در مسابقات شنا جانبازان و معلولین قهرمانی کشور گرامیداشت هفته دفاع مقدس که در تاریخ هفتم لغایت نهم مهرماه در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار گردید برادر جانباز احمد حمزه لو از ورزشکاران خوب بروجردی در ماده 400 متر آزاد موفق به کسب مقام دوم این دوره از مسابقات گردید.
 
تاریخ ایجاد:1395/07/11,13:37| نویسنده:پویا مرآت|

روز دوشنبه مورخه 29/4/94 استخر سرپوشیده بسیج بروجرد با حضور حاج آقا ترابی امام جمعه محترم و ورزش دوست شهرستان بروجرد،سردار کشکولی فرمانده محترم سپاه حضرت ابوالفضل استان لرستان و همراهان،سرهنگ پاپی نژاد فرماندهی بسیج بروجرد،آقای محمود ترابی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجرد و دیگر مسئولین شهری افتتاح گردید.
 
 
تاریخ ایجاد:1394/04/30,10:13| نویسنده:پویا مرآت|
تاریخ ایجاد:1394/02/08,12:17| نویسنده:پویا مرآت|
26 مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش گرامی باد
26 مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش گرامی باد ()
26 مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش گرامی باد. روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجرد
هیئت دوچرخه سواری شهرستان بروجرد
هیئت دوچرخه سواری شهرستان بروجرد ()
رئیس هیئت دوچرخه سواری شهرستان بروجرد نام و نام خانوادگی : بهروز فرزاد شماره تماس : 09166621736
هیئت کشتی شهرستان بروجرد
هیئت کشتی شهرستان بروجرد ()
نام و نام خانوادگی : محمد مهدی یاری مدرک: فوق لیسانس تربیت بدنی شماره تماس : 09166625196 آدرس : خانه کشتی قهرمان
جذب چشمگیر اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان در حوزه عمرانی جهت تکمیل پروژه های ورزشی بروجرد در سال 96
جذب چشمگیر اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان در حوزه عمرانی جهت تکمیل پروژه های ورزشی بروجرد در سال 96 ()
ترابی رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد اعلام نمودند در سال ۹۶ جهت احداث و تکمیل پروژه های ورزشی اعتبارات چشم گیری را از م
لرستان قهرمان مسابقات کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان شد
لرستان قهرمان مسابقات کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان شد ()
مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان (یادواره شهدای منا) با قهرمانی استان لرستان و معرفی نفرات برتر در بر
برگزاری جلسه هیأت اسکیت استان در محل اداره ورزش و جوانان بروجرد
برگزاری جلسه هیأت اسکیت استان در محل اداره ورزش و جوانان بروجرد ()
روز چهارشنبه مورخه هشتم آذرماه 96 جلسه هیأت اسکیت استان در راستای اجرای برنامه های پیش رو وهماهنگی و برنامه ریزی برگزار
دیدار صمیمی محمود ترابی ریاست خستگی ناپذیر اداره ورزش و جوانان بروجرد با ورزشکاران بروجردی مدال آور میادین بین المللی
دیدار صمیمی محمود ترابی ریاست خستگی ناپذیر اداره ورزش و جوانان بروجرد با ورزشکاران بروجردی مدال آور میادین بین المللی ()
روز چهارشنبه مورخه هشتم آذرماه 95 محمود ترابی ریاست اداره ورزش و جوانان بهمراه جمعی از کارکنان این اداره به دیدار قهرما
کسب مدال طلا پرس سینه امیر امیدعلی و مدال نقره تک لیفت حمید قاسمی در مسابقات جهانی روسیه ۲۰۱۷
کسب مدال طلا پرس سینه امیر امیدعلی و مدال نقره تک لیفت حمید قاسمی در مسابقات جهانی روسیه ۲۰۱۷ ()
کسب مدال طلا پرس سینه امیر امیدعلی و مدال نقره تک لیفت حمید قاسمی در مسابقات جهانی روسیه ۲۰۱۷ را به جامعه ورزشی بروجرد تب
دعوت امیر محمد پور نعمتی از بروجرد به اردوی طرح ملی استعداد یابی تنیس روی میز کشور
دعوت امیر محمد پور نعمتی از بروجرد به اردوی طرح ملی استعداد یابی تنیس روی میز کشور ()
به گزارش روابط عمومی هیات تنیس روی میز لرستان ، امیر محمد پورنعمتی به اردوی طرح ملی استعداد یابی کشور دعوت شد . دومی
کسب مدال طلای وزن 60 کیلوگرم مسابقات آسیایی سنگاپور درسبک شیتورو شوکوکای یونیون توسط سرکار خانم نسرین موسیوند بانوی کاراته کای بروجردی
کسب مدال طلای وزن 60 کیلوگرم مسابقات آسیایی سنگاپور درسبک شیتورو شوکوکای یونیون توسط سرکار خانم نسرین موسیوند بانوی کاراته کای بروجردی ()
تيم منتخب سبك شيتوريو شوكوكاي يونيون عنوان قهرماني مسابقات آسيايي سنگاپور را از آن خود كرد.

