمدحسن بهنود (مازندران) 3- عبدالعظیم ماسالی (تهران الف) و جلال پیشکاری (کردستان)
98 کیلوگرم: 1- رحمت اله شریفی (گیلان) 2- محمدحسین بابایی (مرکزی)
130 کیلوگرم: بدون شرکت کننده

رده بندی کلی تیمی:
1- مازندران 296 امتیاز
2- تهران 238 امتیاز
3- کرمانشاه 232 امتیاز
4- گیلان 141 امتیاز
تاریخ ایجاد:1395/05/03,11:51| نویسنده:پویا مرآت|

روز جمعه مورخه یکم مرادماه  مسابقات کشتی آزاد جوانان انتخابی شهر در سالن کشتی این شهرستان برگزار گردید که در پایان نفرات فینالیست و برتر هر وزن به شرح ذیل می باشند:
50 ک : احمد شعبان - علی کوشکی
55 ک : ایمان رشنو - رضا پاپی
60 ک : علیرضا رحمانی مقدم - اشکان کوشکی
66 ک : علیرضا روزبهانی - محمدرضا مقدسی
74 ک : حسین همتیان - مهدی ممیوند
86 ک : امیر مهدی بوریایی
96 ک : امیر فرهادی - علی دیناروند
120 ک : علی یاراحمدی - عدنان نوشادی
تاریخ ایجاد:1395/05/03,11:00| نویسنده:پویا مرآت|

به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، رقابت هاي كشتي آزاد نونهالان قهرماني كشور روز دوشنبه 21 تيرماه در شهرستان بناب استان آذربايجان شرقي برگزار شد و در پايان تيم استان مازندران به عنوان قهرماني رسيد.
رده بندي نفرات و تيم هاي برتر اين رقابت ها به شرح زير است:
رده بندي انفرادي:
32 كيلوگرم: 1- علي اسماعيلي (كرمان) 2- امير خيالي (آذربايجان شرقي) 3- كاوه موسايي (مركزي) و اميرعلي ذاكري (مازندران) 5- سعيد غلامي (زنجان) و اميرحسين علي پور (لرستان)
35 كيلوگرم: 1- عباس ابراهيم زاده (مازندران) 2- آرمان خادمي (توابع تهران) 3- اميرحسام محبي (كرمان) و اميررضا احمدي (البرز) 5- سعيد گوهري (لرستان) و محمدامين شاه مرادي (كرمانشاه)
38 كيلوگرم: 1- مجتبي سلطان زاده (مازندران) 2- شاهين خادمي (مركزي) 3- افشار رحماني يگانه (بروجرد) و سيف اله منوچهري (گلستان) 5- سهيل روحي (آذربايجان شرقي) و حسين محمد آقايي (البرز)
42 كيلوگرم: 1- اميد رضايي (تهران) 2- محمد امين لرستاني (همدان) 3- فرزاد صفي جهانشاهي (كرمان) و متين فرهادي (البرز) 5- ميلاد كلاهي (گلستان) و معين قاسمي (گيلان)
47 كيلوگرم: 1- محمدرضا محمدي ثالث (آذربايجان شرقي) 2- دانيال كاشي قراء (مازندران) 3- اميرحسين حسن زاده (تهران) و ميثم قوچي پور (البرز) 5- سيد محراب سيد اسماعيلي (خراسان رضوي) و عليرضا حيدري (خراسان شمالي)
53 كيلوگرم: 1- اميرحسين فيروزپور (مازندران) 2- ابوالفضل يوسفي (البرز) 3- احمد كرزبر (بروجرد) و اسماعيل قره گوزلو (همدان) 5- عليرضا جمال ليواني (گلستان) و نيما اميني (كرمانشاه)
59 كيلوگرم: 1- ابوالفضل ولي پور خطير (مازندران) 2- بهزاد سلمان نژاد (تهران) 3- فردين بهرام وند (لرستان) و بهنام عبادالهي (توابع تهران) 5- محمدجواد حسن پور (كردستان) 6- پوريا لطفي (گيلان)
66 كيلوگرم: 1- حسين رسولي (همدان) 2- محمد مبين عظيمي (كردستان) 3- شهاب رونق بخشايشي (البرز) و امير الهي چورن (مازندران) 5- اميرحسين حسامي پور (يزد) و علي عودي (گلستان)
73 كيلوگرم: 1- صالحي اسماعيلي (تهران) 2- فردين طالبي (همدان) 3- ابوالفضل حاجي وندي (فارس) و سهيل يوسفي (خراسان رضوي) 5- سالار حبيبي (توابع تهران) و محمدحسين ارمغاني (آذربايجان شرقي)
85 كيلوگرم: 1- اميرمحمد كياني (مازندران) 2- رسول منيري (توابع تهران) 3- حميد طاهري (خوزستان) و غلامحسن قاسمي (فارس) 5- اميررضا ژياني (تهران) و علي جعفري (البرز)
100 كيلوگرم: 1- فرهاد اكبري (گلستان) 2- عباس بشيري (خوزستان) 3- مصطفي طغاني (خراسان رضوي) و مهدي خزايي (همدان) 5- ابوالفضل جاويدان (خراسان شمالي) و عليرضا سرتيپي (توابع تهران)
رده بندي تيمي:
1- مازندران 75 امتياز 2- البرز 57 امتياز 3- تهران 49 امتياز 4- همدان 45 امتياز 5- توابع تهران 42 امتياز 6- لرستان 40 امتياز
كاپ اخلاق: استان زنجان
فني ترين كشتي گير: صالحي اسماعيلي در وزن 73 كيلوگرم از استان تهران
تاریخ ایجاد:1395/04/22,08:38| نویسنده:پویا مرآت|

به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، رقابت هاي كشتي آزاد خردسالان قهرماني كشور،روز جمعه 18 تيرماه در شهرستان بناب استان آذربايجان شرقي برگزار شد و در پايان تيم مازندران بعنوان قهرماني رسيد.
رده بندي تيمي و انفرادي اين رقابت ها به شرح زير است:
رده بندي انفرادي:

30 كيلوگرم: 1- ابراهيم خواري (مازندران) 2- علي خرمدل (توابع تهران) 3- اميرحسين صفرپور (فارس) و اميررضا زالي حصاري (تهران) 5- سياوش ياري (ايلام) و احمدرضا ناصري (لرستان)
32 كيلوگرم: 1- عليرضا آغوزگله (مازندران) 2- ارشاد شفيعي (توابع تهران) 3- محمدامين صفرپور (فارس) و سيد معين حسيني (تهران) 5- اميررضا چشمه نوشي (كرمانشاه) و شهداد خسروي (البرز)
35 كيلوگرم: 1- امير مسعود بخشي (مازندران) 2- يوسف جابري (تهران) 3- حسين وظيفه (اردبيل) و سجاد نرگسي (خراسان رضوي) 5- بهرام ايرانلو (خراسان شمالي) و سعيد پورعوض (گيلان)
38 كيلوگرم: 1- ميلاد احمدي (البرز) 2- محمد امين دارايي (تهران) 3- احسان عباسي (آذربايجان شرقي) و حسين قدمي (بروجرد) 5- يونس شفيعي (همدان) و عرفان عباسي (آذربايجان شرقي  الف)
42 كيلوگرم: 1- سيد ابوالفضل جلالي (مازندران) 2- محمد جعفري (البرز) 3- شايان حيدرزاده (توابع تهران) و محمدحسين حبيبي (تهران) 5- حسين زنگانه (گلستان) و سجاد اسماعيل زاده (اصفهان)
47 كيلوگرم: 1- هاني فلاحي (مازندران) 2- عرفان چنداري (قزوين) 3- علي جلالي عبدالوند (خوزستان) و مسعود استركي (لرستان) 5- حسين طاهري (توابع تهران) و رامتين دقيقي (گيلان)
53 كيلوگرم: 1- حسين مفيدي (تهران) 2- عرفان علي زاده (مازندران) 3- حسين پورمسعودي (كرمانشاه) و اميرحسين سلگي (قم) 5- پارسا سيدرضايي (البرز) و علي سبزي (مركزي)
59 كيلوگرم: 1- عليرضا عبدالمحمدي (البرز) 2- احمدرضا قهرماني (تهران) 3- حميدرضا نادري (قزوين) و محمدرضا عبدي (توابع تهران) 5- ابوالفضل فضيلت (فارس) و ابوالفضل جمال ليواني (گلستان)
66 كيلوگرم: 1- اسلام هادي بيگي (كرمانشاه) 2- حسين طاهري قزويني (توابع تهران) 3- ابوالفضل قدمي (قم) و اميرحسين تمنانلو (مازندران) 5- محمد پارسا قصوري كاشي (خراسان رضوي) و ابوالفضل نوازنده (گيلان)
73 كيلوگرم: 1- اميررضا نقدعلي پور (توابع تهران) 2- سعيد بهمه (فارس) 3- رضا چراغيان (مازندران) و عباس لشگري (البرز) 5- عباس پورحسين قلي (اردبيل) و ابراهيم سالاري (خراسان رضوي)
85 كيلوگرم: 1- اميررضا معصومي (گيلان) 2- سيد منصور دهقانيان (فارس) 3- محمد فرهان توكلي (توابع تهران) و عليرضا درزي (مازندران) 5- عليرضا دادور (خوزستان) و حسين دلاور (مركزي)
رده بندي تيمي: 1- مازندران 89 امتياز 2- توابع تهران 74 اميتاز 3- تهران 63 امتياز 4- البرز 54 امتياز 5- فارس 43 امتياز 6- گيلان 30 امتياز
كاپ اخلاق: استان آذربايجان شرقي
فني ترين كشتي گير: عليرضا عبدالمحمدي وزن 59 كيلوگرم استان البرز
تاریخ ایجاد:1395/04/21,08:54| نویسنده:پویا مرآت|

طی مراسمی با حضور آقای محمود ترابی ریاست اداره ورزش و جوانان و آقای مهدی یاری رئیس هیأت کشتی شهرستان بروجرد در محل اداره ورزش و جوانان از آقایان:علی حافظی پور-افشار رحمانی یگانه-اشکان کوشکی-امیرحسین سبزعلی-امیرحسین مقصودی-علیرضا رحمانی مقدم-حسین همتیان و احمد شعبان کشتی گیران بروجردی که در سال 94 موفق به کسب عناوین کشوری شده اند با اهداء لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل بعمل آورده شد.
 


 
تاریخ ایجاد:1395/03/30,13:38| نویسنده:پویا مرآت|

مسابقات کشتی آزاد نونهالان قهرمانی استان با حضور شهرستانهای تابعه استان لرستان روز جمعه مورخه بیست و یکم خرداد ماه به میزبانی بروجرد در سالن طالقانی این شهرستان برگزار گردید که در پایان تیم بروجرد به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های خرم آباد و ازنا به ترتیب دوم و سوم شدند.
 

 
نتایج مسابقات بشرح ذیل می باشد:
32 کیلوگرم:
1- امیرحسین علیپور (خرم آباد)
2- حسین مبارکی (ازنا)
3- مهران شمسی پور (دورود) و رسول رستم نژاد (خرم آباد) مشترکاً سوم
35 کیلوگرم:
1- سعید گوهری (خرم آباد)
2- رضا سبزعلی (بروجرد)
3- محمد مبین کونانی (کوهدشت) و ابدالفضل مقدسی (بروجرد) مشترکاً سوم
38 کیلوگرم:
1- افشار رحمانی یگانه (بروجرد)
2- علی رضا عزیزی (بروجرد)
3- مهدی سبزی پور (بروجرد) و امیرحسین نعمتی سپهر (خرم آباد) مشترکاً سوم
42 کیلوگرم:
1- محمدرضا سادات (بروجرد)
2- ابراهیم نجفیانی ( کوهدشت)
3- علیرضا آزرم (خرم آباد) و مهدی پذیرش (الیگودرز) مشترکاً سوم
47 کیلوگرم:
1- محمد مهدی بختیاری (بروجرد)
2- سروش کوشکی (کوهدشت)
3- علی حاجیوند (ازنا) و احمدرضا مرادیانی (موهدشت)
53 کیلوگرم:
1- احمد کرزبر (بروجرد)
2- امیر قاسمی (ازنا)
3- شایان حیدریان (الیگودرز) و سیاوش بیرانوند (خرم آباد) مشترکاً سوم
59 کیلوگرم:
1- فردین بهرام وند (ازنا)
2- محمد باشنا (بروجرد)
3- ایمان دهقان (ازنا) و محمد حسام یاراحمدی (خرم آباد) مشارکاً سوم
66 کیلوگرم:
علیرضا یاری نژاد (بروجرد)
2- عرفان ادهم خلیلی (خرم آباد)
3- سالار میری (دورود) و محمد جواد خانی نژاد (ازنا) مشترکاً سوم
73 کیلوگرم:
1- رضا چلویی (بروجرد)
2- فرهاد تبوائی (دورود)
3- دانیال دارابی (کوهدشت) و روح الامین سرلک (الیگودرز) مشترکاً
85 کیلوگرم:
1- محمد امین محمدی (خرم آباد)
2- محمدرضا عزیزی (بروجرد)
3- حسینگودرزی (بروجرد) و احمدرضا برق افکن (بروجرد)
نتایج تیمی:
1- بروجرد با 87 امتیاز
2- خرم آباد با 82 امتیاز
3- ازنا 57 امتیاز

 
تاریخ ایجاد:1395/03/25,09:31| نویسنده:پویا مرآت|

مسابقات کشتی آزاد خردسالان قهرمانی استان با حضور شهرستانهای تابعه استان لرستان روز پنجشنبه مورخه بیستم خرداد ماه به میزبانی بروجرد در سالن طالقانی این شهرستان برگزار گردید که تیم بروجرد بعد از تیم خرم آباد به مقام نایب قهرمانی دست یافت و تیم کوهدشت نیز سوم شد.
 

 
نتایج مسابقات بشرح ذیل می باشد:
30 کیلوگرم:
1- احمدرضا ناصری (الیگودرز)
2- آرش نجفی (خرم آباد)
3- مهدی رستمی (خرم آباد) و حسین جعفری (الیگودرز) مشترکاً سوم
32 کیلوگرم:
1- محمدرضا شاکری (بروجرد)
2- امیرمحمد هادی پور (خرم آباد)
3- محمدرضا نژاد (ازنا) و حسین سرلک (الیگودرز) مشترکاً سوم
35 کیلوگرم:
1- عرفان ولی پور (کوهدشت)
2- ساسان محمدپور (خرم آباد)
3- علیرضا دهقانی (الیگودرز) و آریا مقدسی ( بروجرد) مشترکاً سوم
38 کیلوگرم:
1- حسین قدمی (بروجرد)
2- حسین چلویی (بروجرد)
3- ابوالفضل نادی (کوهدشت) و سام مرادی (خرم آباد) مشترکاً سوم
42 کیلوگرم:
1- ابوالفضل یاراحمدی (دورود)
2- امیرحسین نورزاده (بروجرد)
3- مرصا نادی (دلفان) و عباس محمدی (بروجرد) مشنرکاً سوم
47 کیلوگرم:
1- مسعود آسترکی (ازنا)
2- رضا بختیاری فرد (خرم آباد)
3- آرمان مرادی (دورود) و علی کوشکی (بروجرد) مکشترکاً سوم
53 کیلوگرم:
1- محمدرضا ورمزیاری (بروجرد)
2- رضا شیری هیوندی (الیگودرز)
3- یاسین بیرانوند (خرم آباد) و محمدرضا فریدونی (ازنا) مشترکاً سوم
59 کیلوگرم:
1- امیررضا نورمحمدی (خرم آباد)
2- حسین ساکی (دورود)
3- حسین نصرالهی (برو.جرد)
66 کیلوگرم:
1- رضا نیازی (کوهدشت)
2- امیرحسین سهرابیان (خرم آباد)
مهدی شمس بیدادی (بروجرد) و امیر بهادر خرمی (دورود) مشترکاً سوم
75 کیلوگرم:
1- امیررضا نورایی مقدم (کوهدشت)
2- مهیار بیرانوند (خرم آباد)
3- امیررضا کاکاوند (بروجرد)
85 کیلوگرم:
1- محمد بابادیان نژاد (خرم آباد)
نتیایج تیمی:
1- خرم آباد
2- بروجرد
3- کوهدشت

 
تاریخ ایجاد:1395/03/25,08:54| نویسنده:پویا مرآت|
حضور دکتر بروجردی در منزل  برادران نعمتی قهرمانان کشتی جهان و تجلیل از دو قهرمان عزیزمان


تاریخ ایجاد:1395/03/16,09:45| نویسنده:پویا مرآت|

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر به ترتیب روزهای 6 و 7 خردادماه در خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار می شود. در این رقابتها سه تن از کشتی گیران نوجوان بروجردی به نامهای:علی حافظی پور،اشکان کوشکی و احمد شعبان حضور خواهند داشت.
مربی تیم : محسن مرادی
سرپرست تیم : محمدرضا گندم کاری
کمک سرپرست : عابد معظمی گودرزی
تاریخ ایجاد:1395/03/04,09:44| نویسنده:پویا مرآت|

روز چهارشنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه با حضور ریاست اداره ورزش و جوانان و کارکنان اداره،اعضاء هیئت کشتی و قهرمانان این رشته ورزشی از برادران نعمتی احسان و محمد امین نعمتی که به تازگی در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان قهرمانی جهان موفق به کسب مدال شده اند طی مراسمی استقبال نمودند.
لازم به ذکر می باشد احسان نعمتی در وزن 125 کیلوگرم کشتی آزاد موفق به کسب مدال نقره و محمد امین نعمتی در وزن 130 کیلوگرم کشتی فرنگی موفق به کسب مدال برنز این مسابقات شده اند.