26 مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش گرامی باد.
روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجرد
تاریخ ایجاد:1397/07/23,11:18| نویسنده:پویا مرآت|

طی حکمی از طرف فدراسیون ورزش سه گانه جمهوری اسلامی ایران میلاد طاهری ورزشکار خوب بروجردی و از قهرمانان رشته ورزش سه گانه بعنوان مربی تیم ملی جوانان ورزش سه گانه جمهوری اسلامی ایران منصوب گردید.
متن حکم بشرح ذیل می باشد:


 

در حاشیه اردوی تیم ملی جوانان سه گانه در بروجرد میلاد طاهری مربی تیم ملی سه گانه جوانان ایران شد

به منظور شركت در مسابقات قهرمانی آسیا اندونزی نخستین مرحله اردوی آماده سازی خود را در شهرستان بروجرد برگزار كرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون؛ نخستین مرحله اردوی تیم ملی جوانان سه گانه در شهرستان بروجرد بر پا شد. این اردو به منظور ارزیابی و انجام تست های اولیه آمادگی جسمانی و جهت شركت در مسابقات قهرمانی آسیا در اندونزی، در حال برگزاری است.

در این اردو میلاد طاهری به عنوان مربی و حامد یادگاری به عنوان كمك مربی احسان امینیان سرمربی تیم ملی جوانان را همراهی می كنند.

هم چنین اسامی ورزشكاران حاضر در این اردو عبارتند از:

امیر حسین ولی خانی

آریا قربانی مهراب

علی صفدری

سید جواد حسینی

محمد حسین رضایی

جاوید چاجی

علی رضوانی

لازم به ذكر است كه اردوی مذكور تا 6 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.
 
تاریخ ایجاد:1396/01/07,08:36| نویسنده:پویا مرآت|

هیات شنا شهرستان بروجرد بمناسبت بزرگداشت مقام شهدا اقدام به برگزاری یکدوره  مسابقه شنا  در روز جمعه دوازدهم آذر ماه نمود که افراد برتر پس از رقابت معرفی و با جوایزی  از آنها تجلیل شد،لازم به تذکر این افراد جهت شرکت در رقابتهای  کشور مشغول آماده سازی میباشند.
نفرات برتر بشرح ذیل می باشند:
رده سنی 11 تا 12 سال :
1- مهدی گودرزی
2- یونس یوسفی
3- امیر حسین بغدادچی

رده سنی 13 تا 14 سال :
1- سپهرگودرزی
2- حسین یگانه هاشمی
3- رادین  نکوهی و ماهان پارسا

رده سنی 15 تا 17 سال :
1- پویان هدایتی
2- پیام حامدی
3- کیان فتح الهی
تاریخ ایجاد:1395/09/13,10:51| نویسنده:پویا مرآت|

مسابقات قهرمانی کشور شنا جانبازان از تاریخ دوم لغایت پنجم آذر ماه 95 در شهر رامسر برگزار گردید که احمد حمزه لو جانباز 55 درصد به مربیگری محمد مفید در رشته 50 متر آزاد موفق به کسب مقام سوم این مسابقات گردید.
تاریخ ایجاد:1395/09/13,09:22| نویسنده:پویا مرآت|
مسابقات نجات غریق انتخابی استان در مورخه چهارم آبان ماه به میزبانی خرم آباد برگزار گردید. تیم سه نفره بروجرد متشکل از: علی فهیمی،محمد هدایتی و ماهان عباسی به مربیگری محمد مفید در این مسابقات شرکت نمود که در پایان محمد هدایتی و ماهان عباسی به عضویت تیم منتخب لرستان جهت شرکت در مسابقات کشوری درآمدند.
تاریخ ایجاد:1395/08/08,14:57| نویسنده:پویا مرآت|

طی حکمی از طرف آقای محمد فتحی بیرانوند رئیس هیأت شنا،شیرچه و واتر پلو استان آقای میلاد طاهری روزبهانی بعنوان رئیس جدید هیأت شنا این شهرستان منصوب گردید.متن حکم بشرح ذیل می باشد:
 

تاریخ ایجاد:1395/06/11,09:42| نویسنده:پویا مرآت|
تاریخ ایجاد:1395/02/12,12:12| نویسنده:پویا مرآت|

به گزارش سرکار خانم عزیزی مسئول آموزش اداره ورزش و جوانان بروجرد یک دوره کلاس مربیگری درجه 3 شنا بانوان از تاریخ سوم بهمن ماه لغایت دوازدهم بهمن ماه با حضور 20 نفر شرکت کننده در استخر لاله این شهرستان برگزار گردید.لازم به ذکر می باشد در روز پایانی کلاس آقای عبدالی نایب رئیس هیئت شنا استان حضور داشتند.
سرپرست و مدیر کلاس : خانم اعظم عزیزی
مدرس کلاس : خانم شیرین ربی بی
تاریخ ایجاد:1394/11/13,12:26| نویسنده:پویا مرآت|

تاریخ ایجاد:1394/10/29,11:22| نویسنده:پویا مرآت|
تاریخ ایجاد:1394/09/01,15:04| نویسنده:پویا مرآت|

در مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور که در تاریخ 8/7/94 در استان مازندران شهرستان ساری برگزار گردید تیم استان لرستان با درخشش آقایان : محمد هدایتی و محمد خاصه ورزشکاران بروجردی خود و به مربیگری آقای محمد مفید به مقام قهرمانی رشته 90*4 متر تیمی دو در ساحل دست یافت و تیم های مازندران و هرمزگان به ترتیب دوم و سوم شدند.

تاریخ ایجاد:1394/07/13,13:47| نویسنده:پویا مرآت|

روز جمعه مورخه 8/3/94 دکتر علاء الدین بروجردی نماینده محترم مردم شریف بروجرد و اشترینان بهمراه آقای محمود ترابی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان بروجرد از استخر سرپوشیده آبکوه بازدید نمودند.
تاریخ ایجاد:1394/03/10,09:40| نویسنده:پویا مرآت|

بنا به گفته آقای محمد مفید رئیس هیئت نجات غریق شهرستان بروجرد کلاس نجات غریق درجه 2 آقایان از تاریخ 22/12/93 لغایت 27/12/93 به مدت 5 روز با حضور 20 شرکت کننده به مدرسی آقای چگنی در استخر کارخانجات نساجی بروجرد برگزار خواهد شد.
تاریخ ایجاد:1393/12/21,09:01| نویسنده:پویا مرآت|

تیم نجات غریق بروجرد متشکل از آقایان: محمد خاصه،محمد هدایتی،پیمان معظمی به مربیگری آقای محمد مفید در مسابقات نجات غریق انتخابی استان در تاریخ 27/11/93 در خرم آباد برگزار گردید شرکت نمود که در پایان محمد هدایتی به عضویت تیم لرستان جهت مسابقات قهرمانی کشور انتخاب گردید.
تاریخ ایجاد:1393/12/05,09:34| نویسنده:پویا مرآت|

پیرو مسابقات انتخابی استان لرستان جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور در آبان ماه 93 در بروجرد،تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی کشور که از مورخه 21/11/93 لغایت 25/11/93 در شیراز برگزار می گردد متشکل از 11 شناگر که 9 نفر از آنها از شناگران تیم بروجرد می باشند به مربیگری آقای نیما عابدینی از بروجرد به این مسابقات اعزام خواهند شد.
اسامی تیم استان بشرح ذیل می باشد:
پیام حامدی-پویان هدایتی-امیرحسین یاراحمدی-کیان فتح الهی-سپهر گودرزی-علیرضا هیربد-مهدی رئیسی-ماهان پارسا-سهند محمدی همگی  از بروجرد - محمود سهند صالحی از الیگودرز و امیرحسین مرادی از خرم آباد
نویسنده:پویا مرآت|

مسابقات شنا قهرمانی استان در چهار رده سنی: خردسالان،نونهالان،نوجوانان و جوانان با حضور پنج تیم از: خرم آباد،کوهدشت،درود و دو تیم از بروجرد روز جمعه مورخه 17/11/93 به میزبانی شهرستان کوهدشت برگزار گردید.تیم شنا بروجرد با 29 شناگر در این مسابقات حضور پیدا کردکه در پایان با درخشش ورزشکاران خود و با قاطیعیت به مقام قهرمانی دست یافت و تیمهای خرم آباد و کوهدشت بترتیب دوم و سوم شدند.
مربیان تیم بروجرد: آقایان: نیما عابدینی و امین سعادتمند
سرپرست تیم:آقای مجید یگانه
نویسنده:پویا مرآت|
تاریخ ایجاد:1393/10/16,12:22| نویسنده:پویا مرآت|

مسابقات شنا قهرمانی استان روز جمعه مورخه 7/9/93 به میزبانی بروجرد با حضور 120 شناگر در قالب هشت تیم در چهار رده سنی نونهالان، خردسالان، نوجوانان و جوانان در بخش آقایان در استخر لاله این شهرستان برگزار گردید.