 






 
تاریخ ایجاد:1395/02/23,09:45| نویسنده:پویا مرآت|

به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، رقابت هاي كشتي آزاد ناشنوايان جهان روزهاي 20 و 21 ارديبهشت ماه  در سالن شهداي هفتم تير تهران  برگزار شد و در پايان تيم ايران پس از تيم تركيه به عنوان نايب قهرماني رسيد و تيم روسيه نيز سوم شد.
احسان نعمتی ورزشکار خوب و با استعداد بروجردی در این رقابت ها به مقام دوم دست یافت.
 
رده بندي انفرادي و تيمي اين رقابت ها به شرح زير است:
رده بندي انفرادي:
57 كيلوگرم:
1- بايوسلطان آباكاروف (روسيه) 2- سارگيس سرگيسيان (ارمنستان) 3- نورسلطان دوزم بيف (قزاقستان) و فرود حجتي (ايران)
61 كيلوگرم:
1- سينان ساداك (تركيه) 2- مهدي بخشي (ايران) 3- آندري كومبور (اوكراين) و روسين روسينوف (بلغارستان)
65 كيلوگرم:
1- الكساندر ترسكين (روسيه) 2- حسين نوري (ايران) 3- گابيت يسژانوف (قزاقستان) و آنور آري (تركيه)
70 كيلوگرم:
1- حسن دريكوند (ايران) 2- ژورا گريگوريان (ارمنستان) 3- سوسلان مورايوف (روسيه) و اركان گور (تركيه)
74 كيلوگرم:
1- ويرندر سينگ (هندوستان) 2- اگوز دوندر (تركيه) 3- هياور آداميان (بلاروس) و الكساندر توكتويف (روسيه)
86 كيلوگرم:
1- كازبيك خوگايف (روسيه) 2- آناتولي چروتنكو (اوكراين) 3- گوزل دورسون (تركيه) و محسن منوچهري (ايران)
97 كيلوگرم:
1- ايلهان چيتاك (تركيه) 2- وياچسلاو زبيسوف (روسيه) 3- آسيل جان تاجي اف (قزاقستان) و ويكتور آنتيپنكو (اوكراين)
125 كيلوگرم:
1- غيرت خان شونكو (قزاقستان) 2- احسان نعمتي (ايران) 3- سرجي ميچنكو (اوكراين) و مصطفي ده ده (تركيه)

رده بندي تيمي:
1- تركيه 67 امتياز 2- ايران 65 امتياز 3- روسيه 63 امتياز 4- قزاقستان 52 امتياز 5- اوكراين 44 امتياز 6- بلغارستان 38 امتياز
تاریخ ایجاد:1395/02/22,08:17| نویسنده:پویا مرآت|
 

به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، رقابت هاي كشتي فرنگي بزرگسالان قهرماني ناشنوايان جهان، روزهاي 18 و 19 ارديبهشت ماه در سالن شهداي هفتم تير تهران برگزار شد و در پايان تيم روسيه به عنوان قهرماني رسيد.
محمد امین نعمتی ورزشکار خوب و با استعداد بروجردی در این رقابت ها به مقام سوم دست یافت.
رده بندي انفرادي و تيمي اين رقابت ها به شرح زير است:
رده بندي انفرادي:
59 كيلوگرم:
1- كريل چولكوف (روسيه) 2- سارگيس سرگيسيان (ارمنستان) 3- ويتالي بوتنكو (اوكراين) و ساسلان سيداكو (بلاروس)
66 كيلوگرم:
1- اسماعيل نصراله يف (روسيه) 2- يوهان استويلوف (بلغارستان) 3- گابيك ايگنواي (قزاقستان) و هوگو پاسوس (پرتقال)
71 كيلوگرم:
1- آندري لازوكين (روسيه) 2- زورا گريگوريان (ارمنستان) 3- هياور آداميان (بلاروس) و محمد آكدنيز (تركيه)
75 كيلوگرم:
1- خديراز مانتاس (ليتواني) 2- ماكسيم گراسيموويچ (روسيه) 3- استاس كروپوسكي (اوكراين) و محمد مرادي (ايران)
80 كيلوگرم:
1- ابوذر ربيع زاده (ايران) 2- احمد تولها كاكور (تركيه) 3- زكير توردي اف (قرقيزستان) و هريستو پاويلوف (بلغارستان)
85 كيلوگرم:
1- رومان لاشچنكو (اوكراين) 2- سيف اله كارادنيز (تركيه) 3- آيدار بيكوف (قرقيزستان) و ادوارد شيرزادآنوف (روسيه)
98 كيلوگرم:
1- ايلهان سيتاك (تركيه) 2- ولاديسلاو تاراسوف (روسيه) 3- آسيل جان تاجي اف (قزاقستان) و اكبر صابري (ايران)
130 كيلوگرم:
1- كاميل شمشك اوگوژان (تركيه) 2- غيرت خان شونكو (قزاقستان) 3- الكساندروس پاپاداتوس (يونان) و محمد امين نعمتي (ايران)

رده بندي تيمي:
1- روسيه 67 امتياز  2- تركيه 59 امتياز 3- اوكراين 50 امتياز 4- بلغارستان 47 امتياز 5- ايران 45 امتياز 6- قزاقستان 40 امتياز
تاریخ ایجاد:1395/02/21,10:08| نویسنده:پویا مرآت|

روز شنبه یازدهم اردیبهشت ماه اعضاء هیئت و جمعی از مربیان و قهرمانان رشته کشتی این شهرستان  با حضور در منزل علی حافظی پور که به تازگی در مسابقات بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجان موفق به کسب مدال نقره شده است تجلیل بعمل آورده شد.



 
تاریخ ایجاد:1395/02/12,08:48| نویسنده:پویا مرآت|

علی حافظی پور کشتی گیر خوب و با استعداد بروجردی  در وزن 42 کیلوگرم تيم ملي كشتي آزاد نوجوانان كشورمان در رقابت هاي بين المللي كشتي جام فدراسيون آذربايجان به مدال نقره دست یافت.
تيم ملي كشتي آزاد نوجوانان كشورمان در رقابت هاي بين المللي كشتي جام فدراسيون آذربايجان با كسب 4 مدال طلا، 5 نقره و 4 برنز به مقام نايب قهرماني رسيد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، رقابت هاي بين الملي كشتي جام فدراسيون كشتي آذربايجان با برگزاري مسابقات كشتي آزاد نوجوانان به پايان رسيد و تيم ايران در اين رقابت ها با كسب 4 مدال طلا، 5 نقره و 4 برنز و تنها با اختلاف يك امتياز با تيم ميزبان به مقام نايب قهرماني رسيد. آذربايجان با 86 امتياز، ايران با 85 امتياز و تركيه با 76 امتياز تيم هاي اول تا سوم اين رقابت ها بودند.

نتايج كشتي گيران كشورمان در اين مسابقات به شرح زير است:

در وزن 42 كيلوگرم علي حافظي پور با شكست تمامي حريفان به ديدار فينال راه يافت  اما در اين ديدار با نتيجه 8 بر 2 مغلوب راميز حسن اف از آذربايجان شد و به مدال نقره رسيد در همين وزن علي عظيمي در ديدار رده بندي رويال كاظم زاده از آذربايجان را با نتيجه 9 بر 6 شكست داد و صاحب مدال برنز شد.

در وزن 46 كيلوگرم مهدي عشقي با گذر از تمامي رقبا راهي ديدار پاياني شد. وي در ديدار فينال نيز با نتيجه 10 بر صفر ايلكار مجيداف از آذربايجان را شكست داد و به مدال طلا دست يافت،  اميرحسين خدابخشي ديگر نماينده كشورمان در اين وزن نيز در ديدار رده بندي با نتيجه 10 بر 2 دوقان كارا از تركيه را شكست داد و مدال برنز را از آن خود كرد.

در وزن 50 كيلوگرم امير پرسته در ديدار فينال مقابل اصغر محمدعلي اف از آذربايجان با نتيجه 4 بر صفر به برتري رسيد و به مدال طلا دست يافت.

در وزن 54 كيلوگرم مجيد داستان با برتري مقابل تمام حريفان خود راهي ديدار فينال شد اما در اين ديدار مقابل محمدحاجي كاسيموف از آذربايجان با نتيجه 5 بر صفر شكست خورد و به مدال نقره بسينده كرد در همين وزن رضا عليجان زاده در ديدار رده بندي با نتيجه 3 بر يك توران بايراموف از آذربايجان را مغلوب كرد تا به مدال برنز برسد.

در وزن 58 كيلوگرم حامد رحيمي در ديدار فينال مقابل موآمر كليچ از تركيه با نتيجه 3 بر 2 شكست خورد و به مدال نقره رسيد.

در وزن 63 كيلوگرم امیرحسین کاووسی با برتري مقابل حريفان خود به ديدار فينال راه يافت اما در اين ديدار با نتيجه 4 بر 3 مغلوب حسين حسين زادا از آذربايجان شد و صاحب مدال نقره شد.

در وزن 69 كيلوگرم سجاد غلامي در ديدار فينال با نتيجه 3 بر 3 مغلوب دوقوكان كالاچي از تركيه شد و به مدال نقره رسيد.

در وزن 76 كيلوگرم مصطفي نجفي در ديدار پاياني مرت جيكماز از تركيه را با نتيجه 6 بر 2 از پيش رو برداشت تا به مدال طلا برسد.

در وزن 100 کیلوگرم نيز عرفان جعفري در ديدار فينال مقابل فيض اله آكتورك از تركيه با نتيجه 5 بر يك به پيروزي رسيد و صاحب گردن آويز طلا، در همين وزن عرفان ايوبي ديگر نماينده كشورمان در ديدار رده بندي با نتيجه 5 بر صفر الگوجا بالانجيوادزه از گرجستان را مغلوب كرد و به مدال برنز رسيد.

محمدرضا شاه محمدي در وزن 69 كيلوگرم و عرفان غلامي در وزن 85 كيلوگرم از دور رقابت ها كنار رفتند.

 
تاریخ ایجاد:1395/02/11,13:32| نویسنده:پویا مرآت|

طی دعوت نامه ای  از طرف فدراسیون ناشنوایان کشور از دو کشتی گیر بروجردی به نام های محمد امین نعمتی در رشته فرنگی و احسان نعمتی در رشته آزاد به اردوی آمادگی تیم ملی کشتی ناشنوایان جمهوری اسلامی ایران  جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان دعوت بعمل آورده شد.
تاریخ ایجاد:1395/02/01,11:58| نویسنده:پویا مرآت|

 محسن قاسمی کشتی گیر اعجوبه فرنگی بروجرد که در کارنامه موفق ورزشی خود قهرمانی بزرگسالان آسیا را هم دارد پس از مدت ها دوری از کشتی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی ایران پیوست.
با نظر مساعد آقای محمد بنا شرایط حضور محسن قاسمی کشتی گیر فرنگی کار بروجردی در اردوی تیم ملی مهیا گردید و طی یکی دو روز گذشته قاسمی جوان در اردوی تیم ملی به سر برده است.
به واقع باید قدر دان زحمات تمام کسانی بود که دلسوزانه پیگیر برگشتن محسن قاسمی به ورزش بوده اند و امیدواریم که این کشتی گیر فرنگی کار ایران، بازهم بر روی سکوهای قهرمانی داخلی و بین المللی قرار بگیرد.


تاریخ ایجاد:1394/12/25,10:42| نویسنده:پویا مرآت|

مسابقات کشتی 10 جانبه اراک جام شهدای مدافع حرم اراک در روز های پنجشنبه و جمعه مورخه سیزدهم لغایت چهاردهم اسفندماه با حضور تیم های:بروجرد-اراک ( سه تیم )-سیرجان-کرج-تهران-شهریار-نهاوند و همدان به میزبانی اراک در سالن ورزشی 5 مرداد این شهرستان برگزار گردید که در پایان تیم بروجرد با اقتدار به مقام قهرمانی دست یافت و  دو تیم اراک و سیرجان به ترتیب دوم و سوم شدند.
نتایج کشتی گیران بروجردی در این مسابقات بشرح ذیل می باشد:
رده سنی نونهالان:
1- محمدرضا شاکری در وزن 32 کیلوگرم مقام دوم
2- ابوالفضل کوشکی در وزن 35 کیلوگرم مقام سوم
3- رسول ابوالفتحی در وزن 38 کیلوگرم مقام سوم
رده سنی نوجوانان:
1- انیرحسین بیرانوند در وزن 42 کیلوگرم مقام اول
2- علی حیدری در وزن 46 کیلوگرم مقام سوم
3- احمدرضا دلیران در وزن 54 کیلوگرم مقام دوم
4- محمد میراحمدی در وزن 58 کیلوگرم مقام اول
رده سنی جوانان:
1- احمد شعبان در وزن 50 کیلوگرم  مقام دوم
2- محمد نوری مطلق در وزن 50 کیلوگرم مقام سوم
3- محمدرضا مقدسی در وزن 66 کیلوگرم مقام سوم
4-*حسین همتی در وزن 74 کیلوگرم مقام دوم
رده سنی بزرگسالان:
1- امید مهدوی نیکو در وزن 86 کیلوگرم مقام سوم
2- امیر مهدی بوریایی در وزن 86 کیلوگرم مقام دوم
مربی : محمدرضا دزفولی – علی زیار
سرپرست : ولی کوشکی
تاریخ ایجاد:1394/12/16,13:57| نویسنده:پویا مرآت|

رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) روزهای پنج شنبه و جمعه به مدت 2 روز در کشتی آزاد با حضور 3 تیم از ایران و تیم های آذربایجان، ارمنستان، اوکراین، بلاروس، بلغارستان، سوریه، عراق، قرقیزستان، گرجستان و یونان و در کشتی فرنگی نیز با حضور 3 تیم از ایران، 2 تیم از آذربایجان و تیم های ارمنستان، اوکراین، مجارستان، بلغارستان، قرقیزستان، گرجستان، عراق و یونان  در خانه کشتی شماره یک تهران برگزار گردید.در این رقابت ها دو کشتی گیر خوب و آینده دار بروجردی به نام های:علی حافظی پور در وزن 42 کیلو بهمراه تیم A ایران به مقام قهرمانی دست یافت و اشکان کوشکی در وزن 54 کیلوگرم بهمراه تیم B ایران به مقام سوم دست یافت.لازم به ذکر می باشد دراین مسابقات آقای محسن مرادی از مربیان سازنده بروجرد این دو کشتی گیر را همراهی نمودند.
 

 
رده بندی این رقابت ها به شرح زیر است:
کشتی فرنگی:
1- ایران Aـ 2- آذربایجان Aـ 3- ایران Bـ 4- ارمنستان 5- قرقیزستان 6- ایران Cـ 7- اوکراین 8- بلغارستان 9- آذربایجان Bـ 10- مجارستان 11- یونان 12- عراق
کشتی آزاد:
1- ایران Aـ 2- ارمستان 3- ایران Bـ 4- یونان 5- آذربایجان 6- گرجستان 7- اوکراین 8- عراق 9- ایران Cـ 10- بلاروس 11- قرقیزستان 12- سوریه 13- بلغارستان
تاریخ ایجاد:1394/12/16,10:50| نویسنده:پویا مرآت|

طی حکمی از سوی رئیس هیئت کشتی استان لرستان مهدی یاری بعنوان نایب رئیس هیئت کشتی استان در بخش مردان منصوب گردید.
تاریخ ایجاد:1394/12/13,12:51| نویسنده:پویا مرآت|

روز جمعه مورخه سی ام بهمن ماه مسابقات کشتی آزاد نوجوانان انتخابی شهر در سالن کشتی این شهرستان برگزار گردید که در پایان نفرات برتر هر وزن به شرح ذیل می باشند:
42 ک : امیرحسین سبزعلی
46 ک : امیرحسین بیرانوند
50 ک : علی حیدری
54 ک : علی لری
58 ک ::محمد میراحمدی
63 ک : حسین ابابخش
69 ک : فردین کرزبر
76 ک : امیرمهدی معظمی
85 ک : امید تربان
100 ک : امیرحسین غلامی
داوران :
بهروز خورزمان،علی دلاوری،محمد مهدی یاری،محمد علی گودرزی،محسن گودرزی،محمد کاوند،امیر رضایی،اکبر گودرزی
تاریخ ایجاد:1394/12/01,10:37| نویسنده:پویا مرآت|

روز پنجشنبه مورخه بیست و نهم بهمن ماه مربیان کشتی این شهرستان در کلاس کنترل مربیان که در همدان برگزار گردید شرکت نمودند.
تاریخ ایجاد:1394/12/01,10:34| نویسنده:پویا مرآت|

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی اوکراین بیست و چهارم لغایت بیست و پنجم بهمن ماه در شهر کی یف اوکراین برگزار گردید.در این رقابت ها که با حضور کشتی گیران کشورهایی همچون آمریکا، مولداوی، گرجستان، کوبا، آذربایجان، اوکراین، الجزایر، برزیل و اتریش برگزار گردید،پیمان یاراحمدی کشتی گیر جوان و با اخلاق بروجردی در وزن 74 کیلوگرم با شکست دادن تمامی رقیبان خود صاحب گرن آویز طلا شد.
تاریخ ایجاد:1394/11/25,10:56| نویسنده:پویا مرآت|

روز جمعه مورخه شانزدهم بهمن ماه مسابقات کشتی آزاد خردسالان انتخابی شهر در سالن کشتی این شهرستان برگزار گردید که در پایان نفرات برتر هر وزن به شرح ذیل می باشند:
30 ک : امیرمهدی نجاتی
32 ک : ایمان پیرزادی
35 ک : آریا مقدسی
38 ک : حسین قدمی
42 ک : امیر عزیزپور
47 ک : محمدرضا نوری زاده
53 ک : محمدرضا ورمزیار
59 ک : احمدرضا گودرزی
66 ک : امیررضا کاکاوند
داوران :علی دلاوری-بهروز خورزمان-محمد مهدی یاری-عباس عزیزی-محمد علی گودرزی-محمد کاوند