تیم های شرکت کننده در این رقابت ها شامل خرم آباد، بروجرد الف و ب، الیگودرز، شرکت گاز لرستان، دورود، ازنا و نورآباد بودند.

 

رییس هیات شنا بروجرد در خصوص نحوه برگزاری و نتایج این مسابقات گفت: این مسابقات برای نخستین بار به میزبانی بروجرد برگزار و 32 شناگر از بروجرد در آن شرکت داشتند.

' مجید یگانه' افزود: این رقابت ها در ماده های 50 و 100 متر کرال سینه، قورباغه، کرال پشت و پروانه، 200 متر مختلط انفرادی، 200 متر مختلط آزاد و 200 متر مختلط تیمی برگزار شد.

وی اظهار کرد: تیم های بروجرد، الیگودرز و خرم آباد به ترتیب با کسب 105، 40 و 12 امتیاز به ترتیب عناوین اول تا سوم این مسابقات را از آن خود کردند.

رییس هیات شنا بروجرد افزود: در تیم بروجرد در رده سنی نونهالان حسن گودرزی، علی خسروی، علی نصرالهی و در رده سنی خردسالان سپهر گودرزی، ماهان پارسا، طاها یاراحمدی، حسین هاشمی، محمد نظامی و محمد کردی و در رده سنی نوجوانان پویان هدایتی، سهند محمدی، پیام حامدی، امیرحسین یاراحمدی، مهدی رییسی، کیان فتح الهی و علی هاشمی و در رده سنی جوانان ماهان عباسی، کیان عابدینی، آروین نخجوانی، علی فلاحی و شهاب ساکی برتر شناخته شدند.

وی با اشاره به قضاوت این مسابقات توسط سه داور گفت: 'سید امین سعادتمند' و 'نیما عابدینی' به عنوان مربیان و 'مجید یگانه' به عنوان سرپرست تیم بروجرد در مسابقات حضور داشتند.

یگانه افزود: تیم شهرستان بروجرد در شش سال اخیر در چهار رده سنی یاد شده بر سکوی قهرمانی استان لرستان قرار گرفته است.

وی برگزاری مسابقات کشوری شنا در بهمن ماه سال جاری را یادآور شد و گفت: منتخبین مسابقات قهرمانی استان لرستان به مسابقات کشوری اعزام می شوند.

این مسابقات به همکاری بسیج ورزشکاران به مناسبت هفته بسیج برگزار شد.
نویسنده:پویا مرآت|

در مسابقات انتخابی شنا استان لرستان که در چهار رده سنی : 10 سال ، 12-11 سال ، 14-13 سال ، 17-15 سال  با حضور 7 تیم شرکت کننده در تاریخ 28/6/93 به میزبانی الیگودرز در این شهرستان برگزار گردید تیم شنا شهرستان بروجرد موفق به کسب مقام قهرمانی این دوره از مسابقات گردید.
اعضای تیم شنا بروجرد در این مسابقات بشرح ذیل می باشند:
رده سنی 10 سال:
محمد نصرالهی-محمد حسن گودرزی-علی خسروی
رده سنی 12-11 سال:
سپهر گودرزی-حسین یگانه هاشمی-ماهان پارسا-طاها یاراحمدی
رده سنی 14-13 سال:
سهند محمدی-پیام حامدی-پویان هدایتی-علی یگانه هاشمی
رده سنی 17-15 سال:
کیان عابدینی-علی فلاحی-ماهان عباسی-آروین نخجوانی
مربیان:
آقایان: سید امین سعادتمند-نیما عابدینی و رشید نظام الاسلامی
سرپرست تیم: آقای مجید یگانه نسب
نویسنده:پویا مرآت|

در مسابقات شنای جانبازان قرمانی کشور که از تاریخ 4/4/93 لغایت 7/4/93 در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار گردید برادر جانباز احمد حمزه لو ورزشکاربروجردی موفق به کسب مقام چهارم در 50 متر آزاد و مقام سوم 100 متر آزاد بزرگسالان کشور گردید.
تاریخ انتشار:1393/04/17,13:18 نویسنده:پویا مرآت|