تاریخ ایجاد:1394/11/18,11:33| نویسنده:پویا مرآت|

 تیم کشتی آزاد نونهالان و نوجوانان بروجرد در مسابقات چندجانبه همدان که در مورخه پانزدهم لغایت شانزدهم بهمن ماه با حضور تیم های:سنندج-کرمانشاه-مرکزی-کرج ( دو تیم )-همدان (چهار تیم )  و بروجرد به میزبانی همدان برگزار گردید با درخشش کشتی گیران خود در این مسابقات به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های همدان و کرج بترتیب دوم و سوم شدند.
نفرات برتر تیم کشتی بروجرد در این مسابقات بشرح ذیل می باشد:
رده نونهالان :
30 ک: محمدرضا شاکری  مقام اول
32 ک : یونس آجرلویی مقام سوم
35 ک : ابوالفضل کوشکی مقام اول
38 ک : رسول ابوالفتحی مقام اول
42 ک : افشار رحمانی یگانه مقام اول
47 ک : محمدرضا سادات مقام دوم
53 ک : رضا شمس مقام سوم
رده نوجوانان :
42 ک : امیرحسین سبزعلی مقام اول
46 ک : امیرحسین بیرانوند مقام اول
50 ک : حسین لعلی مقام اول
50 ک : علی حیدری مقام سوم
54 ک : احمد دلیران مقام دوم
58 ک : محمد میراحمدی مقام سوم
63 ک : رضا عبدالی مقام سوم
69 ک : فردین کرزبر مقام سوم
76 ک : رضا برق افکن مقام دوم
مربیان تیم : حامد پیریایی-ولی کوشکی
سرپرست تیم : سهیل گندم کار

 
تاریخ ایجاد:1394/11/17,15:20| نویسنده:پویا مرآت|

در مسابقات کشتی زندانیان استان لرستان که به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور 6 تیم از سراسر استان به میزبانی زندان مرکزی خرم آباد برگزار گردید.تیم کشتی ندامتگاه بروجرد به مربیگری محمد تندرو قهرمان کشتی آسیا و سرپرستی محمود صالحی با کسب پنج مدال طلا،دو نقره . یک برنز با اقتدار بر سکوی قهرمانی ایستاد و جواز حضور در مسابقات کشوری را بدست آورد.
نتایج مسابقات بشرح ذیل می باشد:
مقام اول : ندامتگاه بروجرد
مقام دوم : زندان مرکزی خرم آباد
مقام سوم : کانون اصلاح و تربیت خرم آباد 
تاریخ ایجاد:1394/11/15,11:44| نویسنده:پویا مرآت|

در رقابت های عمومی (اوپن) کشتی نوجوانان کشور که روزهای 6 تا 9 بهمن ماه در خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار گردید کشتی گیران نوجوان بروجردی با کسب یک مقام اولی و یک مقام سومی به کار خود در این مسابقات پایان دادند.
نتایج کشتی گیران بروجردی در این مسابقات بشرح ذیل می باشد:
1- اشکان کوشکی در وزن 54 کیلوگرم ............. مقام اول
2- احمد شعبان در وزن 50 کیلوگرم ................. مقام سوم
تاریخ ایجاد:1394/11/10,09:35| نویسنده:پویا مرآت|

طی دعوت نامه ای از طرف فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران از علی حافظی پور کشتی گیر محجوب و با اخلاق بروجردی جهت حضور در اردوی آمادگی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران که از تاریخ دهم بهمن ماه 94 در رامسر تشکیل می گردد دعوت بعمل آورده شد.
تاریخ ایجاد:1394/11/06,10:01| نویسنده:پویا مرآت|


سی و ششمین دوره رقابت های بین المللی کشتی جام تختی با قهرمانی تیم های ایران به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، سی و ششمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام تختی روزهای 24 و 25 دی ماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد.

در پایان این رقابت ها تیم های کشتی آزاد و فرنگی ایران به مقام قهرمانی رسیدند.

رده بندی تیمی و انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد: با شرکت 107 کشتی گیر، از 13 کشور، طی 7 دوره و با انجام 134 کشتی

57 کیلوگرم: 1- یونس سرمستی (ایران) 2- رضا اطری (ایران) 3- میرجلال حسن زاده (آذربایجان) و امید جلالی بهار (ایران) 5- محمد طهماسبی (ایران) و گور گریگوریان (ارمنستان)

61 کیلوگرم: 1- بهنام احسان پور (ایران) 2- مهران شیخی (ایران) 3- آرتاک هوانسیان (ارمنستان) و مهران نصیری (ایران) 5- گدلی متودی (تونس) و آرش دنگسرکی (ایران)

65 کیلوگرم: 1- میثم نصیری (ایران) 2- میثم حیدری (مازندران) 3- مرتضی قیاسی (ایران) و رشیدخانلو سورخو (بلاروس) 5- آرتو باقداساریان (ارمنستان) و رضا عبداله پور (ایران)

70 کیلوگرم: 1- محمد نادری (ایران) 2- سعید داداش پور (ایران) 3- حامد رشیدی (ایران) و علی اصغر جبلی (ایران) 5- رادژایوف ابومسلم (تاجیکستان) و مسعود کمروند (ایران)

74 کیلوگرم: 1- مصطفی حسین خانی (ایران) 2- جیا چیخالادزه (اوکراین) 3- پیمان یاراحمدی (ایران) و احمد جفاکش (ایران) 5- بهمن تیموری (ایران) و امین عزیزاف (آذربایجان)

86 کیلوگرم: 1- احسان لشگری (ایران) 2- رضا بیات (ایران) 3- مجتبی گلیج (ایران) و میثم مصطفی جوکار (ایران) 5- گیوریتس گرگلی (مجارستان) و عمر حاجی ممدوف (بلاروس)

97 کیلوگرم: 1- رضا یزدانی (ایران) 2- امیر محمدی (ایران) 3- حسن رحیمی (ایران) و اسماعیل نجاتیان (ایران) 5- رستم اسکندری (تاجیکستان) 6- سید اسماعیل حسینی (ایران)

125 کیلوگرم: 1- پرویز هادی (ایران) 2- یداله محبی (ایران) 3- سید محمدرضا آذرشکیب (ایران) و جعفر شمس ناتری (ایران) 5- امین طاهری (ایران) و الکسی نیکولایف (بلاروس)

رده بندی تیمی:
1- ایران 80 امتیاز
2- ارمنستان 26 امتیاز
3- بلاروس 25 امتیاز
4- آذربایجان 17 امتیاز
5- اوکراین 14 امتیاز
6- تاجیکستان 13 امتیاز

کشتی فرنگی: با شرکت 95 کشتی گیر، از 9 کشور، طی 7 دوره و با انجام 125 کشتی

59 کیلوگرم: 1- سامان عبدولی 2- مهرداد مردانی 3- محمدرضا گرایی (ایران) و ساکیت قلی اف (آذربایجان) 5- میثم دلخانی و ایمان داودی (ایران)

66 کیلوگرم: 1- مهدی زیدوند 2- علی ارسلان 3- وحید میرفتح الهی و عرفان سعادتی فر (ایران) 5- محمدعلی گرایی (ایران) و آزاد علی اف (آذربایجان)

71 کیلوگرم: 1- افشین بیابانگرد (ایران) 2- فرشاد بلفکه (ایران) 3- پژمان پشتام (ایران) و علی محمدی (ایران) 5- عباس هوشمند (ایران) و سامیستان کلوزاده (آذربایجان)

75 کیلوگرم: 1- سعید عبدولی (ایران) 2- جمال اسماعیلی (ایران) 3- پیام بویری (ایران) و علی نوروزی (ایران) 5- زید آیت اوکرام (مراکش) و رسول گرمسیری (ایران)

80 کیلوگرم: 1- رافیک مانوکیان (ارمنستان) 2- مهدی فلاح (ایران) 3- رامین طاهری (ایران) و میلاد خسروی (ایران) 5- ادوارد سرگسیان (ارمنستان) و اولکسی چکالنگو (اوکراین)

85 کیلوگرم: 1- داود عابدین زاده (ایران) 2- داود اخباری (ایران) 3- الکساندر شیشمان (اوکراین) و محمد رسولی (ایران) 5- سامان عزیزی (ایران) و آرگیشتی آبکاریان (ارمنستان)

98 کیلوگرم: 1- مهدی علیاری 2- داود گیل نیرنگ 3- سید مصطفی صالحی زاده و مجید علیاری 5- امیرحسین حسینی و علیرضا عبدی (ایران)

130 کیلوگرم: 1- امیر قاسمی منجزی (ایران) 2- ایهور دی دیک (اوکراین) 3- بهنام مهدی زاده و مهدی نوری (ایران) 5- مایکل الیک مانی (استونی) و بهنام شجعی (ایران)

رده بندی تیمی:
1- ایران 79 امتیاز
2- اوکراین 38 امتیاز
3- آذربایجان 22 امتیاز
4- ارمنستان 18 امتیاز
5- تاجیکستان 7 امتیاز
6- استونی و مراکش 6 امتیاز

کشتی پهلوانی: با شرکت 30 کشتی گیر، از 12 کشور، طی 5 دوره و با انجام 39 کشتی

70 کیلوگرم: 1- حمید الهیان (ایران) 2- محمد نادری (ایران) 3- امید خدمتی (ایران) و فردین قهرمانی (ایران) 5- وحید مریمی نسب (ایران) و محمد متقی نیا (ایران)
90+ کیلوگرم: 1- احمد میرزاپور (ایران) 2- الکسی نیکولایوف (بلاروس) 3- عبداله قمی (ایران) و ایگور ژرشنکوف (روسیه) 5- اشکان مردانی (ایران) و سینا خلیل زاده (ایران)

 
تاریخ ایجاد:1394/10/25,23:40| نویسنده:پویا مرآت|

 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی مسابقات بین المللی کشتی جام روز جهانی کودک با حضور 8 تیم خارجی و تیم های ایران در رده ی سنی نونهالان و در دو رشته آزاد و فرنگی به صورت تیم به تیم روزهای 28 و 29 آبان ماه در سالن شهید معتمدی (کارگران) تهران برگزار شد.در پایان این رقابت ها در رشته کشتی فرنگی تیم ایران و در رشته کشتی آزاد تیم اوکراین به مقام قهرمانی دست یافتند. افشار رحمانی یگانه کشتی گیر خوب و با استعداد بروجردی در وزن 35 کیلوگرم به مقام سوم این دوره از رقابتها دست یافت.

رده بندی تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:
1- اوکراین 2- ایران Aـ 3- آذربایجان 4- ایران Bـ 5- ارمنستان 6- گرجستان 7- ایران Cـ 8- عراق 9- قرقیزستان

کشتی فرنگی:
1- ایران Aـ 2- آذربایجان 3- اوکراین 4- ایران Bـ 5- ارمنستان 6- تاجیکستان 7- ایران Cـ 8- قرقیزستان 9- عراق 10- ترکمنستان

تاریخ ایجاد:1394/08/30,13:35| نویسنده:پویا مرآت|

در رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور که روزهای 18 و 19 آبان ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار گردید علی حافظی پور کشتی گیر خوب و با استعداد بروجردی در وزن 42 کیلوگرم  به مربیگری آقای محسن مرادی موفق گردید با درخشش خود در این مسابقات به مقام قهرمانی کشتی آژاد نوجوانان قهرمانی کشور دست یابد.

تاریخ ایجاد:1394/08/20,09:25| نویسنده:پویا مرآت|

در مسابقات کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی استان که در مورخه 7/8/94 لغایت 8/8/94 در شهرستان ازنا برگزار گردید تیم بروجرد با درخشش ورزشکاران خود و با کسب چهار مقام اولی و دو مقام دومی به قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت و تیم های خرم آباد و دورود به ترتیب دوم و سوم شدند.
نتایج کشتی گیران بروجردی بشرح ذیل می باشد:
علی حافظی پور در وزن 42 کیلوگرم .......................... مقام اول
محمدرضا نوری مطلق در وزن 46 کیلوگرم .................. مقام اول
اشکان کوشکی در وزن 54 کیلوگرم ............................ مقام اول
محمد مهدی ممیوند در وزن 76 کیلوگرم ...................  مقام اول
امیر فرهادی در وزن 85 کیلوگرم .............................  مقام دوم
امیرحسین مقصودی در وزن 42 کیلوگرم ................... مقام دوم
تاریخ ایجاد:1394/08/09,12:41| نویسنده:پویا مرآت|

در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان قهرمانی کشور که در تهران برگزار گردید احمد امینی کشتی گیر خوب بروجردی در وزن 80 کیلوگرم به مقام دوم کشتی فرنگی بزرگسالان  و احمد بشیری دیگر کشتی گیر خوب بروجردی در وزن 97 کیلوگرم به مقام دوم کشتی آزاد بزرگسالان  در این دوره از مسابقات دست یافتند.
تاریخ ایجاد:1394/07/29,10:02| نویسنده:پویا مرآت|

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، تورنمنت جایزه بزرگ کشتی پهلوانی- لهستان روز شنبه 18 مهرماه در شهر بیالیتسکوف لهستان برگزار شد
و کشتی گیرانی از کشورهای ایران، بلاروس، استونی، گرجستان، قرقیزستان، اوکراین، هند، ایتالیا، لهستان، روسیه، مغولستان، ازبکستان، برزیل، صربستان، ترکمنستان، مولداوی، اروگوئه، اسلواکی و اندونزی در آن حضور داشتند.
در پایان این رقابت ها تیم ایران با کسب 5 مدال طلا، عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و تیم های بلاروس و اوکراین به ترتیب دوم و سوم شدند.

 


 
رده بندی انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:
60 کیلوگرم (6 نفر): 1- جلال علیزاده (ایران) 2- دانیل لوپایوف (استونی) 3- ایلیا موروز (بلاروس) و آنتون گودزینکا (بلاروس)
70 کیلوگرم (17 نفر) : 1- حمید مومنی (ایران) 2- میرزابک کوچکوروف (قرقیزستان) 3- الکساندر استروکان (اوکراین) و رامیز عبداله یف (اوکراین)
80 کیلوگرم (12 نفر) : 1- پیمان یاراحمدی (ایران) 2- ویتالی تراهوویچ (بلاروس) 3- گوپات پراکاش (هند) و جوگنیس کولوکوفس (لیتوانی)
90 کیلوگرم (17 نفر) : 1- امیررضا اکبرزاده وظیفه دان (ایران) 2- الکساندر دیدنکو (اوکراین) 3- چیندیز چالابایف (قرقیزستان) و آرتورس جانسلنیس (لیتوانی)
90+ کیلوگرم (20 نفر) : 1- جابر صادق زاده (ایران) 2- اینات داویچدیچ (بلاروس) 3- سینگ مانویر (هند) و اسلاویک ریزسایدز (گرجستان)
تاریخ ایجاد:1394/07/20,08:55| نویسنده:پویا مرآت|

پیمان یاراحمدی کشتی گیر خوب و با اخلاق بروجردی به همراه تیم منتخب کشتی پهلوانی ایران برای حضور در رقابت های تورنمنت جایزه بزرگ، بامداد چهارشنبه مورخه 16/7/94عازم کشور لهستان شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، تورنمنت جایزه بزرگ کشتی پهلوانی، روزهای 18 تا 20 مهرماه در شهر بیالیستیک لهستان برگزار می شود.
اسامی نفرات اعزامی به این رقابت ها به شرح زیر است:
60 کیلوگرم:
جلال علیزاده
80 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی
90 کیلوگرم: امیررضا اکبرزاده وظیفه دان
90+ کیلوگرم: جابر صادق زاده
سرمربی: ایوب بنی نصرت
مربیان: امیر عفراتی- نادر صدیقی
رئیس کشتی های سنتی: عیسی مومنی
تاریخ ایجاد:1394/07/16,09:25| نویسنده:پویا مرآت|

 رقابتهای کشتی آزاد نونهالان و نوجوانان جشنواره مهر اروند ،گرامیداشت حماسه شکست حصر آبادان که با حضور ۱۸۵ کشتی گیر از ۱۱ استان کشورروز جمعه 10/7/94 به میزبانی آبادان در سالن ولیعصر (عج) مجموعه مرحوم دهداری این شهرستان برگزار گردید.، تیم  کشتی آبادان با ۹۰ امتیاز به مقام قهرمانی رسید.
همچنین تیمهای بروجرد با ۷۷ امتیاز و تهران با ۷۱ امتیاز به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند و تیم کشتی کرمانشاه با ۶۹ امتیاز مقام چهارم را ار آن خود نمود.

 

 

نتایج انفرادی این دوره از رقابت ها به شرح زیر می باشد :
رده بندی نونهالان :
۳۵ کیلوگرم :
۱-امیرحسین سبزعلی(بروجرد)۲-علیرضا تیمورنژاد(مازندران)۳-سیدمصطفی حسینی(کرمانشاه)محمدامین نصرالهی (تهران).
۴۷ کیلوگرم :
۱-سعید سبزعلی (بروجرد)۲-ابوذر مهدی دوست(کهکیلویه)۳-امرحسین وجدی پور((مازندران)حمید آقایی(تهران الف).
۵۳ کیلوگرم:
۱-احمد دلیران (بروجرد)۲-علیرضا عموری(آبادان)۳-محمد نورالهی(تهران ب)احسان قنبری(مازندران)
۵۹ کیلوگرم:
۱-حمزه کرد(مازندران)۲-محمد نصیری (آبادان)۳-رضا عبدلی فر(بروجرد)امیر حیدری پور(آبادان).
۶۶ کیلوگرم:
۱-ناصر محمدزاده(ایلام)۲-محمدابراهیم حسینی(کرمانشاه)۳-محمدجواد مهاجرانی(آبادان)هومن رستمی فر(آبادان).
۷۳ کیلوگرم:
۱-آرمین عسکرزاده(مازندران)۲-رضا چلویی(بروجرد)۳-محمدصالح خسروی(تهران)محمدحسین خیری(آبادان).
۸۵ کیلوگرم:
۱-مسعود غافلی(آبادان)۲-محمدرضا عبدیان(تهران)۳-علی اصغر آزاد(آبادان)محمد رستمی(کهکیلویه).
رده بندی انفرادی نوجوانان :
۵۰ کیلوگرم:
۱-جواد مرتمی(مازندران)۲-احمد شعبان (بروجرد)۳-محمدرضا نوری مطلق(بروجرد)شایان شیروانی(تهران).
۵۴ کیلوگرم:
۱-علی اکبر رزودی(مازندران)۲-نوید شهبازی(آبادان)۳-محمد میراحمدی(بروجرد)سپهر مقصودی(آبادان).
۶۹کیلوگرم:
۱-حبیب خالدی(آبادان)۲-رضا رستمی(کرمانشاه)۳-امیر نقی ورزین(تهران)رضا شمس الدینی (بروجرد).
۸۵ کیلوگرم:
۱-امیر فرهاد پور(بروجرد)۲-محمدعلی سودانیان نژاد(آبادان)۳-امیرسعید نکونام(آبادان)علی اکبر لاهوتی(مازندران).
تاریخ ایجاد:1394/07/13,10:28| نویسنده:پویا مرآت|










تاریخ ایجاد:1394/06/28,14:05| نویسنده:پویا مرآت|

رقابت های چند جانبه کشتی آزاد نوجوانان با حضور 147 کشتی گیر از استان های:مازندران،کردستان،کرمانشاه،اصفهان،زنجان،البرز،شهریار،اراک،نهاوند و بروجرد روز جمعه 27/6/94 رأس ساعت 8:30 صبح  به میزبانی بروجرد درسالن ورزشی طالقانی این شهرستان برگزار گردید که در پایان کشتی گیران نوجوان بروجرد به شایستگی و با دو مدال طلا در وزن های 46 کیلو و 54 کیلو،یک نقره در وزن 69 کیلو و چهار برنز در وزن های 42 کیلو،50 کیلو،64 کیلو و 69 کیلو به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های شهریار با یک طلا،سه نقره و یک برنز دوم و مازندران با دو طلا و سه برنزسوم شدند.
 

 
رده بندی تیمی مسابقات بشرح ذیل می باشد:
1- بروجرد با 77 امتیاز مقام اول
2- شهریار با 69 امتیاز مقام دوم
3- مازندران با 65 امتیاز مقام سوم
4- البرز با 56 امتیاز مقام چهارم
5- کردستان با 55 امتیاز مقام پنجم
6- کرمانشاه با 47 امتیاز مقام ششم
7- اراک با 44 امتیاز مقام هفتم
8- اصفهان با 38 امتیاز مقام هشتم
9- نهاوند با 31 امتیاز مقام نهم

 

 
لازم به ذکر می باشد در خلال مسابقات از طرف هیئت کشتی و اداره ورزش و جوانان بروجرد از محسن قاسمی قهرمان کشتی فرنگی آسیا و جهان که به علت پاره ای از مشکلات مدتی از صحنه مسابقات و ورزش دور بوده تجلیل بعمل آورده شد. 
 


 
تاریخ ایجاد:1394/06/28,11:14| نویسنده:پویا مرآت|


روز پنج شنبه مورخه 26/6/94 با ورود تیم های حاضر در رقابت های چند جانبه کشتی آزاد نوجوانان  رأس ساعت 18 وزن کشی و قرعه کشی این دوره از مسابقات با حضور 147 کشتی گیر از استان های:مازندران،کردستان،کرمانشاه،اصفهان،زنجان،البرز،شهریار،توابع تهران،نهاوند و بروجرد در حضور آقای محمد مهدی یاری رئیس هیأت کشتی بروجرد و اعضاء این هیأت و مربیان تیم ها ی حاضر در این مسایقات در سالن کشتی تختی این شهرستان برگزار گردید.لازم به ذکر می باشد رقابت های چند جانبه کشتی آزاد نوجوانان روز جمعه 27/6/94 رأس ساعت 8:30 صبح  به میزبانی بروجرد درسالن ورزشی طالقانی این شهرستان برگزار خواهد شد.
تاریخ ایجاد:1394/06/26,24:50| نویسنده:پویا مرآت|

بنا به دعوت هیئت کشتی شهرستان بروجرد از استان های:اصفهان،مازندران،تهران،توابع تهران،زنجان،کرمانشاه،همدان،شهر ری،اراک،کردستان و بوشهر  یک دوره مسابقات چندجانبه کشتی آزاد نوجوانان  گرامیداشت زنده یاد سامان دالوند در روز جمعه 27/6/94 در سالن طالقانی این شهرستان برگزار می گردد.
 
تاریخ ایجاد:1394/06/16,08:01| نویسنده:پویا مرآت|

تیم کشتی ساحلی بروجرد که در مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی استان شرکت نموده بود موفق گردید با درخخشش کشتی گیران خود در این مسابقات و بال کسب سه مقام اولی توسط علیرضا رحمانی مقدم در وزن 60- کیلوگرم ، حسین همتیان در وزن 80- کیلوگرم و امیر مهدی بوریایی در وزن 80+ کیلوگرم به مقام قهرمانی این دو.ره از مسابقات دست یابد.
تاریخ ایجاد:1394/05/29,08:03|

هیئت کشتی شهرستان بروجرد جهت شناخت تیم جوانان این شهرستان روز جمعه مورخه 16/5/94 اقدام به برگزاری مسابقات کشتی جوانان انتخابی شهر با حضور 65 کشتی گیر در سالن کشتی تختی این شهرستان نمود که در پایان نفرات برتر هر وزن بشرح ذیل می باشند:
50 کیلوگرم : سیاوش کوشکی
55 کیلوگرم : حسین کشوری
60 کیلوگرم : علیرضا رحمانی مقدم
66 کیلوگرم : علیرضا روزبهانی
74 کیلوگرم : حسین همتیان
86 کیلوگرم : پیام شجاعی
96 کیلوگرم : امیرمهدی بوریایی
120 کیلوگرم : رضا لک
داوران:
آقایان : علی دلاوری،بهروز خورزمان،محمد مهدی یاری، عبدالحسین نظامی، محمد کاوند،محسن گودرزی،امید مهدوی،عباس عزیزی،حسین چوپانی و امیر رضائی

 
تاریخ ایجاد:1394/05/18,09:03| نویسنده:پویا مرآت|

هیئت کشتی شهرستان بروجرد جهت شناخت تیم بزرگسالان این شهرستان روز جمعه مورخه 9/5/94 اقدام به برگزاری مسابقات کشتی بزرگسالان انتخابی شهر با حضور 65 کشتی گیر در سالن کشتی تختی این شهرستان نمود که در پایان نفرات برتر هر وزن بشرح ذیل می باشند:
57 کیلوگرم : ایمان رشنو
61 کیلوگرم : علیرضا رحمانی مقدم
65 کیلوگرم : مجید گودرزی
70 کیلوگرم : علی زیار
74 کیلوگرم : احمد دلیران
86 کیلوگرم : فرید هاشمی
96 کیلوگرم : پیام گودرزی
125 کیلوگرم : میلاد پرندی
داوران:
آقایان : علی دلاوری،محمد علی گودرزی،محمد مهدی یاری، عبدالحسین نظامی، محمد کاوند،محسن گودرزی،امید مهدوی،عباس عزیزی،حسین چوپانی و امیر رضائی
تاریخ ایجاد:1394/05/11,13:14| نویسنده:پویا مرآت|

مسابقات کشتی آزاد و فرنگی پیشکسوتان قهرمانی کشور در تاریخ  6/5/94 لغایت 9/5/94 به میزبانی استان لرستان در خرم آباد برگزار گردید.در این دوره از مسابقات دو تن از کشتی گیران بروجردی به نامهای آقایان:  مجید گودرزی در وزن 130کیلوگرم کشتی فرنگی  و غلام رضا  موبر در وزن 130 کیلوگرم  کشتی آزاد پیشکسوتان به ترتیب به مقام های اول و دوم این دوره از مسابقات دست یافتند.
تاریخ ایجاد:1394/05/11,13:10| نویسنده:پویا مرآت|

طی دعوتنامه ای از طرف فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران از اشکان کوشکی کشتی گیر خوب و با استعداد بروجردی  در وزن 50 کیلو گرم جهت حضور در اردوی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان جمهوری اسلامی ایران دعوت بعمل آورده شد.
تاریخ ایجاد:1394/05/07,12:45| نویسنده:پویا مرآت|

نفرات و تیم های برتر رقابت های کشتی خردسالان قهرمانی کشور مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد و فرنگی خردسالان قهرمانی کشور روزهای 29 و 30 تیرماه در سالن تختی شهر خرم آباد استان لرستان برگزار شد.
در پایان این مسابقات در رشته کشتی فرنگی تیم خوزستان به عنوان قهرمانی رسید و در رشته آزاد نیز استان مازندران قهرمان شد.

رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:
30 کیلوگرم: 1- امیرمحمد آخوند زاده (مازندران) 2- حسین آسیایی زاده (اردبیل) 3- سعید صالحی (تهران) و امیررضا زالی (توابع تهران) 5- حمیدرضا کریمی (لرستان ب) و ابوالفضل شهرکی نیا (سیستان و بلوچستان)
32 کیلوگرم: 1- علی حاجی وند (خوزستان) 2- محمدعلی اخوندی (توابع تهران) 3- رضا آزادی (فارس) و داود مختاری (اصفهان) 5- احمد نجفی (ماز ندران) و محمد حسینی (کردستان)
35 کیلوگرم: 1- علیرضا زارع سالیانه (لرستان الف) 2- علی اکبر تقی زاده (مازندران) 3- بابک خوبنژاد (خوزستان) و مهرداد مظهری (تهران) 5- انصار محمدخانی (کردستان) و حسین مشایخی (کرمان)
38 کیلوگرم: 1- امیررضا ده بزرگی (فارس) 2- سروش امینی (کرمانشاه) 3- محمدحسین امیری (گیلان) و حسین باجوروند (خوزستان) 5- امانج زارعی (کردستان) و محمد آسیابی (توابع تهران)
42 کیلوگرم: 1- علیرضا دیناروندی (خوزستان) 2- رضا دهقان (خراسان شمالی) 3- امیررضا صحرایی (اردبیل) و فرید سیرتی مقدم (گیلان) 5- امیررضا پیروج (کهکیلویه و بویراحمد) و محمدرضا محمدزاده (تهران)
47 کیلوگرم: 1- عرفان آرایی بندی (مازندران) 2- امین کریم دوست (گیلان) 3- سید بهروز انصاری (خوزستان) و محمدحسین عباس زاده (اصفهان) 5- علی محمدی (کرمانشاه) و آرشام بازوند (لرستان الف)
53 کیلوگرم: 1- امیر محمدملکی (لرستان الف) 2- امیرحسین راشدبانی (خوزستان) 3- سید مصطفی ریحانی (مازندران) و علیرضا اسفندیاری فر (تهران) 5- محمدرضا خورسندیان (کهکیلویه و بویراحمد) و امیرحسین برزی (اردبیل)
59 کیلوگرم: 1- محمدهادی میرزایی (تهران) 2- امیررضا بیرانوند (خوزستان) 3- آرمین صالح (اردبیل) و شایان باباپور (لرستان الف) 5- حسین قاسمی (توابع تهران) و علی جدیری (آذربایجان شرقی)
66 کیلوگرم: 1- آرش شادفر (کرمانشاه) 2- سبحان حیدری (اردبیل) 3- حسین خسروی (اصفهان) و علی ساوری کتولی (گلستان) 5- امید حسنی (چهارمحال و بختیاری) و امیرحسین هوشیار (فارس)
73 کیلوگرم: 1- فردین هدایتی (مازندران) 2- ابوالفضل پایدار (خوزستان) 3- علیرضا بی طرفان (توابع تهران) و امیرحسین دهقان پور (تهران) 5- امیرحسین میرزاجانی (گیلان) و محمد بادران (مرکزی)
85 کیلوگرم: 1- مهدی عنایت زاده (مازندران) 2- اشکان عبدولی (خوزستان) 3- پیمان روزبهانی (اصفهان) و ابوالفضل نجات پور (لرستان الف) 5- محمد پوراسماعیلی (گیلان) و ابوالفضل برزویی (مرکزی)

رده بندی تیمی:
1- خوزستان 80 امتیاز  2- مازندران 73 امتیاز 3- تهران 53 امتیاز 4- لرستان الف 45 امتیاز 5- اردبیل 44 امتیاز 6- گیلان 41 امتیاز

کشتی آزاد:
30 کیلوگرم: 1- سینا رشیدی (مازندران) 2- محمدرضا عابدی (توابع تهران) 3- امیرحسام محبی (کرمان) و امیرحسین جوادی (اصفهان) 5- علیرضا جان برارپور (تهران) و محمد مهرآور (فارس)
32 کیلوگرم: 1- علیرضا تیمورنژاد (مازندران) 2- امیرحسین رحمتی (همدان) 3- کیارش عزت آبادی (کرمان) و امیررضا احمدی (البرز) 5- علی صحرانیا (لرستان ب) و محمد امین شاه مرادی (کرمانشاه)
35 کیلوگرم: 1- آرمین حبیب زاده (مازندران) 2- نجفعلی پیوندی (خراسان رضوی) 3- محمدامین حسن پور (تهران) و مهدی صالحی (خوزستان) 5- امیرحسین اشترابه (گیلان) و عرفان چراغی (کرمانشاه)
38 کیلوگرم: 1- امیرمنصور قمی (مازندران) 2- علی علیزاده (تهران) 3- حسین محمدآقایی (البرز) و حجت رضایی (خوزستان) 5- محمدمهدی نظری (کرمانشاه) و حمیدرضا معظمی گودرزی (لرستان الف)
42 کیلوگرم: 1- شایان میربیگ (خوزستان) 2- سجاد حسین آبادی (خراسان رضوی) 3- امیرحسین رستمی (قم) و یوسف بوداقی (مازندران) 5- پوریا عباس پور (اردبیل) و عارف هاشمی نسب (کرمانشاه)
47 کیلوگرم: 1- بهنام سرابی (تهران) 2- امیرعلی سابوته (توابع تهران) 3- آرشاویر اسماعیلی (مازندران) و سید امیرمهدی حسینی (سیستان و بلوچستان) 5- علی نظری (زنجان) و سجاد جوکار (خوزستان)
53 کیلوگرم: 1- علیرضا طهمورثی (تهران) 2- امیرحسین پورسلیم (لرستان الف) 3- سید رضا هاشمی (مازندران) و معراج نواده طیبی (البرز) 5- سید امیررضا حسینی (چهارمحال و بختیاری) و امیررضا سلیمانی (آذربایجان غربی)
59 کیلوگرم: 1- سهراب بابایی (خراسان رضوی) 2- بهنام عبادالهی (تهران)  3- محمدحسام یاراحمدی (لرستان الف) و اسلام هادی بیگی (کرمانشاه) 5- سید مرتضی موسوی مقدم (یزد) و محمدرضا مختاری (فارس)
66 کیلوگرم: 1- ابوالفضل حاجیوندی (فارس) 2- امیرحسین تمنالو (مازندران9 3- محمدرضا حسین پور (خراسان رضوی) و حسن چمن (گیلان) 5- عرفان ابراهیمی (کرمان) و حمیدرضا پاسندی (گلستان)
73 کیلوگرم: 1- محمدابراهیم حسینی (کرمانشاه)‌2- ابوالفضل فضل اله زاده (مازندران) 3- امیررضا معصومی (گیلان) و ابوالفضل ارجمند (کرمان) 5- حسین عزیزی (تهران) و امیر مختاری (قزوین)
85 کیلوگرم: 1- امیررضا روشن علی (مازندران) 2- محمدامین کولیوند (تهران) 3- سینا نیک پی (گیلان) و منصور دهقانیان (فارس) 5- امیر پویا نوحی (کرمان) و توحید زرین (کردستان)

رده بندی تیمی:
1- مازندران 92 امتیاز 2- تهران 71 امتیاز 3- کرمانشاه 45 امتیاز 4- کرمان 43 امتیاز 5- خراسان رضوی 39 امتیاز 6- فارس 38 امتیاز

فنی ترین کشتی گیر آزاد: علیرضا طهمورثی 53 کیلوگرم (تهران)

فنی ترین کشتی گیر فرنگی: علیرضا زارع سالیانه 35 کیلوگرم (لرستان الف)

مربی نمونه: غلامعلی محمدنژاد (تهران)

داور نمونه: عباس کارگر پور از در رشته آزاد و بهروز هندی جانی از خوزستان در کشتی فرنگی

تیم اخلاق فرنگی: استان فارس

تیم اخلاق آزاد: استان قزوین

تاریخ ایجاد:1394/05/03,13:49| نویسنده:پویا مرآت|

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان قهرمانی کشور در تاریخ 1/5/94 لغایت 2/5/94 به میزبانی خرم آباد در سالن تختی این شهرستان برگزار گردید که کشتی گیران بروجردی در قالب تیم استان لرستان خوش درخشیدند.در وزن 32 کیلوگرم امیر حسین سبزعلی کشتی گیر خوب و آینده دار بروجردی به مقام قهرمانی دست یافت.در وزن 35 کیلوگرم افشار رحمانی یگانه و در وزن 38 کیلوگرم امیرحسین مقصودی دو کشتی گیر با استعداد بروجردی به مقام سوم این مسابقات دست یافتند.لازم به ذکر می باشد از سوی مسئولین برگزاری مسابقات آقای حسن لشگری مربی خوب و قهرمان ساز بروجردی به عنوان مربی نمونه این دوره از مسابقات انتخاب گردید.


 
رده بندی تیم و انفرادی این رقابت ها بشرح ذیل می باشد:

کشتی آزاد:
32 کیلوگرم: 1- امیرحسین سبزعلی (لرستان الف)(بروجرد) 2- سید فردین حیدری (خراسان رضوی) 3- مهدی جعفری (لرستان ب) و یاسین رضایی (مازندران) 5- امیرحسین اخوان بابانظر (آذربایجان غربی) و احمدرضا حسنی (تهران)
35 کیلوگرم: 1- عرفان جعفریان (مازندران) 2- معین قاسمی (گیلان) 3- افشار  رحمانی یگانه (لرستان الف)(بروجرد) و آریز رحیمی (کرمانشاه) 5- سجاد بنیادی (تهران) و محمدامین لرستانی (همدان)
38 کیلوگرم: 1- مهدی ویسی (مازندران) 2- حسن رحیمی (کرمانشاه) 3- امیرحسین مقصودی (لرستان ب)(بروجرد) و صابر نیستانی (خراسان شمالی) 5- مهدی عسگری (البرز) و امیرحسین کثیرلو (زنجان)
42 کیلوگرم: 1- سید حسن عبادی (مازندران) 2- پوریا علیزاده مطلق (همدان) 3- ابراهیم اصغر بیجن آبادی (تهران) و امیر علی اصغری (خراسان روضوی) 5- سید اسماعیل سادات (گلستان) و اکبر تیزدم (توابع تهران)
47 کیلوگرم: 1- علی قپانوری (همدان) 2- مهران عسگری (مرکزی) 3- رضا مقدسی (خراسان رضوی) و محمدرضا چالی نژاد (مازندران) 5- نیما نظری (تهران) و بنیامین سرلک (لرستان الف)
53 کیلوگرم: 1- سهراب ادهم خلیلی (لرستان الف) 2- محمدرضا احمدآبادی (خراسان رضوی) 3- محمدعلی صالحی (مازندران) و عارف ابراهیم زاده (گیلان) 5- محمدمهدی شیخ جعفری (کردستان) و امیرحسین بهرامی (کرمانشاه)
59 کیلوگرم: 1- محمد نخودی لاریمی (مازندران) 2- وحید سالاری (خراسان رضوی) 3- هادی شرفبیانی (کردستان) و محمدجواد قناتی (تهران) 5- حامد تاجیک (توابع تهران) و محمدرضا شهبازنژاد (آذربایجان شرقی)
66 کیلوگرم: 1- محمد کریمی (مازندران) 2- علی جهانیان فر (گلستان) 3- محمد خلیلی (تهران) و محمدرضا غلامی پویا (البرز) 5- مهران نجفی (خراسان شمالی) و راستین حسین زاده (گیلان)
73 کیلوگرم: 1- محمدرضا قیاسی (کرمانشاه) 2- علیرضا حامد صایین (توابع تهران) 3- علیرضا یوسفی (گیلان) و مهراب محسنی (مازندران) 5- حسن بیرانوند (لرستان الف) و رضا خانی (تهران)
85 کیلوگرم: 1- علیرضا عبدالهی (تهران) 2- محمد رستمی (کهکیلویه و بویراحمد) 3- امیرحسین زارع (مازندران) و عباس بشیری (خوزستان) 5- امیرحسین هراتی (کردستان) و علیرضا منصوری (ایلام)


 


 

رده بندی تیمی:
1- مازندران 90 امتیاز 2- تهران 59 امیتاز 3- خراسان رضوی 52 امتیاز 4- لرستان الف 43 امتیاز 5- گیلان 35 امتیاز 6- کرمانشاه 33 امتیاز

کشتی فرنگی:
32 کیلوگرم: 1- محمد کریمی نیا (خراسان رضوی) 2- طارق غبیشاوی (خوزستان) 3- عماد حقیقی (مازندران) و مهدی صدقی (مرکزی) 5- امیرحسین حاجی خانی (اردبیل) و محمدامین بارانی عبدولی (لرستان الف)
35 کیلوگرم: 1- ایمان محمدی (خوزستان) 2- سجاد عباس پور (مازندران) 3- معین محمدی (خراسان شمالی) و حسین علی رخشانی نسب (سیستان و بلوچستان) 5- مهدی عباسی (تهران) و سجاد دالوند (لرستان الف)
38 کیلوگرم: 1- محمدحسین ابوالحسنی (مازندران) 2- امیر عبدی (قم) 3- صادق مرادی (خوزستان) و علی رضا دادوند (کهکیلویه و بویراحمد) 5- محمدمهدی کشتکار (فارس) و علیرضا سبزی (مرکزی)
42 کیلوگرم: 1- میلاد رضانژاد (خوزستان) 2- سوران محمدی (کردستان) 3- سینا رضایی (خراسان رضوی) و پدرام نیک خواه (لرستان الف) 5- هانی معقولی (گلستان) و سید مصطفی میرنژاد (مازندران)
47 کیلوگرم: 1- محمد امین جبالی فر (قم) 2- محمد کرمی (لرستان الف) 3- امیرحسین خونساری (خوزستان) و عرشیا سیرتی (گیلان) 5- علیرضا مردی (البرز) و رضا منفرد (فارس)
53 کیلوگرم: 1- محمدحسین کاویانی (مازندران)‌ 2- حسین رنجبرپور (کرمانشاه) 3- فرزاد حسینی (اردبیل) و ابوالفضل فرمانی (تهران) 5- محمدرضا ترک (همدان) و امیرعلی شعبانی (گیلان)
59 کیلوگرم: 1- محمد مهدی هداوند (توابع تهران) 2- مسعود کاووسی (خوزستان) 3- محمدنبی ریگی تمندانی (سیستان و بلوچستان) و- علی سیف الهیان (گیلان) 5- مجتی ولی الهی (مازندران) و مهرشاد گل میشی (تهران)
66 کیلوگرم: 1- محمدامین کرمی (تهران) 2- علیرضا مرادی (خوزستان) 3- سید حمید افتخاری (البرز) و رضا اکبری (کردستان) 5- علیرضا مرادی (لرستان ب) و حامد خزایی (کرمانشاه)
73 کیلوگرم: 1- سالار مشروطی (اردبیل) 2- مسعود سیف الهیان (گیلان) 3- علیرضا مرادی (خوزستان) و علیرضا غفاری (فارس) 5- امیرحسین آریانفرد (زنجان) و مسعود محسنی فر (تهران)
85 کیلوگرم: 1- محمد نصرتی (تهران) 2- محمد شریفات (خوزستان)‌ 3- ساسان آب سیه (گیلان) و ایمان خانجانی (مازندران) 5- فرزاد محمدی رحیم بگلو (اردبیل) و محمد کشاورز (فارس)

 


 

رده بندی تیمی:
1- خوزستان 83 امتیاز 2- مازندران 57 امتیاز 3- تهران 50 امتیاز 4- گیلان 46 کیلوگرم 5- لرستان الف 36 امتیاز 6- اردبیل 33 امتیاز

تیم اخلاق: اردبیل (فرنگی) همدان (آزاد)
مربی نمونه: حسن لشگری ازلرستان(بروجرد) (آزاد) نادر مشروطی از اردبیل (فرنگی)
داور نمونه: محمدرضا ستوده از لرستان (آزاد) کاظم عقیقی از خراسان جنوبی (فرنگی)
فنی ترین کشتی گیر آزاد: محمد کریمی (مازندران) وزن 66 کیلوگرم
فنی ترین کشتی گیر فرنگی: محمدحسین کاویانی (مازندران) وزن 53 کیلوگرم

تاریخ ایجاد:1394/05/03,12:34| نویسنده:پویا مرآت|

طی دعوت نامه ای از طرف فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران از دو کشتی گیر خوب و با استعداد بروجردی به نامهای:پیمان یاراحمدی جهت حضور در اردوی تیم ملی بزرگسالان کشور جهت اعزام به مسابقات کشتی بین الملی لهستان و علی حافظی پور جهت حضور در اردوی تیم ملی نوجوانان جمهوری اسلامی ایران دعوت بعمل آورده شد.
تاریخ ایجاد:1394/04/21,13:17| نویسنده:پویا مرآت|

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، جشنواره کشتی پهلوانی کشور یادواره پهلوان یزدی بزرگ در دو رده ی سنی نوجوانان و جوانان پس از افطار روز پنج شنبه 11/4/94 در سالن شاهدیه یزد برگزار شد.
در پایان این رقابت ها تیم های تهران در دو رده ی سنی نوجوانان و جوانان به عنوان قهرمانی دست یافتند.
لازم به ذکر می باشدعلیرضا رحمانی مقدم و حسین همتیان دو کشتی نوجوان و با استعداد بروجردی به مربیگری آقای حسن لشکری با درخشش خود در این مسابقات سهم بسزایی در نایب قهرمانی تیم لرستان در این دوره ازز مسابقات داشتند.
رده بندی تیمی و انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:


نوجوانان:
60 کیلوگرم: 1- علیرضا رحمانی مقدم (بروجرد) 2- محمد طالبی (تهران) 3- علیرضا اسدی (البرز) و محمد مهدی بیگی (یزد الف) 5- محمدحسن ایزدیاری (خوزستان) و مهدی حسن آبادی (کرمانشاه)
70 کیلوگرم: 1- محمد آقایی منش (خراسان رضوی) 2- امیرحسین رشیدی (لرستان) 3- زمان نقی زاده (گیلان) و میثم زارع (کرمانشاه) 5- کمیل نورمحمدی (تهران) و شاهین غنی نژاد (توابع تهران)
80 کیلوگرم: 1- سجاد حبیبی (تهران) 2- حسین همتیان (بروجرد) 3- علی اکبری (مازندران) و امید محمدی (البرز) 5- محمدعلی آذرپیرا (توابع تهران) و محمدرضا نهادی (خوزستان)
80+ کیلوگرم: 1- امیررضا فتاحی (تهران) 2- محمدرضا نوروزی (توابع تهران) 3- امیرحسین برزگر (مازندران) و محمد رستمی پور (خراسان رضوی) 5- شهریار مرادی (کردستان) و علی پیروج (کهکیلویه و بویراحمد)

 

رده بندی تیمی:
1- تهران 35 امتیاز
2- لرستان(بروجرد) 31 امتیاز
3- خراسان رضوی 23 امتیاز
4- مازندران 22 امتیاز
5- توابع تهران 21 امتیاز
6- البرز 18 امتیاز


فنی ترین کشتی گیر: علیرضا رحمانی مقدم (بروجرد)
تیم اخلاق: استان خوزستان
جوانان:
70 کیلوگرم: 1- محمد متقی نیا (سیستان و بلوچستان) 2- محمد امیری (تهران) 3- محمدرسول غلامی (مازندران) و امیرسالار آصفی (توابع تهران) 5- رامین نوری (خراسان رضوی) و میلاد حسینی پور (گیلان)
80 کیلوگرم: 1- مرتضی میرزایی (تهران) 2- فریبرز بابایی (مازندران) 3- سیاوش آب رفت (توابع تهران) و امید صادقی (کردستان) 5- محمد مرادی (کرمانشاه) و محمد علمدار (یزد ب)
90 کیلوگرم: 1- محمدرضا کریمی (تهران) 2- امیرحسین خطی (مازندران) 3- اسماعیل محمودی (خراسان رضوی) و نوید ساعد موچشی (کردستان) 5- رسول زینتی وند (لرستان) و محمدرضا الفتی (کرمانشاه)
90+ کیلوگرم: 1- محسن سیر (مازندران) 2- محمدحسین قهرمانی (کرمانشاه) 3- حسن پورخیری (تهران) و شاهین حاج میرزایی (کردستان) 5- سید علی میرباقری (اصفهان) و علی محمد نوری (توابع تهران)
رده بندی تیمی:
1- تهران 37 امتیاز
2- مازندران 36 امتیاز
3- کردستان 24 امتیاز
4- توابع تهران 24 امتیاز
5- کرمانشاه 22 امتیاز
6- سیستان و بلوچستان 14 امتیاز
فنی ترین کشتی گیر: محمد متقی نیا (سیستان و بلوچستان)
تیم اخلاق: استان خراسان رضوی

تاریخ ایجاد:1394/04/14,08:05| نویسنده:پویا مرآت|

مسابقات کشتی پهلوانی قهرمانی استان رده سنی نوجوانان و جوانان به میزبانی بروجرد در تاریخ 6/4/94 بعد از افطار در سالن کشتی تختی این شهرستان برگزار گردید که در پایان نفرات برتر بشرح ذیل می باشند:
رده سنی نوجوانان:
60 کیلوگرم: علیرضا رحمانی مقدم از بروجرد
70 کیلوگرم: امیرحسین رشیدی از خرم آباد
80 کیلوگرم: حسین همتیان از بروجرد
80+ کیلوگرم: امیرمهدی بوریایی از بروجرد
نتیجه تیمی:
1- بروجرد مقام اول
2- خرم آباد مقام دوم
3- کوهدشت مقام سوم
رده سنی جوانان:
70 کیلوگرم: علی جوانمرد از خرم آباد
80 کیلوگرم: احمد دولتشاهی از خرم آباد
90 کیلوگرم: رسول زینی وند از خرم آباد
90+ کیلوگرم: عارف بارانی از خرم آباد
نتیجه تیمی:
1- خرم آباد مقام اول
2- بروجرد مقام دوم
3- کوهدشت مقام سوم


تاریخ ایجاد:1394/04/07,11:52| نویسنده:پویا مرآت|

مسابقات کشتی آزاد خردسالان انتخابی استان در تاریخ 19/3/94 لغایت 20/1/94 به مدت دو روز در خرم آباد برگزار گردید که تیم بروجرد با کسب یک مقام اولی،سه مقام دومی و شش مقام سومی در مجموع تیمی به مقام سوم این مسابقات دست یافت.
نفرات برتر تیم بروجرد در این دوره از مسابقات بشرح دیل می باشند:
مقام اول:
1- مهدی سبزی پور  وزن 32 کیلوگرم
مقام دوم:
1- حسین قدمی 35 کیلوگرم
2- حمیدرضا گودرزی وزن 38 کیلوگرم
3- احمدرضا گودرزی وزن 47 کیلوگرم
مقام سوم:
1- یونس آجرلو وزن 30-28 کیلوگرم
2- ابوالفضل کوشکی وزن 32 کیلوگرم
3- رسول ابوالفتحی وزن 35 کیلوگرم
4- احمدرضا کبودی ترابی 42 کیلوگرم
5- رضا شمس 42 کیلوگرم
6- آرش آریان فر 47 کیلوگرم
مربیان تیم بروجرد:
آقایان: حسن لشگری و حامد شاهوردی
سرپرست تیم: آقای عباس عزیزی
تاریخ ایجاد:1394/03/25,01:51| نویسنده:پویا مرآت|

مسابقات کشتی آزاد نونهالان انتخابی استان در تاریخ 21/3/94 لغایت 22/1/94 به مدت دو روز در خرم آباد برگزار گردید که تیم بروجرد با کسب چهار مقام اولی،دو مقام دومی و هشت مقام سومی در مجموع تیمی به مقام دوم این مسابقات دست یافت.
نفرات برتر تیم بروجرد در این دوره از مسابقات بشرح دیل می باشند:
مقام اول:
1- امیرحسین سبزعلی  وزن 32 کیلوگرم
2- افشار رحمانی یگانه وزن 35 کیلوگرم
3- حسین فرهادی وزن 38 کیلوگرم
4- محمد مهدی بختیاری وزن 42 کیلوگرم
مقام دوم:
1- سعید سبزعلی وزن 42 کیلوگرم
2- رضا عبدلی فرد وزن 59 کیلوگرم
مقام سوم:
1- امیرحسین مقصودی 38 کیلوگرم
2- حسین لعلی وزن47 کیلوگرم
3- علیرضا گودرزی وزن 53 کیلوگرم 
4- احمدرضا دلیران وزن 53 کیلوگرم
5- فردین کرزبر  وزن 59 کیلوگرم
6- رضا چلویی وزن 66 کیلوگرم
7- رضا برق افکن وزن 73 کیلوگرم
8- امید تربان وزن 85 کیلوگرم
مربیان تیم بروجرد:
آقایان: حسن لشگری و حامد شاهوردی
سرپرست تیم: آقای عباس عزیزی
تاریخ ایجاد:1394/03/25,01:48| نویسنده:پویا مرآت|

روز جمعه مورخ 8/3/94 دکتر علاء الدین بروجردی نماینده محترم مردم شریف بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی بهمراه آقای محمود ترابی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان بروجرد بهمراه اعضاء هیئت کشتی این شهرستان با حضور در منزل آقای محسن مرادی ، از ایشان و آقایان حسن لشکری و محمد تندرو از مربیان سازنده کشتی این شهرستان با اهداء جوایز نقدی تقدیر بعمل آوردند.







 
تاریخ ایجاد:1394/03/10,10:32| نویسنده:پویا مرآت|

رسول خادم: ورزش ملی بار سنگینی را در المپیک به دوش می‌کشد
رئیس فدراسیون کشتی گفت: در حال حاضر ورزش کشتی جزئی از خانواده بانک پاسارگاد به حساب می آید و جامعه کشتی، بانک پاسارگاد را بخشی از متعلقات خود در زمینه های عاطفی و اجتماعی می داند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی، در مراسم تقدیر بانک پاسارگاد از ملی پوشان تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی حاضر در جام جهانی و قهرمانی آسیا، با بیان این مطلب افزود: امیدوارم تعامل بین خانواده کشتی و خانواده بزرگ بانک پاسارگاد که در این یکی دو سال به وجود آمده است با موفقیت های کشتی در رقابت های آتی به شکل زیباتری دنبال شود.وی ادامه داد: اکنون که در جمع قهرمانان جوان هستیم باید بدانیم تمامی دنیا به دنبال کسب موفقیت ورزشکاران خود در عرصه های بین المللی هستید و قهرمانان ما بار سنگینی را برای کسب مدال المپیک به دوش می کشند.خادم تصریح کرد: ورزش ملی باید بالاترین میزان پاسخگویی را به مردم عزیز ایران داشته باشد و از جایگاه ایران در بزرگترین میدان ورزشی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی که همانا المپیک می باشد در جامعه بین المللی دفاع کند.وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم به لطف خدا و با حمایت همیشگی مردم و مجموعه های مثل بانک پاسارگاد که از نظر من فراتر از وظایف و مسئولیت های اقتصادی خود در عرصه های اجتماعی حضور پیدا کرده است بتوانیم عامل برافراشته شدن پرچم مقدس ایران و نواخته شدن سرود ملی کشورمان در میدان المپیک باشیم.
 


تاریخ ایجاد:1394/03/05,08:51| نویسنده:پویا مرآت|

هیئت کشتی شهرستان بروجرد بمناسبت نیمه شعبان در روز جمعه مورخه 1/3/94 با دعوت از تیم کشتی آزاد خردسالان و نونهالان نهاوند اقدام به برگزاری بازی دوستانه در سالن کشتی تختنی این شهرستان نمود که در پایان پس از انجام 40 کشتی ،کشتی گیران خردسال و نونهال بروجردی موفق شدند با برتری قاطع 30 بر 10 مهمان خود تیم نهاوند را با شکست بدرقه نمایند.
 



 
تاریخ ایجاد:1394/03/02,11:00| نویسنده:پویا مرآت|

هیئت کشتی بروجرد بمناسبت نیمه شعبان اقدام به دعوت از تیم کشتی خردسالان و نونهالان شهرستان نهاوند جهت انجام بازی دوستانه در روز جمعه مورخ 1/3/94 در سالن کشتی تختی این شهرستان نموده است.
وزن کشی مسابقات روز جمعه رأس ساعت 11 صبح و مسابقات رأس ساعت 15 همانروز  برگزار خواهد شد.
تاریخ ایجاد:1394/02/29,12:03| نویسنده:پویا مرآت|

هیئت کشتی شهرستان بروجرد جهت شناخت نفرات برتر خود جهت حضور در مسابقات استانی روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 24/2/94 لغایت 25/2/94 اقدام به برگزاری مسابقات کشتی آزاد انتخابی شهر رده سنی خردسالان و نونهالان با حضور 114 کشتی گیر (60 کشتی گیر رده خردسالان و 54 کشتی گیر رده نونهالان) در سالن کشتی تختی این شهرستان نمود.لازم به ذکر می باشد وزن کشی مسابقات روز پنجشنبه و مسابقات روز جمعه برگزار گردید که در پایان نتایج ذیل بدست آمد:
رده خردسالان:
28-30 کیلوگرم:
مقام اول: ایمان پیرزادی
مقام دوم: یونس آجرلو
32 کیلوگرم:
مقام اول: ابوالفضل کوشکی
مقام دوم: آریا مقدسی
35 کیلوگرم:
مقام اول: حسین گودرزی
مقام دوم: رسول ابوالفتحی
38 کیلوگرم:
مقام اول: حمیدرضا گودرزی
مقام دوم: سامان رشنو
42 کیلوگرم:
مقام اول: مهزیار رسولی
مقام دوم: احمد رضا کبودی ترابی
47 کیلوگرم:
مقام اول: احمدرضا گودرزی
مقام دوم: امیر حسین حبیبی
53 کیلوگرم:
مقام اول: رامتین نجمی
مقام دوم: آرمین طوسی
رده نونهالان:
32 کیلوگرم:
مقام اول: علیرضا ملکی نیا
مقام دوم: امیرحسین کوشکی
35 کیلوگرم:
مقام اول: امیرحسین سبزعلی
مقام دوم: افشار رحمانی یگانه
38 کیلوگرم:
مقام اول: امیرحسین مقصودی
مقام دوم: حسین فرهادی
42 کیلوگرم:
مقام اول: محمد مهدی بختیاری
مقام دوم: احمدرضا کرزبر
47 کیلوگرم:
مقام اول: سعید سبزعلی
مقام دوم: علی دستوری زاده
53 کیلوگرم:
مقام اول: علیرضا گودرزی
مقام دوم: احمدرضا دلیران
59 کیلوگرم:
مقام اول: رضا عبدلی فرد
مقام دوم: فردین کرزبر
66 کیلوگرم:
مقام اول: امیر مهدی معظمی
مقام دوم: رضا چلویی
73 کیلوگرم:
مقام اول: رضا برق افکن
مقام دوم: احمدرضا برق افکن
85 کیلوگرم:
مقام اول: امید تربان
مقام دوم: رامین رحیمی زاده
اسامی مربیان رده نونهالان و خردسالان:
آقایان: حسین کوشکی-حسن لشکری-علیرضا پارسا-رضا پیریایی-محسن مرادی-حامد شاهوردی-محمد کوشکی و محمود حسن زاده
مسئول کمیته داوران: آقای علی دلاوری
داوران:
آقایان: بهروز خورزمان-محمد مهدی یاری-عبدالحسین نظامی-محمد کاوند-اکبر گودرزی-امید مهدوی و عباس عزیزی
مسئول برگزاری مسابقات:آقای محمد مهدی یاری رئیس هیئت کشتی شهرستان بروجرد
تاریخ ایجاد:1394/02/28,11:02| نویسنده:پویا مرآت|
تاریخ ایجاد:1394/02/19,08:23| نویسنده:پویا مرآت|


در پایان رقابت های کشتی قهرمانی بزرگسالان آسیا که روزهای 16 و 17 اردیبهشت ماه و با حضور 21 کشور در سالن اسپایر شهر دوحه پایتخت قطر برگزار شد، تیم ایران با کسب 4 مدال طلا، 2 مدال نقره و یک مدال برنز و کسب 68 امتیاز به مقام قهرمانی رسید.در این رقابت ها پیمان یاراحمدی قهرمان محبوب و با اخلاق بروجردی در وزن 74 کیلوگرم در مسابقه اول عظمت سوفیف از تاجیکستان را با نتیجه ده بر صفر شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل مسلم اولویف کشتی گیر روسی الاصل تیم قرقیزستان با نتیجه 5 بر صفر به پیروزی رسید. یاراحمدی در نخستین تجربه حضور در رقابت های بزرگسالان آسیا و در مرحله نیمه نهایی مقابل رشید قربان اف قهرمان بازی های آسیایی و نفر سوم جهان با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید. وی در دیدار فینال مقابل دیسوکه شی ما دا از ژاپن نفر پنجم بازی های آسیایی  2014  با نتیجه 8 بر 2 به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد.
 


نویسنده:پویا مرآت|


رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا از صبح امروز (پنج شنبه مورخ 17/2/94) با مسابقات چهار وزن دوم و پایانی  در قطر آغاز شده است.به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی،در این رقابتها پیمان یاراحمدی کشتی گیر محجوب و با اخلاق بروجردی در وزن 74 کیلوگرم در مسابقه اول عظمت سوفیف از تاجیکستان را با نتیجه ده بر صفر شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل مسلم اولویف کشتی گیر روسی الاصل تیم قرقیزستان با نتیجه 5 بر صفر به پیروزی رسید. یاراحمدی در نخستین تجربه حضور در رقابت های بزرگسالان آسیا و در مرحله نیمه نهایی مقابل رشید قربان اف قهرمان بازی های آسیایی و نفر سوم جهان با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید تا در دیدار فینال به مصاف دیسوکه شی ما دا از ژاپن نفر پنجم بازی های آسیایی 2014 برود.
تاریخ ایجاد:1394/02/17,15:22| نویسنده:پویا مرآت|
رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا از صبح امروز(پنج شنبه مورخ 17/2/94) با مسابقات چهار وزن دوم و پایانی آغاز شده است،به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی در ۷۴ کیلوگرم 14 نفر وزن کشیدند که پیمان یار احمدی کشتی گیر محبوب و با اخلاق بروجردی در مسابقه اول عظمت سوفیف از تاجیکستان را با نتیجه قاطع ده بر صفر شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف مسلم اولویف کشتی گیر روسی الاصل تیم قرقیزستان می رود.
تاریخ ایجاد:1394/02/17,13:02| نویسنده:پویا مرآت|

مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان انتخابی تیم ملی جهت شرکت در رقابتهای آسیایی هند و جهانی بوسنی و هرزگوین با حضور 155 کشتی گیر از 18 استان روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 10/2/94 لغایت 11/2/94 در سالن خانه کشتی شماره 2 مجموعه آزادی تهران برگزار گردید.تیم هیئت کشتی بروجرد که با حضور 5 کشتی گیر آزادکار در این رقابتها حضور داشت در پایان با کسب یک مقام سومی،یک مقام چهارمی،یک مقام پنجمی و یک مقام ششمی به کار خود در این مسابقات پایان داد.
در وزن 42 کیلوگرم علی حافظی پور کشتی گیر با استعداد و نوجوان بروجردی به مقام سوم این دوره از مسابقات دست یافت و از طرف کمیته فنی مسابقات به اروی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشور دعوت گردید.در وزن 46 کیلو گرم احمد شعبان به مقام پنجم رسید.اشکان کوشکی دیگر کشتی گیر خوب بروجردی که در این رقابتها در وزن 50 کیلوگرم کشتی گرفت به مقام چهارم دست یافت ودر وزن 54 کیلوگرم نیز علیرضا رحمانی مقدم به مقام ششم دست یافت.لازم به ذکر می باشد امیر مهدی بوریایی کشتی گیر وزن 85 کیلوگرم بروجرد با سر وزن نرسیدن شانس خود را برای حضور در این مسابقات از دست داد.
مربیان تیم بروجرد: آقایان محسن مرادی و حسن لشکری
سرپرست تیم بروجرد: آقای محمد مهدی یاری



اوزان مقام اول مقام دوم مقام سوم مقام چهارم مقام پنجم مقام ششم
42
کیلوگرم
امیرمحمد یزدانی مهدی عشقی علی حافظی پور وحید ورزیده یوسف سلیمانی اشکان همتی
مازندران مازندران بروجرد تهران خراسان رضوی تهران
46
کیلوگرم
امیر پرسته احمدرضا داداشی حمیدرضا بیگلری افشین صبوری احمد شعبانی علیرضا کشاورز
مازندران تهران همدان مازندران بروجرد فارس
50
کیلوگرم
رضا علی جانزاده مجید داستان عرفان آیینی اشکان کوشکی سجاد ترغو حسین یکتن
مازندران تهران تهران بروجرد خراسان رضوی گیلان
54
کیلوگرم
حامد رحیمی پوریا ترابی علی سیری محمد جانبازی امید منصوری علیرضا رحمانی مقدم
البرز تهران تهران مازندران تهران بروجرد
58
کیلوگرم
امیرحسین کاوسی مهدی اکبری مرتضی رخشانی محمد طالبی علیرضا قاسمی زاده عارف کاظمی
مازندران تهران خراسان رضوی تهران تهران گیلان
63
کیلوگرم
حسن شاکری آرمین بابایی احمد مهدی زاده حسین عباسپور ریکنده وحید حاجیان امیرحسین آریایی نژاد
مازندران کرمانشاه مازندران مازندران کردستان مازندران
69
کیلوگرم
مجتبی اصغری سجاد غلامی علی سوادکوهی الیاس طریق علی سیفی محمدرضا مرادیانی
گیلان البرز مازندران گیلان ایلام کرمانشاه
76
کیلوگرم
حامد منافیان امیرحسین شیور مصطفی نجفی محمدحسین کرمی علی فخاری علی اکبری
آذربایجان شرقی مازندران خراسان رضوی کرمانشاه مازندران مازندران
85
کیلوگرم
ابوالفضل هاشمی میثم عبدی سیدمیثم طباطبایی رضا ارجی ابوالفضل گیل پور سجاد عزیزی
مازندران تهران تهران خراسان رضوی مازندران تهران
100
کیلوگرم
نعیم حسن زاده شایان جلیل زاده مهدی هاشمی مرتضی فتاح زاده سینا شاکری علی محمد نوری
مازندران تهران مازندران تهران مازندران تهران
 
تاریخ ایجاد:1394/02/13,08:53| نویسنده:پویا مرآت|

روز چهارشنبه مورخه26/1/94  حضرت آیت ا... ترابی امام جمعه ورزشدوست و محبوب بروجرد بهمراه آقای محمود ترابی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان و کارکنان این اداره،آقای مهدی یاری رئیس هیئت کشتی این شهرستان،مربیان،ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی به منزل پیمان یاراحمدی کشتی گیر محبوب  و با اخلاق بروجردی عضو تیم ملی کشتی جمهوری اسلامی ایران قهرمان مسابقات کشتی جام جهانی آمریکا رفتند.در این دیدار امام جمعه محترم بروجرد ضمن تشکر و قدردانی از  ریاست اداره ورزش و جوانان و همکاران ایشان و هیئت کشتی و مربیان این شهرستان قهرمانی پیمان یاراحمدی را گامی بلند در عرصه ورزش این شهرستان خواندند.در پایان با اهداء جایزه نقدی و لوح تقدیر و تندیس عکس این قهرمان از زحمات پیمان یاراحمدی قدردانی بعمل آورده شد.
 





 
 
 
تاریخ ایجاد:1394/01/27,09:36| نویسنده:پویا مرآت|

تیم ملی کشتی آزاد ایران با شکست 5 بر 3 تیم آمریکا، میزبان جام جهانی و در حالی که داوری ها به نفع میزبان بود با حمایت تماشاگران پرشور ایرانی حاضر در سالن فروم لس آنجلس برای چهارمین سال پیاپی به مقام قهرمانی جام جهانی دست یافت.
لازم به ذکر می باشد پیمان یاراحمدی قهرمان ارزنده بروجردی در وزن 74 کیلوگرم در روز دوم مسابقات به روی تشک رفت که با توجه به حاضر نشدن رقیب خود از کشور ترکیه برنده اعلام گردید.

 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در وزن 57 کیلوگرم حسن رحیمی مقابل آنتونی راموس در تایم نخست با یک زیرگیری بی نقص با نتیجه 2 بر صفر به برتری رسید. در سه دقیقه دوم رحیمی یک مبارزه بسیار نزدیک و بامدیریت مناسب مبارزه و در حالی که داوران 2 یک امتیاز به دلیل کم کاری به حریف دادند با نتیجه 5 بر 5 به دلیل کسب فن دو امتیازی به پیروزی رسید.

در وزن 61 کیلوگرم بهنام احسان پور برابر کلمن اسکات دارنده مدال برنز المپیک لندن، در حالی که در یک فعل انفعال و به پل رفتن دو کشتی گیر، داوران  4 بر 4  اعلام کردند، پس از اعتراض آمریکایی در عین ناباوری نتیجه را 5 بر صفر به سود اسکات اعلام کردند. در ادامه مبارزه احسان پور با یک زیرگیری و دادن 2 امتیاز به دلیل زیرگیری حریف نتیجه تایم نخست را 7 بر 2 به حریف آمریکایی واگذار کرد. در تایم دوم در حالی که احسان پور حریف آمریکایی را به پل برد و باید 4 امتیاز می گرفت در ادامه ی خوش خدمتی داوران 2 امتیاز کسب کرد . احسان پور با تلاش و  با بیرون کردن حریف و خاک کردن وی امتیازات خود را به 7 رساند. و در حالی که نتیجه را واگذار کرده بود با یک زیرگیری بی نقص در ثانیه های پایانی با رشادت با نتیجه 9 بر 7 مقابل نفر سوم المپیک به برتری دست یافت و حریف و داوران را شکست داد.

در وزن 65 کیلوگرم مسعود اسماعیل پور در نخستین تجربه حضور خود در این وزن مقابل برنت مت کالف در سه دقیقه نخست با دادن دو زیرگیر به حریف و بیرون انداختن اسکات، یک بر 3 نتیجه را واگذار کرد. در تایم دوم مسابقه بدون رد و بدل شدن امتیازی دنبال شد تا اسکات با همین نتیجه به پیروزی برسد.

در وزن 70 کیلوگرم حسن یزدانی برابر نیکولاس مارابل در سه دقیقه نخست با یک پیش انداز دیدنی با نتیجه 2 بر صفر به برتری رسید. در تایم دوم نیز هر کدام از کشتی گیران یک امتیاز به دست آوردند و در نهایت یزدانی با مدیریت کردن مبارزه با نتیجه 3 بر یک حریف آمریکایی خود را شکست داد.

در وزن 74 کیلوگرم جردن باروز قهرمان المپیک وجهان مقابل مرتضی رضایی قلعه در مجموع با انجام زیرگیری و دستو با نتیجه 10 بر صفر در کمتر از چهار دقیقه به برتری رسید.
در وزن 86 کیلوگرم میثم مصطفی جوکار برابر کلیتون فاستر در سه دقیقه نخست با انجام زیرگیری های و درخت کن های بی نقص با نتیجه 10 بر 2 صاحب برتری شد. و در 3:46 با انجام یک زیرگیری دیگر با نتیجه 12 بر 2 به برتری رسید.

در وزن 97 کیلوگرم محمد حسین محمدیان در نخستین تجربه حضور خود در این وزن در یک مسابقه رسمی مقابل جک وارنر قهرمان المپیک لندن در سه دقیقه نخست با یک اخطار و امتیاز نتیجه را یک بر صفر واگذارکرد. در تایم دوم محمدیان در حالی که با یک زیرگیری و بیرون کردن حریف با نتیجه 3 بر یک جلو بود، در سه ثانیه پایانی در یک لحظه غفلت با نتیجه 3 بر 3 مغلوب شد.

در وزن 125 کیلوگرم کمیل قاسمی برابر زاچ ری در تایم اول با یک اخطار و یک امتیاز نتیجه واگذار کرد. در تایم دوم قاسمی با اداره مناسب مبارزه و با زیرگیری با نتیجه 3 بر یک به برتری رسید.
 
آزادکاران کشورمان که در سه دیدار مرحله گروهی نیز به ترتیب با نتایج 8 بر صفر، 7 بر یک و 7 بر یک مقابل بلاروس، ترکیه و آذربایجان به پیروزی دست یافته بودند با کسب عنوان قهرمانی، ششمین قهرمانی ایران در این رقابت ها را رقم زدند. تیم ملی کشورمان در سه دوره قبلی این مسابقات هم قهرمان شده بود.

در دیدار رده بندی این رقابت ها آذربایجان با شکست 4 بر 4 تیم روسیه به دلیل امتیاز فنی بیشتر به مقام سوم رسید و تیم های بلاروس و کوبا نیز به ترتیب با شکست مغولستان و ترکیه پنجم و هفتم شدند.
 
تاریخ ایجاد:1394/01/24,11:07| نویسنده:پویا مرآت|

پیمان یاراحمدی کشتی گیر محبوب و با اخلاق بروجردی در وزن 74 کیلوگرم بهمراه تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با ترکیبی از کشتی گیران جوان و با تجربه بامداد چهارشنبه مورخه 19/1/94 عازم رقابت های جام جهانی آمریکا شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، آزادکاران کشورمان ساعت 4:30 بامداد امروز از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) راهی مسکو پایتخت روسیه شدند تا پس از توفقی چند ساعته در این شهر راهی لس آنجلس آمریکا شوند.

تیم ایران در این رقابت ها که روزهای 22 و 23 فروردین ماه در شهر لس آنجلس برگزار می شود، در گروه دوم با تیم های آذربایجان، ترکیه و بلاروس همگروه است. این کشورها با ترکیب اصلی خود راهی این مسابقات می شوند.
ترکیب تیم ایران در این رقابت ها به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: حسن رحیمی – یونس سرمستی
61 کیلوگرم: ایمان صادقی – بهنام احسان پور
65 کیلوگرم: سید احمد محمدی -مسعود اسماعیل پور
70 کیلوگرم: حسن یزدانی
74 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی - مرتضی رضایی قلعه
86 کیلوگرم: میثم مصطفی جوکار – علی رضا کریمی
97 کیلوگرم: رضا یزدانی – محمد حسین محمدیان
125 کیلوگرم: کمیل قاسمی – پرویز هادی
سرمربی : رسول خادم
مربیان: محمد طلایی – رضا لایق – علی اکبر دودانگه – امیر توکلیان – حسین کریمی
مدیر فنی تیم های ملی: علی رضا رضایی
پزشک تغذیه: دکتر رامین امیر ساسان
داور : عین اله محمدی
سرپرست: علی بیات

تاریخ ایجاد:1394/01/20,11:20| نویسنده:پویا مرآت|

در چهل و یکمین دوره مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی قهرمانی کشور ناشنوایان جام پیشکسوت ارزنده کشتی ناشنوایان پهلوان ابوالحسن ایلچی کبیر که از تاریخ 1/12/93 لغایت 2/12/93 در تهران برگزار گردید آقای احمد بشیری گودرزی کشتی گیر آزاد کار وزن 97 کیلوگرم خوب و با استعداد بروجردی  به مدال طلا این دوره از مسابقات دست یافت.
 
تاریخ ایجاد:1393/12/06,13:22| نویسنده:پویا مرآت|

سی و پنجمین دوره رقایت های بین المللی کشتی  آزاد،فرنگی و پهلوانی جام تختی با حضور 20 کشور خارجی و کشتی گیران مطرح داخلی روزهای 23 و 24 بهمن ماه در سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار گردید که در پایان با قهرمانی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی جمهوری اسلامی ایران به پایان رسید.در این رقابتها پیمان یاراحمدی کشتی گیر محبوب و با استعداد بروجردی در وزن 74 کیلوگرم  موفق گردید با شکست دادن تمامی رقیبان خود در فینال با غلبه بر جامبر کویلاشویلی از گرجستان به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد و صاحب گردن آویز طلا گردد.
تاریخ ایجاد:1393/11/25,10:07| نویسنده:پویا مرآت|

 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، بزرگترین تورنمنت کشتی دنیا (رقابت های عمومی) گرامیداشت دهه مبارک فجر در سه رده ی سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و در دو رشته آزاد و فرنگی روزهای 16 و 17 بهمن ماه بر روی 15 تشک و با قضاوت 60 داور بین المللی و ممتاز ملی در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار گردید.احمد شعبان کشتی گیر نوجوان و با استعداد بروجردی در وزن 46 کیلوگرم با درخشش خیره کننده خود و شکست دادن تمامی رقیبان تا فینال مسابقات پیش رفت که در فینال با نتیجه 6 بر 2 مغلوب حریف مازندرانی خود گردید و به مقام نایب قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

تاریخ ایجاد:1393/11/19,12:49| نویسنده:پویا مرآت|

رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور کشتی گیرانی از 13 کشور دنیا شامل، ایران، بلغارستان، گرجستان، هند، قزاقستان، آذربایجان، روسیه، بنگلادش، قرقیزستان، کره شمالی، ترکمنستان، اوکراین، و ارمنستان برای نخستین بار روزهای 9 و 10 بهمن ماه در سالن شهید بهشتی شهر مشهد مقدس برگزار شد و در پایان تیم های کشتی آزاد و فرنگی ایران به مقام قهرمانی رسیدند.
در این دوره از مسابقات تیم کشتی بروجرد به نمایندگی استان لرستان حضور داشت که نتایج کشتی گیران بروجردی بشرح ذیل می باشد:
در وزن 42 کیلوگرم علی حافظی در دور اول مسابقات حذف گردید.اشکان کوشکی کشتی گیر نوجوان و با استعداد بروجردی در وزن 46 کیلوگرم با درخشش خیره کننده خود و شکست دادن تمامی رقیبان خود با اقتدار قهرمان این دوره از مسابقات گردید.در وزن 54 کیلوگرم علیرضا رحمانی مقدم  و امیر مهدی بوریایی در وزن 85 کیلوگرم دیگر کشتی گیران بروجردی در دور سوم مسابقات با شکست از حریفان خود از دور مسابقات کنار رفتند.
مربیان تیم کشتی بروجرد : آقایان: محسن مرادی و حسن لشکری
رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:
کشتی فرنگی:
42 کیلوگرم: 1- پویا دادمرز (ایران) 2- ولادیسلاو کوزکو (اوکراین) 3- امید آرامی (ایران) و محمد عطایی (ایران) 5- آرتور گالاتسیان (ارمنستان) و امیرحسین باروتی (ایران)
46 کیلوگرم: 1- علیرضا نجاتی (ایران) 2- مهدی محسن نژاد (ایران) 3- جواد فراز فاروجی (ایران) و محمد جواد رضایی (ایران) 5- میکولا کونوال (اوکراین) و رامال احدلی (آذربایجان)
50 کیلوگرم: 1- محمدرضا مختاری (ایران) 2- بهنام عبدولی (ایران) 3- مصطفی کلاوی (ایران) و مایک ملکیان (ارمنستان) 5- ساموئل هاکوپیان (ارمنستان) و محمد محمودی (ایران(
54 کیلوگرم: 1- رضا کبیری (ایران) 2- محمد غلامی (ایران) 3- الدایر ستاروف (قرقیزستان) حسین محمودی (ایران) 5- حسن دادخدازاده (ایران) و یری ابولادزه (گرجستان)
58 کیلوگرم: 1- محمدعلی حسن اف (آذربایجان) 2-محمد معصومی (ایران) 3- محمدسعید عزیزی (ایران) و رضا تقی زاده (ایران) 5- سونی مالیک (هندوستان) و تیگران گالوتسیان (ارمنستان)
63 کیلوگرم: 1- محمد سگوند (ایران) 2- پرویز نصیب اف (اوکراین) 3- جیحون نصیراف (آذربایجان) و محمدرضا بذرگر (ایران) 5- حمیدرضا نیک قلعه (ایران) و نعیم غربتی (ایران(
69 کیلوگرم: 1- هاریتون الکسانیان (ارمنستان) 2- نیکولاز تچیکادزه (گرجستان) 3- سعید مولایی (ایران) و شایان عفیفی (ایران) 5- جوانشیر قاسم اف (آذربایجان) و نوراک سردار بیک (قرقیزستان(
76 کیلوگرم1 :-سید محمد چوبچیان (ایران) 2- محمدرضا رضایی (ایران) 3- مسلم مرادی(ایران) و تیمور تچکواسلیدزه (گرجستان) 5- اشکان امیدیان فر (ایران) و دیمیترو حاردوی (اوکراین)
85 کیلوگرم: 1- سعید یوسفی (ایران) 2- علیرضا خلیلی (ایران) 3- دیپاک جولیا (هندوستان) و علی معاونی (ایران) 5- وحید دادخواه (ایران) و حسن فروزنده (ایران(
100 کیلوگرم: 1- امین میرزاده )ایران) 2- جاسم حبیبی (ایران) 3- احمد ویسی (ایران) و بکا ماکاریدزه (گرجستان) 5- رئوف ممدلی (آذربایجان) و سید سجاد موسوی (ایران(
رده بندی تیمی:
1- ایران 97 امتیاز
2- گرجستان 46 امتیاز
3- ارمنستان 43 امتیاز
4- آذربایجان 43 امتیاز
5- اوکراین 36 امتیاز
6- قرقیزستان 25 امتیاز
7- هند 15 امتیاز
8- قزاقستان 3 امتیاز
کشتی آزاد
42 کیلوگرم: 1- پاک وی سونگ (کره شمالی) 2- شاهین مختاراف (آذربایجان) 3- افشین صبوری (ایران) و کمیل کریم اف (اوکراین) 5- اولا اکبر گنژبیک )قرقیزستان) و وحید ورزنده (ایران(
46 کیلوگرم: 1- اشکان کوشکی (ایران-2 ( احمدرضا داداشی (ایران) 3- گئورگی خاچیدزه (گرجستان) و کام کوم سونگ (کره شمالی) 5- سو وانگ جی (کره شمالی) و یربولات راخانوف (قزاقستان(
50 کیلوگرم: 1- کیم هیوک کوم (کره شمالی) 2- علی عباس رضا زاده (ایران) 3- ژاواهیر ایریستایف (قزاقستان) و میکولا چاهبان (اوکراین) 5- مجید داستان )ایران) و عرفان آیینی (ایران(
54 کیلوگرم: 1- محمد مهرآبادی (ایران) 2- سو یانگ نام (کره شمالی) 3- حامد رحیمی و محمد کریمی (ایران) و 5- کیم چول بوک (کره شمالی) و علی پورقلی (ایران(
58 کیلوگرم: 1- کنایش دوسینکول )قزاقستان) 2- امیرحسین مقصودی (ایران) 3- ارنازار اکماتایف (قرقیزستان) و فاضل حسن اف (آذربایجان) 5- دانیل کارایمرف گاتف (بلغارستان) و مرتضی رخشانی (ایران(
63 کیلوگرم: 1- آرمین بابایی (ایران) 2- علی ژمالرو (بلغارستان) 3- تورنیکه کاوینیادزه (گرجستان) و اورخان عباس اف (آذربایجان-5 (حسین عباس پور (ایران) و امیر حسین آریایی نژاد (ایران(
69 کیلوگرم: 1- عبدالقدیر عبدالجابر (قزاقستان) 2- علی سوادکوهی (ایران) 3- اسماعیل عبداله یف (آذربایجان) و پتروف گئورگیف (بلغارستان) 5- الکسی افیموف (روسیه) و مالک کولدیپ (هند(
76 کیلوگرم: 1- حامد منافیان (ایران) 2- اهلیمن گوسیف (آذربایجان) 3- جوان استیلانوف (بلغارستان) و راویل بابازاده )آذربایجان) 5- بهرام سالاری (ایران) و دمور میکنوشویلی (گرجستان(
85 کیلوگرم: 1- مهدی بابایی (ایران) 2– میثم زمانی مقدم (ایران)  3- کنایش کارابک (قزاقستان) و کونای نوردارلتوف (قرقیزستان) 5- سجاد عزیزی (ایران) و روشن ناوال (اوکراین(
100 کیلوگرم: 1- زوریکو اورتاشویلی (گرجستان) 2- نعیم حسن زاده (ایران) 3- امیررضا فتاحی (ایران) و هتانکی نیمالیو )اوکراین)  5- سریک باکیف خانوف (قزاقستان) محمد رستمی پور (ایران(
رده بندی تیمی:
1- ایران 91 امتیاز
2- قزاقستان 52 امتیاز
3- آذربایجان 51 امتیاز
4- اوکراین 39 امتیاز
5- کره شمالی 37 امتیاز
6- گرجستان 35 امتیاز
-7بلغارستان 33 امتیاز
8- هند 27 امتیاز
9- قرقیزستان 22 امتیاز
10- روسیه 8 امتیاز


 
تاریخ ایجاد:1393/11/11,11:44| نویسنده:پویا مرآت|

طی فکسی از طرف هیئت کشتی استان خراسان رضوی از تیم کشتی آزاد نوجوانان بروجرد جهت حضور در هفتمین دوره مسابقات تشویقی کشتی آزاد نوجوانان جام زنده یاد علی حمیدی که به صورت چندجانبه طی روزهای 25/10/93 لغایت 26/10/93 در محل خانه کشتی مشهد برگزار می گردد دعوت بعمل آورده شد.
اوزان و شرایط سنی:
1- مسابقات در اوزان 42-46-50-54-58-63-69-76-85 و 100 برگزار می گردد.
2- فقط متولدین 11/10/76 لغایت 10/10/78 حق شرکت در این دوره از مسابقات را خواهند داشت.
شرایط وزن کشی:
وزن کشی کلیه اوزان از ساعت 18 الی 19 روز پنج شنبه مورخ 25/10/93 با 2 کیلو ارفاق وزن در سالن خانه کشتی مشهد انجام و مسابقات رأس ساعت 9 صبح روز جمعه مورخ 26/10/93 در خانه کشتی مشهد برگزار می گردد.
تاریخ ایجاد:1393/10/21,09:30| نویسنده:پویا مرآت|

سالن کشتی تختی بروجرد به همت اداره ورزش و جوانان بروجرد و رئیس هیئت کشتی این شهرستان به یک تخته تشک کشتی مجهز گردید.
 
تاریخ ایجاد:1393/10/01,13:12| نویسنده:پویا مرآت|

مسابقات کشتی آزاد نوجوانان کشور بزرگداشت محمد ابراهیم سیف پور قهرمان جهان و المپیک با شرکت 291 کشتی گیر از 31 استان در قالب 33 تیم طی 8 دور و با انجام 339 کشتی روزهای 18 و 19 آذرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار گردید .تیم کشتی بروجرد که به نمایندگی از استان لرستان در این دوره از مسابقات حضور داشت با درخشش کشتی گیران نوجوان خود در این مسابقات چهار مدال کسب نمودند که در نهایت از طرف کمیته فنی مسابقات به اردوی تیم ملی دعوت شدند.آقای حسن لشکری مربی زحمتکش بروجردی بهمراه آقای محسن مرادی مربیان سازنده این شهرستان در کسب این عناوین سهم بسزایی داشتند.در پایان جا دارد از زحمات آقایان : مهدی یاری و سهیل گندم کار و همچنین آقای محمود ترابی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان بروجردکه جهت اعزام تیم در این مسابقات زحمات زیادی را متحمل شدند تقدیر و تشکر نمود.
لازم به ذکر می باشد در فینال وزن 54 کیلوگرم علیرضا رحمانی مقدم کشتی گیر خوش قدوقامت بروجردی در 30 ثانیه وقت اول حریف فینالیست خود از تهران را با ضربه فنی شکست داد.
نتایج کشتی گیران بروجرد در این دوره از مسابقات بشرح ذیل می باشد:
1- علی حافظی پور در وزن 42 کیلوگرم ..........مقام سوم کشور

 

 
2- اشکان کوشکی در وزن 46 کیلو گرم ........... مقام اول کشور و کشتی گیر نمونه این دوره از مسابقات
 

 
3- علیرضا رحمانی مقدم در وزن 54 کیلوگرم ....مقام اول کشور و فنی ترین کشتی گیر این دوره از مسابقات
 

 
4- امیر مهدی بوریایی در وزن 85 کیلوگرم ...... مقام دوم کشور
 

 
5- حسن لشکری مربی تیم کشتی بروجرد بعنوان بهترین مربی این دوره از مسابقات
 

 
مربیان تیم بروجرد: آقایان : حسن لشکری و محسن مرادی
سرپرست تیم کشتی بروجرد: آقای سهیل گندم کار
رئیس هیئت کشتی بروجرد: آقای مهدی یاری

نتایج تیمی:
1- مازندران با کسب 65 امتیاز
2- تهران الف با کسب 57 امتیاز
3- تهران ب با کسب 53 امتیاز
4- بروجرد با کسب 50 امتیاز
تاریخ ایجاد:1393/09/24,09:55| نویسنده:پویا مرآت|

در مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور بزرگداشت امام علی حبیبی قهرمان جهان و المپیک که در روزهای 29 و 30 آبان ماه 93 با شرکت 218 کشتی گیر از 31 استان در قالب 34 تیم طی 8 دور و با انجام 254 کشتی در سالن دانشگاه آزاد اسلامی شهر بابل برگزار گردید پیمان یاراحمدی کشتی گیر محبوب و با استعداد بروجردی در وزن 74 کیلوگرم موفق گردید به مقام سوم این دوره از مسابقات دست یابد.
نویسنده:پویا مرآت|


 
در مسابقات لیگ برتر کشتی جایزه بزرگ باشگاههای کشور که در همدان برگزار گردید پیمان یاراحمدی کشتی گیر جوان،با استعداد و محبوب بروجردی  در وزن 70 کیلوگرم که در قالب تیم بیمه رازی تهران در این مسابقات حضور داشت با درخشش خود در این مسابقات توانست تمامی رقیبان خود از جمله خاتاگ تاسابولوف از روسیه (قهرمان جهان در سال 2014) و حسن یزدانی (قهرمان جوانان جهان در سال 2014) را با اقتدار شکست دهد و بعنوان ستاره مسابقات انتخاب گردد.
نتایج بشرح ذیل می باشد:
پیمان یاراحمدی (بیمه رازی) 3 ........ حمید زرین پیکر (شهرداری کرج) 0
پیمان یاراحمدی (بیمه رازی) 7 ........ مسعود کمروند (کفایتی مشهد) 0
پیمان یاراحمدی (بیمه رازی) 4 ........ نیما الهی (جوانان سحر همدان) 0
پیمان یاراحمدی (بیمه رازی) 10 ...... مصطفی شیخ توفیقی (جهان بخت تهران) 0
پیمان یاراحمدی (بیمه رازی) 7 ........ خاتاگ تاسابولوف (سحر همدان) 0

یمان یاراحمدی (بیمه رازی) 6 ......... حسن یزدانی (گاز مازندران) 1
 
نویسنده:پویا مرآت|

مسابقات کشتی قهرمانی استان در دو رشته آزاد و فرنگی رده سنی نوجوانان  با حضور 120 شرکت کننده از 11 شهرستان در مورخه 8/8/93 لغایت 9/8/93 به میزبانی بروجرد در سالن طالقانی این شهرستان بنحو احسن و بدون هیچ گونه حاشیه ای برگزار گردید که در پایان  در رشته فرنگی خرم آباد اول شد و تیمهای دورود و کوهدشت بترتیب دوم و سوم شدند.در رشته آزاد تیم بروجرد با کسب 79 امتیاز با شایستگی به مقام قهرمانی دست یافت و تیمهای خرم آباد با 76 امتیاز و دورود با 74 امتیاز بترتیب دوم و سوم شدند.
لازم به ذکر می باشد در حین برگزاری این مسابقات دو وزن کشتی آزاد بزرگسالان که در شهرستان دورود نیمه تمام مانده بود برگزار گردید.در پایان به نفرات اول تا سوم لوح قهرمانی اهداء گردید.

 

 
از نکات قابل توجه در این مسابقات می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
1- حضور آقای زهره ای حراست محترم اداره کل بهمراه آقای عزیزپور رئیس هیئت کشتی استان و آقای کرمی در سالن مسابقات
2- حضور آقای محمود ترابی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان در کل زمان برگزاری مسابقات
3- حضور مأمورین نیروهای انتظامی و کادر پزشکی در سالن که جا دارد از زحمات این عزیزان قدردانی گردد.
4- حضور آقای محمد پنجی پور سرپرست مسابقات
5- حضور آقای مهدی یاری رئیس هیئت کشتی شهرستان بروجرد و آقای سهیل گندم کار در زمان برگزاری مسابقات
6- در حین برگزاری مسابقات از طرف آقای زینعلی مسئول ورزش بسیج بروجرد هدیه ای نقدی به علیرضا رحمانی نفر دوم مسابقات جشنواره بسیج توسط آقای پنجی پور به این قهرمان اهداء گردید.

 

 
نفرات برتر اوزان مختلف کشتی آزاد بشرح ذیل می باشد:
وزن 42 کیلوگرم: علی حافظی پور از بروجرد
وزن 46 کیلوگرم: اشکان کوشکی از بروجرد
وزن 50 کیلوگرم: ستار عزیزی از بروجرد
وزن 54 کیلوگرم: علیرضا رحمانی مقدم از بروجرد
وزن 58 کیلوگرم: یاسین جان بزرگی از ازنا
وزن 63 کیلوگرم: محمد امین دالوند از خرم آباد
وزن 69 کیلوگرم: محمد جعفر عبدی از نورآباد
وزن 76 کیلوگرم: حسین همتیان از بروجرد
وزن 85 کیلوگرم: امیر مهدی بوریائی از بروجرد
وزن 100 کیلوگرم: سامان عسگری از الیگودرز
نویسنده:پویا مرآت|

مسابقات کشتی آزاد نونهالان جام سردار شهید کلهر با حضور 13 تیم از سراسر کشور:شهریار (چهار تیم)،همدان،کرمانشاه (دو تیم)،مازندران (دو تیم)،کرج،سنندج،خوزستان و تیم بروجرد به نمایندگی از استان لرستان به میزبانی شهریار برگزار گردید که در پایان کشتی گیران بروجردی با کسب دو مدال نقره و سه برنز در بین 11 تیم موفق به کسب مقام سوم این دوره از مسابقات گردید.لازم به ذکر می باشد که به نفرات اول تا سوم حکم و مدال و به تیمهای اول تا سوم کاپ و حکم اهداء گردید.
نتایج تیمی:
1- تیم شهریار  با 60 امتیاز مقام اول
2- تیم مازندران با 54 امتیاز مقام دوم
3- تیم لرستان (بروجرد) با 50 امتیاز مقام سوم
مربیان تیم بروجرد: آقایان: مجید گودرزی و سهیل گندم کار
سرپرست تیم: آقای ترکاشوند


نویسنده:پویا مرآت|
 
بنا بدرخواست هیئت کشتی شهرستان بروجرد و موافقت اداره ورزش و جوانان بروجرد و هیئت کشتی استان یک دوره کلاس داوری درجه 3 کشتی با حضور 20 نفر شرکت کننده بمدت 5 روز از مورخه 3/8/93 لغایت 7/8/93 در محل اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار می گردد.
مدرسین کلاس (اعزامی از فدراسیون):آقایان: جواد کریمی،احمد دامغانی نژاد و محمود رضا ستوده
سرپرست کلاس: آقای مهدی یاری
نویسنده:پویا مرآت|

 
طی نمابری از طرف فدراسیون ورزشهای ناشنوایان،بیماران خاص و پیوند اعضاء جمهوری اسلامی ایران از آقای احمد امینی کشتی گیر جوان و با استعداد بروجردی جهت حضور در اردوی نهایی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان (نوجوانان و جوانان) جمهوری اسلامی ایران اعزام به مسابقات جهانی کشتی ارمنستان 2014 که از تاریخ 22/6/93 لغایت 10/7/93 در کمپ های تیمهای ملی فدراسیون برگزار می گردد دعوت بعمل آورده شد.
نویسنده:پویا مرآت|

طی نمابری از طرف فدراسیون ورزشهای ناشنوایان،بیماران خاص و پیوند اعضاء جمهوری اسلامی ایران از آقای علی مرادی کشتی گیر جوان و با استعداد بروجردی جهت حضور در اردوی نهایی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان (نوجوانان و جوانان) جمهوری اسلامی ایران اعزام به مسابقات جهانی کشتی ارمنستان 2014 که از تاریخ 18/6/93 لغایت 10/7/93 در کمپ های تیمهای ملی فدراسیون برگزار می گردد دعوت بعمل آورده شد.
تاریخ ایجاد:1393/06/15,09:26| نویسنده:پویا مرآت|

در مسابقات کشتی پهلوانی کشور که در تهران برگزار گردید کشتی گیران نونهال بروجردی با درخشش خود در این مسابقات با کسب یک مقام اولی و دو مقام دومی  بکار خود پایان دادند.
نفرات برتر بشرح ذیل می باشند:
1- اشکان کوشکی در وزن 47 کیلو .................. مقام اول
2- سید مبین حسینی در وزن 47 کیلو ............ مقام دوم
3- امیر حسین بیرانوند در وزن 38 کیلو............. مقام دوم
نویسنده:پویا مرآت|

در مسابقات کشتی نونهالان قهرمانی کشور که از تاریخ 14/5/93 لغایت 17/5/93 در تهران برگزار گردید افشار رحمانی یگانه کشتی گیر نونهال بروجردی موفق به کسب مقام دوم و محمد مهدی بختیاری دیگر کشتی گیر نونهال بروجردی موفق به کسب مقام سوم در این مسابقات شدند.
نویسنده:پویا مرآت|

در مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی بسیج استان که با حضور تیمهای تابعه استان در خرم آباد برگزار گردید تیم کشتی فرنگی بسیج بروجرد موفق شد با کسب سه مدال طلا،سه مدال نقره و سه مدال برنز به مقام قهرمانی  این مسابقات دست یافت.
نفرات برتر در این مسابقات:
مقام اول:
آقایان اشکان کوشکی - علیرضا رحمانی مقدم و امیر مهدی بوریایی
مقام دوم:
امیرحسین معظمی - علیرضا صیامی و فردین کپکی
مقام سوم:
حسین همتیان - پژمان احمدی و ستار عزیزی
مربی تیم بروجرد: آقای حسن لشکری
سرپرست تیم: آقای محمدرضا مرادی
مسئول هیئت کشتی بسیج بروجرد: آقای مراد رضایی
نتیجه تیمی:
1- بروجرد مقام اول
2-خرم آباد مقام دوم
3-کوهدشت مقام سوم
تاریخ ایجاد:1393/05/22,13:40| نویسنده:پویا مرآت|

در مسابقات کشتی نونهالان قهرمانی کشور که از تاریخ 14/5/93 لغایت 17/5/93 در تهران برگزار گردید افشار رحمانی یگانه کشتی گیر نونهال و با استعداد بروجردی  به مربیگری آقای حسن لشکری موفق شد به مقام دوم این مسابقات دست یابد.شایان ذکر است نامبرده جهت مسابقات پهلوانک ها کشوری دعوت گردیده که هم اکنون به مسابقات فوق اعزام گردیده است.
نویسنده:پویا مرآت|

تیم کشتی پیشکسوتان لرستان  در مسابقات کشتی پیشکسوتان قهرمانی کشور که در تهران برگزار گردید با درخشش کشتی گیران بروجردی خود موفق به کسب مقام سوم این دوره از مسابقات گردید.نتایج ورزشکاران بروجردی تیم لرستان بشرح ذیل می باشد:
1-حاج مجید گودرزی وزن 130 کیلوگرم کشتی فرنگی مقام سوم
2-هادی مقدسی وزن 97 کیلوگرم کشتی آزاد مقام دوم
3-علیرضا قاسمی وزن 69 کیلوگرم کشتی فرنگی مقام دوم
4-مراد رضایی وزن 130 کیلوگرم کشتی فرنگی مقام سوم
5-غلام موبر وزن 130 کیلوگرم کشتی آزاد مقام سوم
تاریخ ایجاد:1393/05/02,12:18| نویسنده:پویا مرآت|
در پایان رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام استفان سرکسیان که روزهای 28 و 29  تیرماه، با شرکت کشتی گیرانی از 9 کشور دنیا و با جایزه 60 هزار دلاری در شهر واندازور برگزار شد، تیم منتخب ایران، صاحب 3 مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز شد.
بنقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در روز دوم این رقابت ها پیمان یاراحمدی در وزن 70 کیلوگرم و سید رضا موسوی در وزن 125 کیلوگرم صاحب مدال طلا شدند و حسن مرادقلی در وزن 61 کیلوگرم به مدال برنز دست یافت.
در وزن 70 کیلوگرم پیمان یاراحمدی در دور اول با نتیجه 10 بر صفر از سد آرتوم خیراخوسیان از ارمنستان گذشت. وی در دور دوم گریگور گیکوریان از ارمنستان را با نتیجه 13 بر 5 شکست داد. یاراحمدی بعد از دو برد، برابر نمایندگان ارمنستان در دور سوم در مبارزه سرگروهی برای رسیدن به فینال با نتیجه 12 بر 2 از سد تورنیک روستیاشویلی از گرجستان گذشت و به دیدار نهایی راه یافت. نماینده جوان کشورمان در دیدار فینال برای کسب مدال طلا به مصاف لئونید بازان نایب قهرمان اروپا در سال 2012 از بلغارستان رفت، با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید و قهرمان شد.
تیم ایران با پنج کشتی گیر در این رقابت ها شرکت کرده بود.
تاریخ ایجاد:1393/04/30,09:51| نویسنده:پویا مرآت|

بمناسبت ماه مبارک رمضان یک دوره مسابقه دوستانه کشتی آزاد در دو رده نونهالان و نوجوانان بین دو تیم بروجرد و نهاوند  در سالن کشتی این شهرستان برگزار گردید که در پایان نتایج زیر بدست آمد:
رده نونهالان:
بروجرد 5 ........... نهاوند 10
رده نوجوانان:
بروجرد 8 ........... نهاوند 6
تاریخ ایجاد:1393/04/26,12:52| نویسنده:پویا مرآت|


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران ترکیب تیم اعزامی به رقابت های دانشجویان جهان که در تاریخ 17/4/93 لغایت 19/4/93 در شهر پکس مجارستان برگزار خواهد شد مشخص گردید که در بین نفرات دعوت شده نام پیمان یاراحمدی کشتی گیر جوان و با استعداد بروجردی در وزن 70 کیلوگرم دیده می شود.
نفرات اعزامی بشرح ذیل می باشند:
57 کیلوگرم:یونس سرمستی
61 کیلوگرم:بهنام احسان پور
65 کیلوگرم:علی اصغر جبلی
70 کیلوگرم:پیمان یاراحمدی
74 کیلوگرم:محمد مکتب دار
86 کیلوگرم:محمد جواد ابراهیمی
98 کیلوگرم:حامد طالبی زرین کمر
125 کیلوگرم:سید رضا موسوی
مربیان:آقایان:امیر توکلیان و هادی حبیبی
 


مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در تاریخ 29/3/93  لغایت 30/3/93  در سالن شهید بابایی شهرستان قزوین برگزار گردید که در پایان پیمان یاراحمدی کشتی گیر جوان و با استعداد بروجردی در وزن 70 کیلوگرم موفق شد با درخشش خود در این مسابقات به مقام نایب قهرمانی دست یابد.
نفرات برتر اوزان مختلف بشرح ذیل می باشند:
وزن 57 کیلوگرم:
1-حسین رحیمی از تهران مقام اول
2-یونس سرمستی از آذربایجان شرقی مقام دوم
3-امید جلالی بهار از البرز مقام سوم
وزن 61 کیلوگرم:
1-مسعود اسماعیل پور از مازندران مقام اول
2-حسن مرادقلی از تهران مقام دوم
3-عباس دباغی از مازندران مقام سوم
وزن 65 کیلوگرم:
1-میثم نصیری از اردبیل مقام اول
2-محمد یوسفی از مازندران مقام دوم
3-حامد رشیدی از کرمانشاه مقام سوم
وزن 70 کیلوگرم:
1-مصطفی حسین خانی از تهران مقام اول
2-پیمان یاراحمدی از لرستان (بروجرد) مقام دوم
3-سعید داداشپور از مازندران مقام سوم
وزن 74 کیلوگرم:
1-رضا افضلی از کرمانشاه مقام اول
2-عزت اله اکبری از مازندران مقام دوم
3-مرتضی رضایی از مازندران مقام سوم
وزن 86 کیلوگرم:
1-محمد حسین محمدیان از مازندران مقام اول
2-میثم مصطفی جوکار از همدان مقام دوم
3-محمد جواد ابراهیمی از مازندران مقام سوم
وزن 97 کیلوگرم:
1-رضا یزدانی از مازندران مقام اول
2-حامد طالبی زرین کمر از مازندران مقام دوم
3-امیر محمدی از خراسان شمالی مقام سوم
وزن 125 کیلوگرم:
1-پرویز هادی از آذربایجان شرقی مقام اول
2-کمیل قاسمی از مازندران مقام دوم
3-سید رضا موسوی از مازندران مقام سوم
طی نمابری از علی مرادی کشتی گیر ناشنوای بروجردی  به اردوی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان جمهوری اسلامی ایران جهت حضور در مسابقان انتخابی تیم ملی  دعوت بعمل آورده شد.




مسابقات کشتی بین المللی جام شاهد در رده سنی جوانان  در دو رشته آزاد و فرنگی  و با شرکت 93 شرکت کننده در رشته آزاد و 84 شرکت کننده در رشته فرنگی از 7 کشور از تاریخ 17/2/93 لغایت 19/2/93 در سالن هفتم تیر تهران برگزار گردید.پیمان یاراحمدی کشتی گیر جوان و با استعداد بروجردی در وزن 74 کیلوگرم موفق شد با غلبه بر تمامی حرفان خود صاحب گردن آویز طلای این مسابقات گردد.لازم به ذکر است مربی این قهرمان در این مسابقات برعهده آقای محسن مرادی یکی از مربیان موفق بروجردی بود.